Skoči na vsebino

Battery BUG


SMOTKAXX

Priporočene objave

ojla!!

pred kratkim sem zasledila reklamo za Battery bug in me zanima, ali ga je kdo že kupil.

Ker sem ženska in se ne spoznam preveč na akumulatorje :whistle: bi ga kupila, da ne bi ostala nekje na cesti.

Vendar me prav zares zanima tudi mnenje drugih.

Hvala in lep pozdrav,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla!!

pred kratkim sem zasledila reklamo za Battery bug in me zanima, ali ga je kdo že kupil.

Ker sem ženska in se ne spoznam preveč na akumulatorje :whistle: bi ga kupila, da ne bi ostala nekje na cesti.

Vendar me prav zares zanima tudi mnenje drugih.

Hvala in lep pozdrav,

Glede na to, da zadeva stane 25€, ne boš preveč tvegala z nakupom.

Sicer pa zaradi akumulatorja ponavadi ne ostaneš ravno na cesti....Se po že najdel nekdo, ki te bo porinil, da bo vžgalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
zdej se avtov ne sme več porivat da se vžge

ker se neki manda pokvar

vsaj z tanovimi avti

neki jermeni al kaj

Težava je v elektroniki...

Pri starih avtih, ki so imeli vplinjač, je bilo potrebno avto porinit le toliko, da je dobil iskro - in to se je zgodilo relativno hitro, še posebej, če akumulator ni bil popolnoma prazen.

Pri novih avtih, ki imajo elektronski vbrizg, je avto potrebno spravit do take hitrosti, da alternator ustvari dovolj energije, da začne delat vsa elektronika (računalnik, injektori, črpalka za gorivo, ...) - vmes pa lahko prihaja do raznih neprijetnih prehodnih pojavov, ko je napetost lahko tudi precej višja od 13,8V.

Jermeni pri tem nimajo kakšne posebne vloge.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh.. novih avtov sploh ni treba porovat da bi vžgali.. razen če jajca vozite :)

..samo, če imaš noter jajca akomulator serijsko... Kolega v novi Astri crknil po slabem letu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!