Skoči na vsebino

WSBK, WSS, AMA Superbike...2009


Sam dePihlja

Priporočene objave

pomojem je ben še bolj poskrbel za gledanost, kot nori... on je senzacija, nori se vala pa že 10 let tm :D

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem je ben še bolj poskrbel za gledanost, kot nori... on je senzacija, nori se vala pa že 10 let tm :D

Ravno zato, ker se vala že 10 let. Ben je senzacija, Nori pa WSBK.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zato, ker se vala že 10 let. Ben je senzacija, Nori pa WSBK.

jah no nevem... kdor ga spremlja od začetka mu haga neki je... kdor pa ne, ga pa nebo nevem kak v oblake pošilju, medtem ko ben kot rookie dela čuda :D

fajn se ga tolčejo :D ben pa precej slab v prvem delu si nabira velik zaostanek...

sykesa so spet odnesli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se mi sam zdi al ben v prvem sektorju zgubi pol sekunde, pol pa v parih ovinkih pride nazaj...

rea bo napadel hago, da se le ne konča kot ponavadi :D

nevem če ma johnny vse v glavi pošlihtano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž se je zajebal v gumah... vsi drugi naj bi meli mehkejše...

očitno bo razlika 10 točk... razn če max mal zmaga :D

sej 2 zmagi v portimau bi pomenili da je ben prvak :) tako da šanse so še :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene vedno ponovno presenečajo te razlike med race 1 pa race 2.. Včasih (ne mislim danes) res zgleda, kot da bi bila to popolnoma drugačna dirka. V čem je sploh fora, gume so iste, pogoji se ponavadi ne spreminjajo bistveno, proga je ista, po nastavitvah pa tudi verjetno ni smiselno preveč šarit, če si prvo dirko zmagal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nastavitve se precej spreminjajo med dirkama... vsakič povdarjajo da bodo kej spremenil za race 2

gume niso iste, naprimer ben jo je zamenjal zdele in se zajebal... precej zmaguje z glavo, upajmo da pride do konca.... faaq...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vem, da izbirajo za race 2. druge gume, šarijo po nastavitvah, itd.. Sem malo nerodno se izrazil..

Hotel sem povedat to, da če so ti določene nastavitve delovale na prvi dirki in če se je nek tip gum dobro obnesel in ti omogočil zmago, zakaj bi potem nekaj šaril po motorju, ga prenastavljal in izbral ene tretje gume, če se je pa prva kombinacija že izkazala za zmagovalno. Sami pogoji se verjetno ne spremenijo bistveno med dirkama, dirkališče je isto, pri temperaturah tudi verjetno ni nekih drastičnih sprememb, če je vse normalno, itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ben je bil po prvi dirki zelo nezadovoljen... sploh pa je imel srečo da je haga zaostal, ker je slabše štartal...

sploh pa vsak se vrne na dirko 2. z izboljšanim motorjem... pogubno je imeti isti motor kot v prvo... pogoji pa se verjetno mal spremenijo, vsaj s temperaturo... na prvi dirki je bilo samo 12 stopinj sedaj pa 17... ni velko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je ratal Hagi.

Aprilija pa tudi čedalje bolša, sedaj redno med top 3, pa Biaggi se je končno začel mal borit, mi bo še všeč ratu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče malenkost prehitro, ampak si ne morem pomagat :whistle:

haga.jpg

Popravljeno . Popravil Balistični
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam. :D ampak Spies ima vse v svojih rokah. če zmaga obe dirki, je prvak. Ne glede na to kje konča Haga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvim na spiesa, take igre na srečo pušim v razmerju cca 98:2, upam de pušnem tud to.

FIM provisional koledar za wsbk sezono 2010

portimao že na začetk sezone in zaključek v Magny Coursu. .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!