Skoči na vsebino

WSBK, WSS, AMA Superbike...2009


Sam dePihlja

Priporočene objave

stvim na spiesa, take igre na srečo pušim v razmerju cca 98:2, upam de pušnem tud to.

Jaz pa upam,da se ne motiš! Saj res si Haga zasluži že enkrat naslov.Vendar ga Ben-u še bolj privoščim,ker je pač prvo leto tu in seveda,ker vozi Yamaho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvim na spiesa, take igre na srečo pušim v razmerju cca 98:2, upam de pušnem tud to.

FIM provisional koledar za wsbk sezono 2010

portimao že na začetk sezone in zaključek v Magny Coursu. .

kaj pa vem no... niso igre na srečo, je pa res da smola tukaj odloči, če jo imaš...

jst bi reku da če noben nebo mel smole, bo haga.. sej praktično sta na istem... haga mora tud skor nujno eno zmagat...

haga mislm da bi lajžje prenesel pritisk, ben deluje zadnje čase precej čudno... seveda tud jst upam da se motim...

je pa res, da je on v portimau že lani super letel na testiranjih, ko je bil 1. na yamahi se mi zdi...

na zadnjih dirkah se pa mislm da ni dost sprijaznil s progami...

upam da prvo ben zmaga in pol da se v 2. udarita za naslov ;)

na koledarju pa ena dirka manj, odžagali so qatar... škoda en vikend akcije mn...

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hopkins nosi nesrečo?Takoj ko je podpisal za Kawasaki so stvar krenle strmo navzdol, in Stggija je doletela podobna usoda. baaad.

"After the S2 Racing financial issues and complications it was clear that we had to address the future alone," said Stigefelt. "Our plans involved Leon but we are not f ully in a position to commit for 2010 at this stage therefore its better for Leon to pursue his career elsewhere." Stigefelt continued: "Overall, with Leon, it has been a great year. We didn't know each other too well at the start but the experience has been thoroughly enjoyable and I hope we can work together again one day."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da je večina tovarniških sedežev že zasedenih manjka samo še 2. sedež pri Aprili in Kawasakiju

za oba sedeža naj bi bil v igri Byrne

Honda:

Rea

Neukirchner

Ducati:

Haga

Fabrizio

Yamaha:

Toseland

Crutchlow

Suzuki:

Haslam

Guintoli

Kawasaki:

Vermeulen

?

Aprilia:

Biaggi

?

Bmw:

Corser

Xaus

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se Baylis odpokoji in gre na kako rsv :)

Jaz pa upam, da bo Neukirchner celo sezono vozu tko k letos prvih par dirk.

Letos res ni meu sreče, šlo mu je odlično pol pa poškodba :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se Baylis odpokoji in gre na kako rsv :)

avgusta mi je rekel da nič ne razmišlja o povratku in se po tolikih letih v angliji spet privaja na vroče avstralsko podnebje. no pir mu kar dobro teče.

pa še slika, da ne boš mislil da se zajebavam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da je večina tovarniških sedežev že zasedenih manjka samo še 2. sedež pri Aprili in Kawasakiju

za oba sedeža naj bi bil v igri Byrne

Honda:

Rea

Neukirchner

Ducati:

Haga

Fabrizio

Yamaha:

Toseland

Crutchlow

Suzuki:

Haslam

Guintoli

Kawasaki:

Vermeulen

? Sykes

Aprilia:

Biaggi

?

Bmw:

Corser

Xaus

priznam de me je neukirchnerjev prestop na ten kate hondo mal presenetil. ni me presenetlo je je checa za 2010 očitno brezposelen, de pa honde ni dobil ne vermullen niti toseland, pa me mal čudi. tako da tud dejstva da je Byrne že dirkal za aprilio, ne pomeni kake prednosti zanj.

čudo se mi zdi tudi to, de je sykes dobil kawasakijev stol, kljub temu da ima zelo bledo sezono, kljub temu da je R1 zelo konkurenčen stroj.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam de me je neukirchnerjev prestop na ten kate hondo mal presenetil. ni me presenetlo je je checa za 2010 očitno brezposelen, de pa honde ni dobil ne vermullen niti toseland, pa me mal čudi. tako da tud dejstva da je Byrne že dirkal za aprilio, ne pomeni kake prednosti zanj.

čudo se mi zdi tudi to, de je sykes dobil kawasakijev stol, kljub temu da ima zelo bledo sezono, kljub temu da je R1 zelo konkurenčen stroj.

za checo upam da gre končno v pokoj, ker mislim da res nima kaj več pokazati

neucirchnerjev prestop je verjetno vse malce presenetil, 30. 9. naj bi avtomatsko podaljšali pogodbo za leto 10', vendar so hoteli imeti v nedeljo po dirki v imoli sestanek glede njegovega zdravstvenega stanja, kjer se max sploh ni pojavil

verjetno je bil že prej v kontaktih s ten kate in zato sta posledično izpadla toseland in vermeulen

sykes je pomoje dobil sedež zaradi potnega lista, zelene vodijo angleži in imajo z njim boljše predizpozicije za sponzorske evre, da pa je imel ''bledo'' sezono pa ima precej zaslug spies, navsezadnje je sykes 8. v točkovanju kar pa za rookija spet ni tako slabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za checo upam da gre končno v pokoj, ker mislim da res nima kaj več pokazati...

Te je razočaru. Drug let bo na Ducatiju sedel in drugim mladcem plac kradu -> Checa with Althea Ducati in 2010

(www.worldsbk.com/en/news/latest-news)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa všeč da ni sama mularija v prvenstvu... more bit še kaka ata kot so max, checa, tut haga...

pa tut checa še vedno zna precej fanj odpelat, čeprou je mel letos slabo sezono, lanska je bila kr uredu :) mogoče pa za konec da še mal več od sebe :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te je razočaru. Drug let bo na Ducatiju sedel in drugim mladcem plac kradu -> Checa with Althea Ducati in 2010

(www.worldsbk.com/en/news/latest-news)

me ni razočaral, ker nisem od njega nič pričakoval :D

meni je pa všeč da ni sama mularija v prvenstvu... more bit še kaka ata kot so max, checa, tut haga...

pa tut checa še vedno zna precej fanj odpelat, čeprou je mel letos slabo sezono, lanska je bila kr uredu :) mogoče pa za konec da še mal več od sebe :)

če dirkač kaže potencijal in željo po zmagi mi je čisto vseno koliko je star...

noben ni rekel, da checa ne zna odpeljat, njegov problem je da ima na sezono 2-3 prebliske drugače pa se vozi v sivem povprečju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah. . . zadnič je bil snooker namest prve dirke. . . . napram njihovim prenosom motogpja WSBK pokrivajo precej površno. tud ta vikend bo samo druga dirka live. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo druga dirka :hmm: . Ponavadi je prva dirka live na eurosportu, druga pa live na eurosport 2. Res bi lahk bolj pokrival dirke, glede na to kako pridobiva SBK na popularnosti.

Nedelja bo opasna. Zjutraj GP, potem pa Haga VS Spies.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, na sosednjem forumu sem zasledil sledečo informacijo:

Eurosport1

13.50 SBK RACE 1

15.00 SUPERSPORT

15.30 SBK RACE 2

Eurosport2

12.00 SBK RACE 1

13.30 SUPERSTOCK 1000

14.00 SUPERSPORT

(15.00 SUPERMOTO)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!