Skoči na vsebino

Ročne URE


Priporočene objave

za moj 15. rojstni dan mi je oče kupu certino, dal je takratnih 400DM, to je blo kr velik dnarja(L.1972), po petih letih, ko sem prodal avto, sem uro pozabil v avtu in je nikol več nisem dobu nazaj, ura mi je bila tolk pri srcu, da sem se odločil, da nikol več ne bom imel ure in tega se še danes držim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena za tale forum zanimiva urca.... Citizen Superchrono, poleg ostalih funkcij (svetovni časi, alarm, prikaz polnosti baterije.... bla bla bla) ima tudi možnost merjenja krogov na dirkališču, spomin za 20 krogov (prikaz povprečne hitrosti) in spomin najhitrejšega kroga..... zanimivo

post-11463-125846427812_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa beleži kroge? Dobiš zraven kakšno enoto, ki jo postaviš ob pisto? Ker če je treba na gumbek pritiskat, potem je to bolj kot ne neuporabno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa beleži kroge? Dobiš zraven kakšno enoto, ki jo postaviš ob pisto? Ker če je treba na gumbek pritiskat, potem je to bolj kot ne neuporabno..

Ne ne... ni to tko uporabno kot lap-timer... je treba stiskat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ročna ura...? Hm, če odmislim tiste 'elektronske', ki si jih dobil v Avstriji zraven pralnega praška, sem imel samo eno. Mi jo je mama kupila 1993, Seiko. Ko se je nekaj pokvarila (neki mehanizem za navijanje), sem jo dal v škatlo, in tam je še dandanes. Saj uro imaš povsod, če hočeš vedeti za čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas v službi gre zadeva bolj v smeri preseravanja :BUA: Drugače pa ura res nima več takšne uporabne vrednosti kot včasih. Vsak jo ima na telefonu. Jaz jo nosim iz sentimentalnih razlogov (familja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kaj takega uporablja ?  Me zanima če deluje brez problemov, ker sem slišal, da jih zdaj ne delajo več v EU ampak u China

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ur že dolgo ne nosim več. Leta 1995 sem dobil od naše za darilo nek Seiko,  mislim, da je bil to eden prvih modelov  z višinomerjem, kompasom...po spominu.... je bila cena okoli 700 DM.Zdaj je že ene 10 let parkirana v kakšnem predalu.

Te na sliki sem pa gledal v Zermattu ene tri leta nazaj. Desna je  bila ena cenejših, leva pa...povprečje. Cene so v Švicarskih frankih.

post-2849-0-56613100-1363972191_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Tale me je drago stala, čeprav sem jo dobil za 40 let. Žena je prodala svoj stari avto in mi kupila uro, jst sem ji moral pa pol nov avto kupit. :slap:

IMG_1579.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 26. 8. 2016 at 14:57, Frenk 67 pravi:

Tale me je drago stala, čeprav sem jo dobil za 40 let. Žena je prodala svoj stari avto in mi kupila uro, jst sem ji moral pa pol nov avto kupit. :slap:

IMG_1579.JPG

Čestitke za odlično uro !!!!

Moja se je odločila za tole, zelo zadovoljen ...

breitling.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!