Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj v letu 2009


Brrrm

Priporočene objave

A misliš, da naju bi potegnilo? :rolleyes:

Ja pomoje bi če bi mel Jakob kak tak kombinezon k si ga ti meu na slončkih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca 14:00 sem presenečen ugotovil, da je zunaj sprejemljivih 8°C :OK: Ne bodi ga len hop na motor, do Postojne in nazaj, potem pa sem še malo zakrožil po morostu. Srečal nisem nobenega motorista, le na AC med LJ in Vrhniko enega na maksiskuterju, po mojem Piaggio Beverly 500.

Nasvet: občutek mraza je pri 200 km/h mnogo manjši, kot pa pri 100 km/h. :naughty: :whistle:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Postojna-Ilirska Bistrica-Rijeka-Novi Vinodolski-Senj-Azić Lokva-Karlobag-Starigrad Paklenica-Karlobag-Azić Lokva-Senj-Novi Vinodolski-Rijeka-Ilirska Bistrica-Postojna-Vrhnika

550km

MZ, termovka, krof (kot se za pustno obdobje spodobi) in moja malenkost, smo danes v naglici ob 10.00 pri nevtralni temperaturi :evilgrin: krenili z Vrhnike, malo situacijo na Jadransko Magistralo preverit. Ta teden me je zadela novica, da je po Dalmaciji ob morju padlo kar nekaj snega. Ostanki so v senčnih predelih vidni še danes. Da ne pozabim omeniti- dobil sem novo prijateljico hrvaško carinico, ki ima prav takega MZ-ja (velika redkost) kot jaz. Na poti nazaj, so me v Senju ustavili hrvaški policisti in me označili za još jednog ludog Slovenca. Ha! :rolleyes:

Sicer pa je cesta super, rad pa bi le opozoril tiste, ki boste v prihodnjih tednih zašli na Jadranko.. Malo pred Senjem in potem še enkrat malo pred Paklenico, je za ovinkom hudo nagrobren asfalt (praktično niti asfalt ni več), najbrž z namenom da ga bodo preplastili. Označeno ni nič in ni ravno fajn kar naleteti na tole.

Vreme je bilo kar kičasto, razgled pa tudi. :whistle:

post-15712-1235240788_thumb.jpg

Ostanki snega v Azić Lokvi.

post-15712-1235240861_thumb.jpg

MZ v Azić Lokvi.

post-15712-1235240934_thumb.jpg

Še en kičasti razgled- tokrat v Starigrad Paklenici.

post-15712-1235240988_thumb.jpg

Kičasti (pa kaj danes ni bilo kičastega?!) sončni zahod, nekje med Knežakom in Pivko.

post-15712-1235241038_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Postojna-Ilirska Bistrica-Rijeka-Novi Vinodolski-Senj-Azić Lokva-Karlobag-Starigrad Paklenica-Karlobag-Azić Lokva-Senj-Novi Vinodolski-Rijeka-Ilirska Bistrica-Postojna-Vrhnika

550km

MZ, termovka, krof (kot se za pustno obdobje spodobi) in moja malenkost, smo danes v naglici ob 10.00 pri nevtralni temperaturi :evilgrin: krenili z Vrhnike, malo situacijo na Jadransko Magistralo preverit. Ta teden me je zadela novica, da je po Dalmaciji ob morju padlo kar nekaj snega. Ostanki so v senčnih predelih vidni še danes. Da ne pozabim omeniti- dobil sem novo prijateljico hrvaško carinico, ki ima prav takega MZ-ja (velika redkost) kot jaz. Na poti nazaj, so me v Senju ustavili hrvaški policisti in me označili za još jednog ludog Slovenca. Ha! :rolleyes:

Sicer pa je cesta super, rad pa bi le opozoril tiste, ki boste v prihodnjih tednih zašli na Jadranko.. Malo pred Senjem in potem še enkrat malo pred Paklenico, je za ovinkom hudo nagrobren asfalt (praktično niti asfalt ni več), najbrž z namenom da ga bodo preplastili. Označeno ni nič in ni ravno fajn kar naleteti na tole.

Vreme je bilo kar kičasto, razgled pa tudi. :whistle:

jebemumast ti pa si kerlc, z novim boš sigurno do sirije šibal, si kar predstavljam kak bo to !

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Postojna-Ilirska Bistrica-Rijeka-Novi Vinodolski-Senj-Azić Lokva-Karlobag-Starigrad Paklenica-Karlobag-Azić Lokva-Senj-Novi Vinodolski-Rijeka-Ilirska Bistrica-Postojna-Vrhnika

550km

:worship: Vsaka čast. Kak fotoaparat pa maš? Ful dobre slikce dela! :worship: (je pa tudi od fotografa neki odvisno...seveda :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Da ne pozabim omeniti- dobil sem novo prijateljico hrvaško carinico, ki ima prav takega MZ-ja (velika redkost) kot jaz.

Jaz sem danes tudi skočil do Opatije, in zanimivo, na Rupeljski strani mi je hrvaška policajka vzela dokumente, nato pa je vstala, se nalimala na šipo in

občudovala motor.. pa sem jo vprašal če kaj ne štima, pa je odgovorila da samo gleda motor, pa povprašala po moči... no, ponudil sem ji da jo malo zapeljem, če ji je že tako všeč... da malo zgladimo kar politika kuha :rolleyes:

Pomlad prihaja, kaj čmo... je pa bilo drugače res super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemumast ti pa si kerlc, z novim boš sigurno do sirije šibal, si kar predstavljam kak bo to !

Ja, pa do Sibirije, Avstralije in Južne Amerike. :naughty:

:worship: Vsaka čast. Kak fotoaparat pa maš? Ful dobre slikce dela! :worship: (je pa tudi od fotografa neki odvisno...seveda :naughty: )

Vse slike so slikane s Panasonicom TZ-4. Odličen fotoaparat, za cca. 200EUR. Ima pa široki kot, kar je tudi fino!

P.S.: Jaz sem bolj lousy fotograf, fotoaparat me rešuje. :rolleyes:

Prej bi povedu da rineš dol, bi se ti pridružu :D

Za tole sem se pa tako na hitro odločil, da res ni bilo časa koga povabiti zraven. Pa drugič. :whistle:

Jaz sem danes tudi skočil do Opatije, in zanimivo, na Rupeljski strani mi je hrvaška policajka vzela dokumente, nato pa je vstala, se nalimala na šipo in

občudovala motor.. pa sem jo vprašal če kaj ne štima, pa je odgovorila da samo gleda motor, pa povprašala po moči... no, ponudil sem ji da jo malo zapeljem, če ji je že tako všeč... da malo zgladimo kar politika kuha :rolleyes:

Pomlad prihaja, kaj čmo... je pa bilo drugače res super!

he he, tale carinica je čisto divja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Postojna-Ilirska Bistrica-Rijeka-Novi Vinodolski-Senj-Azić Lokva-Karlobag-Starigrad Paklenica-Karlobag-Azić Lokva-Senj-Novi Vinodolski-Rijeka-Ilirska Bistrica-Postojna-Vrhnika

550km

MZ, termovka, krof (kot se za pustno obdobje spodobi) in moja malenkost, smo danes v naglici ob 10.00 pri nevtralni temperaturi :evilgrin: krenili z Vrhnike, malo situacijo na Jadransko Magistralo preverit. Ta teden me je zadela novica, da je po Dalmaciji ob morju padlo kar nekaj snega. Ostanki so v senčnih predelih vidni še danes. Da ne pozabim omeniti- dobil sem novo prijateljico hrvaško carinico, ki ima prav takega MZ-ja (velika redkost) kot jaz. Na poti nazaj, so me v Senju ustavili hrvaški policisti in me označili za još jednog ludog Slovenca. Ha! :rolleyes:

Sicer pa je cesta super, rad pa bi le opozoril tiste, ki boste v prihodnjih tednih zašli na Jadranko.. Malo pred Senjem in potem še enkrat malo pred Paklenico, je za ovinkom hudo nagrobren asfalt (praktično niti asfalt ni več), najbrž z namenom da ga bodo preplastili. Označeno ni nič in ni ravno fajn kar naleteti na tole.

Vreme je bilo kar kičasto, razgled pa tudi. :whistle:

post-15712-1235240788_thumb.jpg

Ostanki snega v Azić Lokvi.

post-15712-1235240861_thumb.jpg

MZ v Azić Lokvi.

post-15712-1235240934_thumb.jpg

Še en kičasti razgled- tokrat v Starigrad Paklenici.

post-15712-1235240988_thumb.jpg

Kičasti (pa kaj danes ni bilo kičastega?!) sončni zahod, nekje med Knežakom in Pivko.

post-15712-1235241038_thumb.jpg

Občudovanja vredno, dečko!

:worship:

Prelepo! Res, pravi užitek je gledat te slikice, čeprav se mi ful sline cedijo ... :evilgrin: .

Ufff, kako pogrešam motoriranje ... :cry: .

Se pa že ful veselim, ko bo vreme, pa ko ponovno v formo pridem po nesreči, da se bomo skupaj peljali.

In super, da skrbiš za dobre medsosedske odnose ... sicer pa, naša Kamikaza za moško stran, ti pa za žensko stran, mi starci pa smo nekje vmes ... in zadeva špila! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občudovanja vredno, dečko!

:worship:

Prelepo! Res, pravi užitek je gledat te slikice, čeprav se mi ful sline cedijo ... :evilgrin: .

Ufff, kako pogrešam motoriranje ... :cry: .

Se pa že ful veselim, ko bo vreme, pa ko ponovno v formo pridem po nesreči, da se bomo skupaj peljali.

In super, da skrbiš za dobre medsosedske odnose ... sicer pa, naša Kamikaza za moško stran, ti pa za žensko stran, mi starci pa smo nekje vmes ... in zadeva špila! :naughty:

Rabis slincek? :whistle: Jaz sem si ravnokar mizo obrisal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabis slincek? :whistle: Jaz sem si ravnokar mizo obrisal :naughty:

:lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tole sem se pa tako na hitro odločil, da res ni bilo časa koga povabiti zraven. Pa drugič. :whistle:

Malo prej sem šele zasledil poslano sporočilo na GSM. Sem mislil, da si danes doli :headbang: . Skoraj šel priklopit prikolico in it pote :whistle: .

Še malo i krenemo za jug.... :naughty: .

Drugače pa ma Dinko tudi nekaj časa zaprto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prej sem šele zasledil poslano sporočilo na GSM. Sem mislil, da si danes doli :headbang: . Skoraj šel priklopit prikolico in it pote :whistle: .

Še malo i krenemo za jug.... :naughty: .

Drugače pa ma Dinko tudi nekaj časa zaprto...

Prikolico? Kam? Na Dakarčka? :unsure:

Nisem vedel. Me je pa že na prvi pogled presenetila razbita/zlomljena tabla od restaurana Starigrad Paklenica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Logatec-Postojna-Divača-Sežana-Dutovlje-Štanjel-Vipava-Postojna-Logatec-Vrhnika

160km

Začel sem sicer v prelepem sončnem vremenu, a se je že v Logatcu vreme pooblačilo in tako tudi ostalo do konca vožnje. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce-Lj-Rakitna-Cerknica-ride-Postojna-Vrhnika-Celje.

290km, super lusn dan, motoristov micken malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Krško-Kostanjevica-Sevnica. Dokler je sonce sijalo je bilo prav prijetno, potem pa se je priplazla oblačnost in smo morali domov zaviti.

Enege motorista so že danes pri gradnji nove hidroelektrarne Krško obdelovali fantje v modri uniformi.

Novopečeni lastniki fibrc, prosim, da malo pazite kaj delate in da zaradi sebe ne streljate takih bučk, kot sem jih danes videl npr. prehitevanje na polno na CBR 600 in 1000, prehitevanje FZ6S (ti si imel precej sreče) kljub temu, da je vozilo že dalo žmigavec za levo, ...

Drugače pa lep dan, jutr če bo tako ponovimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja fura kamnik-sodražica-nova vas-cerknica-unec-ride-logatec-pa veselo nazaj proti kamniku. Nekaj čez 200km. Mau sem biu hraber, pa sem še mal pokolnčkov od nove vasi u breg gor:)

LP Rok

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!