Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj v letu 2009


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj in danes je bilo treba malo preverit, koliko so se vremenarji zmotili pri napovedanih temperaturah, pa koliko je perforiran ledr odporen na mraz (ali drugače, koliko puloverjev lahko zbašem pod kombinezonrolleyes.gif )

Včeraj pozno večerni izlet na Jesenice, po pekač za torte. Zeblo me je kot cucka in me še malo opralo tik pred domom, tako da sem se odločila prespati, in zjutraj nazaj v Lj. Zjutraj je termometer kazal prijazni 2 stopinji, jaz pa sem z veliko muko zapela kombinezon in pod njim smučarskego perilo, majico, windstoper pulij, tanek in debel pulover. Naštimala še grelne blazinice v rokavice in enega v kombinezon... In rezultat razen zmrznjenih prstov na roki me ni zeblo absolutno nikamor, res pa je da sem se komaj premikala. Res škoda, da so mi ravno sedaj, ko je mraz crknile grelne ročke sad.gif , bo treba nujno popravit. Šibnila sem na vaje in kot bi mignil je bilo konec in z Janezom sva štartala na morje (po ponovnem mučnem zapenjanju kombinezona- pišuka, bo res treba pazit, da se ne bom zredila čez zimo). Na ridah sem morala dvakrat pogledat, ampak res je bil ob cesti sneg. Teta zima je očitno že začela kazat svoje zobke. Očitno nisva bila edina norca, saj sva srečala še enega polno naloženega GS, drugače pa samo konzerve, gužve nobene, sonček je bil, dela na cesti precej, tempo pa en tak temperaturi primeren zen trance_40_thumbup.gif . Seveda je bilo treba it na kosilo v Cacaota na Perujevo sladoledno kupo, kjer sva se potem poldrugo uro grela na sončku na mehkih kavčih. Uživancija na kvadrat. Pot nazaj je bila malo bolj adrenalinska malo je drselo spredaj, malo zadaj glare.gif , drugač pa nič kaj posebnega, ride so spet samevale, tako da sva jo čist na silo mahnila pogledat še na Staro pošto, če se bo slučajno našel kak navdušenec, našla pa sva samo ovinke trance_25_naughty.gif pa nažalost tud kar nekaj peska na nestandardnih mestih za SP. Hitro skok še do Ljubljane in v šoping za torto...

Strašno lušn dan je bil 440km Lj-Jesenice-Lj-Portorož-Postojna-Stara pošta-Lj

Jutranje gledanje na en uč

post-20956-1255542852_thumb.jpg

Sneg je... na poti na morje

post-20956-125554290949_thumb.jpg

Martinčkanje

post-20956-125554300349_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je kak most? :naughty: lepa slikca nimaš kaj!!! :winkiss:

Pisuka jest ga tud iscem, kasn most? ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana-Krško(pospremili fante na poti v Cape Town)-Laško-Celje-Maribor(malica)-Trojane(krofi)-ljubljana.Lepih 350km.Zjutraj malo sveže, drugač pa krasno skupaj z družbo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes sem se znašel pred velikim problemom: moral bi it kupit denar na bankomat, a se nikakor nisem mogel spomnit da ga imamo pri Loki, na črpalki, pri banki... kaj pa zdaj?? hja, na srečo sem se spomnil da ga majo v Postojni ;) in seveda ni blo druge kot da osedlam zvesto Lubico in hop, sva planila... in se takoj ustavila: ogromen črn oblak se je počasi in elegantno majal izza hriba v smeri proti PO, tko da sva počakala pol ure (tud Tarumen mi je dal enak nasvet) da se je oblak odmajal naprej proti jugu in potem veselo pognala iskre Lubičine konjiče v rahlem drncu proti sončnemu Zahodu :)

mal naprej od Grčarevca, na cesti nad Planinskim poljem, so začeli tisti ovinki, ki so bli skriti pred sončkom, kazat očitne znake fajhtnosti, enako nekateri na ridah (in potem naprej vse do PO), zato sva šla zlo na izi; ovinek pod (tokrat praznim) parkiriščem na ridah je bil na debelo posut s peskom čez oba pasova, zato bodite tam zelo pazljivi!! pazite tudi na semafor pri delu na cesti, zdaj so ga premaknili precej bolj proti Planini in je na koncu ravnine (tiste kjer se na drugi strani zavije za Rakek)

v PO je začelo rahlo kapljati, zato sva kolikor se je dalo hitro obrnila proti domu, se na poti ustavila še v Logatcu pri Tarumenem in Tardeči na odličnem, še toplem čokoladnem biskvitu (mmmmmm, je bil dober :worship: ) in toplem čaju, po prijetenm čveku pa med spuščanjem teme proti nižinam odpeketala domov, na kuhanje kočerje :D

vse skup skor nič, a po enem tednu posta je sedlo ko ata na mamo ;) pa še pretestiral sem svojo zimsko opremo: zimsko podkapo, zimske škornje, zimske rokavice, zimski windstopper (sem komaj zapel kombinezon, pišuka!! res da sem se zredil za 20 dek, pa vseeno!!) sem želel "ozimiti" tud svoje bogato preluknjano dirkalno usnje, pa se na žalost ne dobi takih "žaluzijc" s katerimi bi zaprl luknjice na usnju, tko da tle sem mal švoh :unsure: ampak za jutrišnji izletek na G bo pa menda vseeno OK :naughty:

aja, srečal kar precej enakomislečih užitkarjev, ki s(m)o lovili popoldanske tople sončne žarke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ovinek pod (tokrat praznim) parkiriščem na ridah je bil na debelo posut s peskom čez oba pasova, zato bodite tam zelo pazljivi!!

No, je bil tak ze v sredo... Pazte se, nasi vrli cestarji in plavcki, ocitno ze pazjo na nas, in so ze zgodaj zaceli posipat proti poledici...:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes skok na Črni kal na kavo. Proti morju znosno, kar se tiče mraza. Na ridah nismo mogli verjet, da je res sneg. Pred Kozino radar Ford focus, se je mal zabliskal, sreča v nos, patrulje, ki smo jo s strahom pričakovali malo naprej je bil odveč, ker jih ni bilo. Na Črnem kalu je "mal" pihal, na poti nazaj nas je pa proti Ljubljani že malo zeblo. Drugače pa simpatična jesenska fura, motoristov na primorskem kar nekaj, je pa ena prednost mraza, vizir ostane čist, ker se je mrčes že poskril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motohappening na Grobniku je bil oznacen na koledarju ze lani... Ze tolk dolgo nazaj, da sem cist pozabil nanj in ko me je Inci spomnla, je bilo treba na vrat na nos dobit novo gumo in pripravit motor za na pot... V dnevu, dveh je bilo treba sestaviti pot na morje, pa zurko, pa macka, pa menjavo gume... :O Nekako se je le vse skupi izslo in v soboto je bil motor preobut! V nedeljo pa na Grobnik, na mothappening, gledat zasvojence z brzino! Jupi :OK:

Zjutraj okoli 8h vreme ni bilo prevec prijazno, oblacno in hladno, tm okol nule na Jesenicama... Ko sem se okol devetih koncno zbasu v windstoper, pa podhlace, hlace in en kup pulijev in majic, komaj zapel jakno, sem jo urezal skozi led in hlad proti Medvodam da poberem Inci in Andreja, je soncek ze kukal skozi oblake in prec se je ogrelo... Skocili smo se do Vrhnike po Boruta, ki nam je tudi obljubil cajcek!! Pa se je nebo spet zaprlo, junaki so se ustrasli, tako da sva na koncu ostala samo Ines in jaz... kot po navadi :P Ker vreme ni blio prevec prijazno, sva jo urezala kar po standardni cesti cez ride do Postojne, kjer sva nalila motorcke, pa cez Knezak do Ilirske bistrice, kjer se je ze zacelo malo topliti. Ko sva prisibala mimo vrat Jadrana, je bilo ze fino toplo, 15stopinj! :D No, navdusenje naju je prec minilo, kajti ko sva prisla do odcepa za Cavle, naju je presentila burja, tista taprava! Voznja po hitri cesti je bila precej zanimiva, se bolj pa voznja skozi odcep, ker je motor zaradi majhne brzine imel cisto svoje ideje kod in kam .) No nekako sva le zvizala zadevo in ko sva prispela na motodrom, sva ujela samo se nasproti vozeco kolono avtov z prikolicami na katerih so bile dirkalne masine... Lepa rec, je blo zgleda vsega konec, ze preden se ja dan sploh zacel! No na Grobnik sva pa le prispela, imel sem cas za skok na WC, pol pa nazaj, na Soncno stran Alp. Cez Delnice. Vzpon na Risnjak sploh ni bil slab, samo se sedaj ne vem, al je bil veter mocan, al je guma slab drzala, al kaj, ampak voznja je bila nekako v stilu pijanca okol plota, ceprav moram priznati, da je Ines drzala kar lep moski tempo! :yes: Na drugi strani pa sva se lepo parkirala za kombi z prikolico z motorji, katerega voznik je bil se precej pod vtisom Grobnika in je kar konkretno dirjal skozi ovinke do Delnic :OK: No, na Soncni strani Alp, je bilo sonca le za vzorec, bilo pa je vsaj en majcken topleje kot na Delnicah, kjer se je termometer ustavil pri 4/5 stopinjah... V Kocevju je bilo nebo tmno in grozece, zato sva izpustila postanek za kosilo in jo raje popihala proti domu... Mi pa srce ni dalo, da bi izpustil Dvor! Inci ni nic protestirala sploh, tako da sem jo poslal naprej, v njen rajon .) , se pognal za njo in uzival kot ze dolgo ne, ko sva jo sekala cez Dvor! Uzivancija na kvadrat, ma kaksen Grobnik, dejte no mir! :OK: Tm bi zmrzoval na tribunah, tule pa aktivna uzivancija, yes! Vse lepo se enkrat konca in na koncu sva zavila proti Ivancni Gorici, pa potem na Litijo, kamor sem prispel na hlapih... Se me je pa Inci koncno le usmilila, in sem le prisel do svoje prve :kava: danes! Ker sm bil pa priden, sem zasluzu pa se pico! Juhuhu! :D Ko sva se napapcala, napletla se mal dezja (bla, bla ,bla), sva sla pa direkt domov, ker je bilo ze malce pozno, in se je zacelo hladiti... Nic posebnega na tem delu poti, nekaj prometa, to je bilo pa tudi vse. Pospremil sem Inci se nazaj do Medvod, pol pa zavil kar na AC za tistih par km do Jesenic in parkiral motor ravno ko se je zacelo temniti... Od zore do mraka! :D

Krasnih, na trenutke malce hladnih in vetrovnih 400 kilometrckov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sploh ne vem, če je omembe vredno.. včeraj popoldne, 74 km... A če sem že soboto zamočil in nisem šel, sem pa šel ob prvih sončnih žarkih, čeprav je kazalo samo 7°C.

Od doma skozi Ljubljano in Škofjo Loko nazaj domov. Motoristov malo, med njimi modro bela FJR, mi ni pustil na cesto skozi Podsmreko. So eni biciklisti zgleda utrujal tam. Ampak policajka, ki je usmerjala promet v Razorih, je bila pa tako luštna, da sem moral ustaviti in vprašati, če se ne da tam skozi... kot da ne bi vedel, da se ne. Ja, pa cesta od Visokega mimo Ruparja je tako gladka, da sem mislil, da je guma prazna, tako jo je svaljkalo. Vsaj občutek je tak.

PS: na tisti sliki JE most, samo dovolj dolgo moraš gledati sliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj kratko ali sladko, je bilo treba vrnit pekač za torto, tko da sm šibala Medvode-Lj-Vodice-Golnik-Posavec-Jesenice, prav prijetno toplo je bilo v primerjavi z prejšnjim dnem. Potem pa še hitro nazaj po isti poti do Ljubljane na vaje, pa tako se mi je luštalo, da bi kar zgrešila odcep pa odpeljala proti morju... Očitno je bil še profesor nekam dobre volje in nas je spustil urico prej, tako da sem domov pripujsala ravno, ko se je sonček začel poslavljati. 197km

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej je bil plan proti morju, vendar sem se med vožnjo proti Vranskem v Šentrupertu odločil za drugo pot. Pri odcepu za Logarsko dolinosem sem se podal po tejle poti na sliki. Nabralo se je 300 in še nekaj km. Ceste še popolnona OK.

post-7865-125614420349_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons naredu prvih 40,3 kilometrov po cesti s skuterjom :P Od škofje loke prot železnikom pa nazaj pa še mal naokrog. Skratka, luštno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans 350 pisano jesenskih kilometrov, večinoma v stilu jutranjega MotoGPja- beri mokro z dodatkom listja po večini tafajnih ovinkih, pa nič hudega, glavno, da sem po enem tednu spet malo sprehodila konjička. Motoristov bolj malo, od teh največ BMWjev, plavčki so tudi že zaključili sezono, midva z jvalantom pa sva se v družbi prijetnega sončka lepo ST potepala in občudovala igranje z barvami matere narave iz Litije čez Marijo reko do Slemena pa naprej do Radelj, čez Golico in Jezersko nazaj v domače loge ravno ko se je že začelo temniti. Več detajlov pa slikic bo pa jvalant napopal, aneda.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ni konc sezone. Je pa zlo oteženo   :unsure:. Današnja furca je bla zlo zanimiva, znova in znova smo iskali nov cilj. Prvi cilj je bil Zadar. Štartali iz Kopra ob 7.45, v dveh urcah prišli do Senja, kjer razočarano ugotovili, da se lahko samo pod nosom obrišemo.  Burja je bla močnejša od nas.   :BUA:  Na plan je prišla alternativna ideja, glede na to, da je blo v Senju še vedno zelo toplo, sonček, brez oblačka (skoraj) smo si rekli zakaj pa ne bi skočli do Željave (zapuščenega bunkerja-letališča v gori) pa šli še v Bosno na čevape...Na poti do plitvičkih so sledila razočaranja po obrokih. Najprej vzpenjanje v višave, kjer je bila nizka oblačnosti, in smo bili dobesedno v oblaku. Ko smo to dali skozi, smo se 50km od bosanske meje morali žal obrnit, ker pogled na oblake in dež v daljavi ni obetal nič romantičnega.    :BUA: Padu je predlog, da gremo do grobnika pa čez ilirsko bistrico nazaj...kmalu zatem pa "dopolnitev" in še bolj optimistični predlog, da skočiva do Šmartnega ob Paki na Kebab.   :kva1:  Torej vrnitev do Senja, čez ilirsko do postojne, ljubljana, trojane, šmartno ob paki.  Kebab je pasal! Nato pa po standardni poti nazaj, ker se je že temnilo...lj, obala. Seveda po starih cestah, razen okolica lj... Nabralo se je utrujajočih 736km-jev v praktično celem (prekratkem) dnevu. Temperature so zelo nihale, od 15 zjutraj, do 8 na poti do bosne, pa 21 nad rijeko, 10 v postojni, 15 na štajerskem, ter 18 zvecer na obali...v usnjenem kombinezonu se še vedno da...samo volja je potrebna.   :yes:  Ostajamo optimistični, morda pa le še pride kak vikend podoben temu to jesen...

post-17281-125650589234_thumb.jpgpost-17281-125650592733_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogled z balkona kjer napovedano sonce sili k temu da bi podrgnu stroma,... no pa dajmo ga,... ker se preveč sijal ga je bilo treba nekam peljat,... kam??? gremo pogledat če se na Piancavallu že da kupit smučarsko kart,... gremo ,... itaq da ne po avtocesti,... tako da se je nabralo cca 350 km,... v lepih temperaturah in lepppppem pogledu u piancavalla,....post-23544-12565071646_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana štart ob 8:00 (jutranja kavica)-Vrhnika (bencinska)-Postojna-Ilirska Bistrica-Opatija-Pula (pavza z malico)-Buje (bencinska)-Črni kal (popoldanska kavica)-Ljubljana. Cca 450 km-jev, z dobro družbo, perfekten zaključek sezone (bo zmanjkalo časa in vremena za naprej).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... prišli do Senja, kjer razočarano ugotovili, da se lahko samo pod nosom obrišemo.  Burja ...

Hvala enako.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Logatec-Postojna-Divača-Sežana-Dutovlje-Štanjel-Vipava-Postojna-Logatec-Vrhnika

160km

Na Krasu toplo in polno jesenskih kontrastov - ogled obvezen! :)

post-15712-125656922208_thumb.jpg

post-15712-125656924372_thumb.jpg

post-15712-125656927213_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več detajlov pa slikic bo pa jvalant napopal, aneda.)

No pa bom, ce ze morm... Zjutraj je bilo se nekaj trdovratne megle, zato sva se odpravila od doma malce kasneje, okoli pol enajste in se odpeljala proti Litiji, crnim oblakom naproti... Ko me je ze malce zacelo skrbeti, da so se nasi vrli vremenarji zmotili, se je pa koncno od Litije naprej zacelo jasniti in prec je blo topleje. Skrb, da bo na Golici hladno, se je razblinila enako hitro, kot oblaki nad nama :). Pot cez Marijo Reko je bila kar zanimiva, na case ze kar malo adrenalinska! Najbolj pac zaradi tega, ker je bil en ovinek suh, drug moker, tretji spet na pol suh in poln listja... Je kar zanimivo prileteti v suh ovinek, ki je potem kar naenkrat moker, pa se poln listja, tako da sva na case visela z motorja kt dve opici ;). Ker je inci pac Inci, sva nadaljevala proti Golici okoli riti v varzet, preko Slemena, kjer sva imela kratek postanek in sva napadla medenjake Pionir... So bli dobri, ja! :P Cesta cez Sleme je bila podobna kot prej, rahlo do pretezno suha, s krajsimi obdobji peska in lokalnim listjem sem pa tja... Na poti od Dravograda do Radlja naju je spet grelo sonce, ki je ocitno izbezalo na dan kar precej motoristov. Kako tudi ne, saj se je narava odela v res praznja oblacila in drugace kar malce dolgocasna cesta, je tokrat ponujala obilo pase za oci! Pred mejo sva napolnila motorcke, potem pa hop na Golico! Spet enaka pesem, malce mokrega, malce suhega asfalta, sicer brez listja, je pa sonce malo popestrilo zadevo, tako da na cajte nism vidu nic pred sabo, se manj pa kasna je cesta. Mraza pa ni bilo, tako da sva na postanku pri jezeru lahko do konca pojedla piskote in sendvice in se celo malo pomartinckala.

Najmansa stavba z hisno stevilko v Avstriji...

post-17251-125658594043_thumb.jpg

Najina konjicka med samimi avti:

post-17251-125658598167_thumb.jpg

Pa se eno motoristicno tihozitje:

post-17251-125658595451_thumb.jpg

Je pa cas zopet malo priganjal, ker se je ura premaknila nazaj in je dan precej kratek, zato sva jo kljub lepemu vremenu in lenoritisu, kmalu ucvrla proti domu. Cez Jezersko seveda :OK:! Spust proti Pliberku je bil krasen, cesta precej suha, tako da je stender parkrat podrsal po tleh :rolleyes:. Na poti od Pliberka do Zelezne kaplje sva ujela se par lepih ovinkov na suhi cesti, no od Zelezne kaplje naprej pa standardna, mokro suha odiseja... Moker vstop v ovinek, suh ovinek, pa moker izhod... Nic pa listja ali peska, tako da je bilo vseeno fajn! Pri jezeru sva naredila se eno pavzico, za kavico in vroco cokolado, da je bil volk sit in koza cela (;)@Inci), nato pa brz v dolino! Med potjo sva pomahala se backom, nato pa se eden drugemu, ze v poltemi pri Kranju, kjer sva odbrzela vsak na svojo stran...

Krasnih 430 kilometrckov, v dobri druzbi! Se posebej, ker je Inci urezala res fajn tempo, hiter in varen, navkljub spreminjajocim se pogojem na cesti. Kudos! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Logatec-Postojna-Senožeče-Kozina-Črni Kal-Koper-Portorož-Koper-Črni Kal-Kozina-Senožeče-Postojna-Logatec-Vrhnika

220km

post-15712-125665510444_thumb.jpg

post-15712-125665516444_thumb.jpg

post-15712-125665519265_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Logatec-Postojna-Divača-Sežana-Dutovlje-Štanjel-Vipava-Postojna-Logatec-Vrhnika

160km

Na Krasu toplo in polno jesenskih kontrastov - ogled obvezen! :)

Jebemu, tole barvanje trte sem sel jest pred nevemkolk casa gledat na Kras, pa nc od tega (prekmal)....Zdj pa ne morm na motor...:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnsje bil pa sonček tk vabljiv, d sm mogla gromčka iz zimskega spanja vrečt pa ga mal gume nakravžlat pelat na tanajbol znano dolenjsko mototraso :whistle: .....vožnja čez une luštne ovinke v jesenskih barvah vse naokol, brez dodatka une nepriljubljene plave :krneki: je bla prov fajn, tud mraza nekak nism nč čutla :whistle:......furca MP- NM- Straža-Dvor-koćevje-Dvor (x2 :rolleyes:)- Žužemberk-trebnje-MP in dobrih 100 novih kmjčkov na števcu, prov luštn vse skup :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva dva ujela enega zadnjih lepih dni letos, okoli poldneva je bil start proti Logatcu- Kalcam- Stari pošti- Podkraj- Ajdovščina- pred NG sva se ustavila pri Šterku, nadaljevala v Rožno dolino- Štanjel- Senožeče- Postojna- ride, kjer ni bilo prav nikogar- Logatec- Borovnica- Podpeč, km nimam pojma koliko jih je bilo, ker sem pač užival v prelepem sončnem popoldnevu po Primorski, ceste dokaj prazne in še kar brez peska, seveda previdnost ni odveč, srečal nekaj uživačev na dveh kolesih, oh prelepo je bilo, za dušo odvezat, upam še na kakšno letos !

:yea1:

Zavidam vsem ob morju, ker se za njih redko kdaj konča sezona.

Igorr je pa gumo zamenjal.

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns smo pa že zgodi začel drsat, kljub megli in mrazu :xx: (če je sonček pr nas še ne pomen d je 10km naprej tud, čeprov je Vremenko čist pomodrel :whistle:), ampak je blo vredno, čist v iber brutalna družba, lepi ovinki....vsak od 480 km kolkor se jih je nabral je bil tak, d bi ga ponovila, pa čeprav se še nism čist odtajala :grim. Štart iz MP v sončku, potem borbanje prek goste megle do Brezovice :slap:, kjer je že čaku sotrpin z eno ljuštno taljanko Gino ;) in ogrevanimi rokavicami (bastard :evilgrin:, jz bi tuuuuud), ampk v Logatcu je pa šajnalo, tk d smo prec spremenl traso....preračunavam, preračunavam (pa baba za Garmina :whistle:) in sva jo kr čez Zalo do Idrije udarla (no ja mal so tud specjalci z nekimi plastičnimi bazukami sred ceste v Godoviču krivi :krneki:, k so naj rahlo zaustavl, zgleda d sma bla čist sumljiva :alien1:), na poti do Mosta na Soči smo mogla še un famous most razkužt, zdj je čist taljanski hahaha, again :evilgrin: :naughty:. Pol pa do Solkana, Nove Gorice, čez Kras do Divače, prek Črnega Kala (en kup motoristov na unmu tazavitmu ovinku, a smo kako Veliko nagrado Črnga Kala dns zamudla al kj :hmm:) do Izole na sladoled, k me še ni zadost zebl. Na poti nazaj je blo pa zanimivo, pa zebl tud ni nč čez ovinke, ni blo cajta hahaha :naughty: (tnx kala za "šlep" ;)), na ridah en kratek postanek pol pa naprej prot domu, MihatuJ pomahala na Vrhniki, tnx za super družbo dns :OK:, upam d še kdj.....mal do Domžal skočila po enga :winkiss:, pol pa po temi do Ivančne po AC in naprej po stari, d je kj dogajalo sploh do Trebnjega, d se je Gromček še zadnjič navečerjal :rolleyes:, pa domov se odmrznt. V glavnem, na morju je še prov luštn, pa od Črnga Kala dol gume še dobr držijo :OK:.

post-16032-12568415252_thumb.jpg post-16032-125684154615_thumb.jpg

post-16032-125684157893_thumb.jpg post-16032-125684160342_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!