Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj v letu 2009


Brrrm

Priporočene objave

Tačke pa čist premrzle!

Ma ne to je zdrava mrliška barva :whistle:, neki si bo treba omislt al grelne rokavice al pa ogrevane ročke, k od 12ih do ene 14ih je še človeško, drgač pa zzzzzebeeeeee :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel teden sem gledu slikce in potopise z jesenskih tur, in ker sila kola lomi, sem si uzel dan dopusta, extra za skok na morje! Ker je v druzbi lepse, sem namamil se Ines, na ponovitev martinckanja spred dveh tednov...:OK: Vreme je bilo tudi naroceno, extra z hladno meglo okrog Ljubljane, sam zato, da je pol na morju lepse :P. Torej start z soncne Gorenjske, v meglene Medvode, kjer sem pobral Inci, nato pa po stari cesti proti morju... Kot da megla ni bila dovolj, je bila pa se obvoznica zabasana, tako da sva se prikljucila se dvema junakoma (varadero in transalpka) in smo se druzno drenjali skozi kolone avtomobilov... V Vrhniki sva zavila dol z AC, in prec pred Logatcem, naju je pricakalo soncece! Nadaljevanje poti je bilo brez posebnosti, tako da sva kmalu prispela na Crni Kal, kjer je bilo ze lepo toplo, tako da sva se zelo uzivasko spustila do obale in do cilja: slascicarne CACAO! Poleg odlicne ponudbe, imajo se krasne lezalne stole, tako da si utrujeni motoristi lahko spocijejo duso in telo :D. Dodajte se tooooplo sonce in rezultat vsega tega skupaj je gromozanski lenoritis in pomanjkanje volje za karkoli, kaj sele povratek v mrzle kraje!

Mi se martinckamo, domov se ne gremo.....

post-17251-125684314722_thumb.jpg

No po kaki urici martinckanja, sva pa koncno zmogla zbrat dovolj moci in volje in se odpravila domov... Vzpon na Crni Kal je bil zopet uzivaski, v Kozini sva dolila par kapljic goriva, pomahala Juretu in Micotu (upam da nau musklfibra, k sta tolk mahala :OK:) in oddrvela proti Ljubljani. Na praznih ridah sva naredila se krajsi postanek za cvek in strnitev vtisov, in krasnega dneva je bilo konec.. Veliko prehitro!

Ride spet prazne:

post-17251-125684317119_thumb.jpg

Uzivaskih 440km (Jesenice - Medvode - Lj - Postojna - Portoroz | zorotroP - anjotsoP - jL - edovdeM - ecineseJ)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns smo pa že zgodi začel drsat, kljub megli in mrazu :xx: (če je sonček pr nas še ne pomen d je 10km naprej tud, čeprov je Vremenko čist pomodrel :whistle:), ampak je blo vredno, čist v iber brutalna družba, lepi ovinki....vsak od 480 km kolkor se jih je nabral je bil tak, d bi ga ponovila, pa čeprav se še nism čist odtajala :grim. Štart iz MP v sončku, potem borbanje prek goste megle do Brezovice :slap:, kjer je že čaku sotrpin z eno ljuštno taljanko Gino ;) in ogrevanimi rokavicami (bastard :evilgrin:, jz bi tuuuuud), ampk v Logatcu je pa šajnalo, tk d smo prec spremenl traso....preračunavam, preračunavam (pa baba za Garmina :whistle:) in sva jo kr čez Zalo do Idrije udarla (no ja mal so tud specjalci z nekimi plastičnimi bazukami sred ceste v Godoviču krivi :krneki:, k so naj rahlo zaustavl, zgleda d sma bla čist sumljiva :alien1:), na poti do Mosta na Soči smo mogla še un famous most razkužt, zdj je čist taljanski hahaha, again :evilgrin: :naughty:. Pol pa do Solkana, Nove Gorice, čez Kras do Divače, prek Črnega Kala (en kup motoristov na unmu tazavitmu ovinku, a smo kako Veliko nagrado Črnga Kala dns zamudla al kj :hmm:) do Izole na sladoled, k me še ni zadost zebl. Na poti nazaj je blo pa zanimivo, pa zebl tud ni nč čez ovinke, ni blo cajta hahaha :naughty: (tnx kala za "šlep" ;)), na ridah en kratek postanek pol pa naprej prot domu, MihatuJ pomahala na Vrhniki, tnx za super družbo dns :OK:, upam d še kdj.....mal do Domžal skočila po enga :winkiss:, pol pa po temi do Ivančne po AC in naprej po stari, d je kj dogajalo sploh do Trebnjega, d se je Gromček še zadnjič navečerjal :rolleyes:, pa domov se odmrznt. V glavnem, na morju je še prov luštn, pa od Črnga Kala dol gume še dobr držijo :OK:.

Fajn je blo ja. Ja kala, hvala za odrivanje avtov pred nama :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel teden sem gledu slikce in potopise z jesenskih tur, in ker sila kola lomi, sem si uzel dan dopusta, extra za skok na morje! Ker je v druzbi lepse, sem namamil se Ines, na ponovitev martinckanja spred dveh tednov...trance_40_thumbup.gif Vreme je bilo tudi naroceno, extra z hladno meglo okrog Ljubljane, sam zato, da je pol na morju lepse tongue.gif. Torej start z soncne Gorenjske, v meglene Medvode, kjer sem pobral Inci, nato pa po stari cesti proti morju... Kot da megla ni bila dovolj, je bila pa se obvoznica zabasana, tako da sva se prikljucila se dvema junakoma (varadero in transalpka) in smo se druzno drenjali skozi kolone avtomobilov... V Vrhniki sva zavila dol z AC, in prec pred Logatcem, naju je pricakalo soncece! Nadaljevanje poti je bilo brez posebnosti, tako da sva kmalu prispela na Crni Kal, kjer je bilo ze lepo toplo, tako da sva se zelo uzivasko spustila do obale in do cilja: slascicarne CACAO! Poleg odlicne ponudbe, imajo se krasne lezalne stole, tako da si utrujeni motoristi lahko spocijejo duso in telo biggrin.gif. Dodajte se tooooplo sonce in rezultat vsega tega skupaj je gromozanski lenoritis in pomanjkanje volje za karkoli, kaj sele povratek v mrzle kraje!

Mi se martinckamo, domov se ne gremo.....

post-17251-125684314722_thumb.jpg

No po kaki urici martinckanja, sva pa koncno zmogla zbrat dovolj moci in volje in se odpravila domov... Vzpon na Crni Kal je bil zopet uzivaski, v Kozini sva dolila par kapljic goriva, pomahala Juretu in Micotu (upam da nau musklfibra, k sta tolk mahala trance_40_thumbup.gif) in oddrvela proti Ljubljani. Na praznih ridah sva naredila se krajsi postanek za cvek in strnitev vtisov, in krasnega dneva je bilo konec.. Veliko prehitro!

Ride spet prazne:

post-17251-125684317119_thumb.jpg

Uzivaskih 440km (Jesenice - Medvode - Lj - Postojna - Portoroz | zorotroP - anjotsoP - jL - edovdeM - ecineseJ)

pozabu povedat, da sm si zdej k se tko lepo po reglcih vozimwhistle.gif , prislužila nov obesek za ključ od motorjarolleyes.gif

post-20956-125686937605_thumb.jpg:

Drugač je blo pa ultra fajn!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne to je zdrava mrliška barva :whistle:, neki si bo treba omislt al grelne rokavice al pa ogrevane ročke, k od 12ih do ene 14ih je še človeško, drgač pa zzzzzebeeeeee :xx:

:D:D:D

Jaz sem se tut včeri spravo malo gor! Dans me pa revma trga! :BUA:

Zgleda da me že emšo jebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarečenga kruha se baje največ poje in včer sm se ga dodobra najedla, sm je bil zelo dober haha :kva2:......sm rekla konc za letos sm je včer bil tak sonček, k sm mojga Groma iz garaže zvlekla, d ga spucam pred zimskim spanjem, d je blo treba skoristit in letet via Dvor - Kočevje :whistle: in to clo trikrat gor pa dol......je blo pa opazno bl hladno kt dan prej, nkjer nobenga na 2 kolesih, še polcaje je preveč zebl zgleda k so sm v avtu sedel na Dvoru :rolleyes:.......ampk to je blo pa res zadnjih 127km letos (razn če pride kak vročinski val :whistle:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in P182 v nizkem letu proti Zadru.(ker je rahlo pihalo)

Šatart ob 8.00 obvezen postanek na kafetu in rogljičku aka(brios) kjer so nam tete v viki burgerju pokazale da sva mal p.......a :naughty:Potem pa korajžno proti Materiji in Podgradu kjer naj bi napojila konje ampak z.....k stricu na črpalki se očitno ni dalo po tem mrazu delat .Prisiljena sva se spustit v mrzlo luknjo proti Ilirski Bistrici (mater je zeblo).Iz ilirske B. sva odjadral do meje in proti (kao) Zadru .Med vožnjo nad Rjieko je bilo morje mirno brez valovčkov kar nam je dalo upanje da ne bo pihalo in da bova lahko uživala v vožnji. Vendar spet je ime hudič prste vmes bolj kot sva se približevala Senju hujše je bilo tako da sva se odločila z obrat nazaj .Vožnja ob pihanju JV (kao napoved 16km hitrost vetra ja pa dodajte kakih 60km pa bo) ni bila podobna vožnji ampak hoja kakega pijanca po cesti .Meni je v enem od ovinkom tako zapihalo v rit da me je dobesdedno prestavilo kako sem se ujel nevem vendar je bil dogodek kar travmatičen.Nato sva se ustavila da poslikamo in dokumentiramo vetrovno besnenje v Senju vendar sva izbrala tako točko kjer nas je skoraj oba zvrnilo z motorji vred.

Nič nazaj je bila vožnja do meje bolj ST od meje pa ker nas je začelo hudičevo zebst pa tempo blizu SS tako da sva se malo segrela (kar so dovoljevali pogoji).Od Kozine do vikija pa kar pojačan tempo.

Motorja še nebova spravila v medvedji spanec ker temp. na obali bodo dovoljevale vsaj do decembra kako furco do Kozine. :evilgrin:

Na vikiju pa smo srečali Mausa (hvala za pijačo) :worship: in njegovega prijatelja

cca 210km :whistle:

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja pa pozabu da se je v Kozini pridružil Airoh kjer je pokazal kar zmore njegov bombnik :naughty:

Se mi je zdel, da tale možakar na sliki ni P182 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in P182 v nizkem letu proti Zadru.(ker je rahlo pihalo)

Šatart ob 8.00 obvezen postanek na kafetu in rogljičku aka(brios) kjer so nam tete v viki burgerju pokazale da sva mal p.......a :naughty:Potem pa korajžno proti Materiji in Podgradu kjer naj bi napojila konje ampak z.....k stricu na črpalki se očitno ni dalo po tem mrazu delat .Prisiljena sva se spustit v mrzlo luknjo proti Ilirski Bistrici (mater je zeblo).Iz ilirske B. sva odjadral do meje in proti (kao) Zadru .Med vožnjo nad Rjieko je bilo morje mirno brez valovčkov kar nam je dalo upanje da ne bo pihalo in da bova lahko uživala v vožnji. Vendar spet je ime hudič prste vmes bolj kot sva se približevala Senju hujše je bilo tako da sva se odločila z obrat nazaj .Vožnja ob pihanju JV (kao napoved 16km hitrost vetra ja pa dodajte kakih 60km pa bo) ni bila podobna vožnji ampak hoja kakega pijanca po cesti .Meni je v enem od ovinkom tako zapihalo v rit da me je dobesdedno prestavilo kako sem se ujel nevem vendar je bil dogodek kar travmatičen.Nato sva se ustavila da poslikamo in dokumentiramo vetrovno besnenje v Senju vendar sva izbrala tako točko kjer nas je skoraj oba zvrnilo z motorji vred.

Nič nazaj je bila vožnja do meje bolj ST od meje pa ker nas je začelo hudičevo zebst pa tempo blizu SS tako da sva se malo segrela (kar so dovoljevali pogoji).Od Kozine do vikija pa kar pojačan tempo.

Motorja še nebova spravila v medvedji spanec ker temp. na obali bodo dovoljevale vsaj do decembra kako furco do Kozine. :evilgrin:

Na vikiju pa smo srečali Mausa (hvala za pijačo) :worship: in njegovega prijatelja

cca 210km :whistle:

ja bilo je odlično, razen burje ki je res svinjsko pihala in me na postanku skoraj 2x z motorjem vred odpihnila :wacko:

sem se res ustrašil za mojo hondico :cry:

@gandi, sem mal čuden ker me je sonce obsijalo :D

post-8684-125701852948_thumb.jpg

post-8684-125701861032_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in P182 v nizkem letu proti Zadru.(ker je rahlo pihalo)

Šatart ob 8.00 obvezen postanek na kafetu in rogljičku aka(brios) kjer so nam tete v viki burgerju pokazale da sva mal p.......a :naughty:Potem pa korajžno proti Materiji in Podgradu kjer naj bi napojila konje ampak z.....k stricu na črpalki se očitno ni dalo po tem mrazu delat .Prisiljena sva se spustit v mrzlo luknjo proti Ilirski Bistrici (mater je zeblo).Iz ilirske B. sva odjadral do meje in proti (kao) Zadru .Med vožnjo nad Rjieko je bilo morje mirno brez valovčkov kar nam je dalo upanje da ne bo pihalo in da bova lahko uživala v vožnji. Vendar spet je ime hudič prste vmes bolj kot sva se približevala Senju hujše je bilo tako da sva se odločila z obrat nazaj .Vožnja ob pihanju JV (kao napoved 16km hitrost vetra ja pa dodajte kakih 60km pa bo) ni bila podobna vožnji ampak hoja kakega pijanca po cesti .Meni je v enem od ovinkom tako zapihalo v rit da me je dobesdedno prestavilo kako sem se ujel nevem vendar je bil dogodek kar travmatičen.Nato sva se ustavila da poslikamo in dokumentiramo vetrovno besnenje v Senju vendar sva izbrala tako točko kjer nas je skoraj oba zvrnilo z motorji vred.

Nič nazaj je bila vožnja do meje bolj ST od meje pa ker nas je začelo hudičevo zebst pa tempo blizu SS tako da sva se malo segrela (kar so dovoljevali pogoji).Od Kozine do vikija pa kar pojačan tempo.

Motorja še nebova spravila v medvedji spanec ker temp. na obali bodo dovoljevale vsaj do decembra kako furco do Kozine. :evilgrin:

Na vikiju pa smo srečali Mausa (hvala za pijačo) :worship: in njegovega prijatelja

cca 210km :whistle:

ja bilo je odlično, razen burje ki je res svinjsko pihala in me na postanku skoraj 2x z motorjem vred odpihnila :wacko:

sem se res ustrašil za mojo hondico :cry:

@gandi, sem mal čuden ker me je sonce obsijalo :D

A ste naletel na tako tablco ;)

post-17572-125702424651_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj po dolgem času spet 75 mrrrzlih kilometrov. Nič čudnega, če sem pa rinila nazaj domov na gorenjsko:slap:, obložena z ogromozanskim ruzakom in tank torbo mi je kljub primznjeni desni roki na balanco (ja, leva ročka se je odločila, da se bo popravila sama od sebe in začela gret) uspelo po stari cesti prikarjolat do doma že v temi. Za vmesni dvig temperature je poskrbel kombi, ki se je zelo prijazno odločil, da zgledam tako osamljena na svojem pasu čez ovinek, da mi je prišel delat družbo:eek:, tko da tud dans ne smrkam (nič bolj kot prej:grrr).

Dans pa nekaj deset kilometrov polaganja brez bencinskih hlapov na Moeltall Gletscherju. Blo je ultra fajn:OK::

post-20956-125702648686_thumb.jpg

post-20956-125702670643_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

včeraj sva šla s punco v Begunje svečko prižgati pol pa še do njene kolegice na Bled :)

Blo je super in tud mraza ni blo pretiranega, kazalo je 16 stopinj plusa tko da je bilo superrr :)

Danes pa sva hotela v Kr. Goro pa sva al prepozno štartala in sva na Jesenicah obrnila nazaj.

Aja štartava pa od doma :) Smlednik

Lep pozdrav vsem in upam da dočakamo še kakšen topel dan.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

včeraj ena testna furca oz fizikalni poskus, kako se skozi luknjice na dirkalnem usnju prenaša mraz, in ali ga windstopper kaj zmede ;) poskus ni čist uspel ker je blo pretoplo, na štartu je pred garažo drenjalo na kupu kar osem Celzijev!! vseeno sva z Lubico v rahlem drncu odpeketala tankat saj ji je že utripala rezerva; in ker je najbližji OMV v Postojni (unga na Brezovici ne štejem - ne vela ker je preblizu, pa še nobenega ovinka ni do tja :P ) in je blo pač treba it v Postojno ;)

parkirišče na ridah je blo prazno, zato pa je blo polno zasedena terasa bifeja na OMV črpalki, kjer sem ši privoščil en Earl Gray z mlekom, potem ko sem potešil žejo moji Lubici :wub: seveda je bil prvi ki sem ga srečal Maus (itak, kdo pa :P ) z družbo, kasneje so uleteli še Cartman, brubi46, M1ha... kdor se ni ustavil se je pa vsaj peljal mimo :D kar naprej je rohnelo, skoraj tako kot poleti, taka množica lovilcev zadnjih sončnih žarkov se je gnetla na poti proti morju in nazaj - lepo, da se še najdejo uživači :OK:

ko sva prišla domov so bili pred garažo samo še štirje Celziji, menda je ostale štiri zeblo in so šli domov :? moja "zimska" oprema je dokaj znosno opravila svoje delo, zato bo letos še kakšna furca, juhuhu ;)

PS ovinek pod parkiriščem na ridah je še vedno rahlo posut s peskom, tko da pazite tam naokoli!!

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

jaz sem pa danes naredil manjši krog od Smlednika do Kranja naprej do Šenčurja in Mengša nato pa v Vodice na pumpo in domov.

Bila je dobra fura ampak če ne bi bilo praznika bi bila daljša :)

Naslednjič pa prvi sončen vikend ki ne bo še premrzel proti primorski.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo zdej pa še današnja furca: včeraj smo se s Perutko in jvalantom zmenili da šibnemo do toplega morčka - nič konkretno kam, sam da bo okolica modre barve in da se bo rahlo guncala ;) ideja je seveda super, ampak jutranja megla se ni dala sončku, šele ob 12 uri se je ubogi revež le pojavil tudi na Vrhniki in začel preganjati meglo... kar mu je šlo hvalabogu zelo dobro od žarkov, veliko slabše je bilo s temperaturo: v megli sta se pred garažo stiskala in se poskušala pogret le dva osamljena Celzija, ko se je pol ure kasneje megla dvignila, sta prišla še dva - in to je blo TO, drugi so šli menda že na jug ;) Lubice v garaži to sploh ni motilo, saj je vedela da ji bo v nekaj kmjih fajn vroče, jst pa sem se lahko zanašal le na napoved naših vremenarjev (za katere vemo da niso glih sinonim za zanesljivost) da bo na morčku sonček in blizu 20 stopinj

ampak škoda bi blo spustit tko lep sončen dan in tko smo se malce zmrznjeni našli na OMV črpalki v Postojni in planili Najboljšejšemu sladoledu naproti :P k sreči so imeli naši vrli vremenarji tokrat srečo in so kar zadeli, vsak prevožen km v smeri morčka je bil bolj prijazen in bolj zabaven, kajti toplejši asfalt - in gume! - so dovoljevali vedno večje užitke v vožnji; zadnja guma, ki je imela dober cm do roba v Postojni, je kasneje prišla le na mm ali dva od roba, kar pomeni skoraj poletno veselje :D tudi noroživopisane jesenske barve trte, grmovja in dreves so dodale svoj čar, tko da je bla furca res fletna :naughty: škoda le da je dan tako kratek in ni časa ustavljati in uživati v divjih barvah :(

po dobre pol ure smo že lenobno sedeli na toplem sončku na obronku Trsta in Lizali :P prav neverjetno, saj smo bili le slabih 100 km stran od mrzle Vrhnike!! ooo, kako je pasalo ;) čeprav se je počasi bližala noč (beri mrazzzz!!) smo se kar nekaj obirali in pogovarjali več kot pol ure, preden smo spet zajahali naše iskre konjičke in jih z užitkom skoraj v LS stilu pognali proti domu; tokrat mimo Kopra, čez Črni kal, Kozino in Senožeče do Postojne, kjer se je opazno pohladilo, tako da smo le še čakali na vročo juho doma... Vrhnika se je pojavila glih ko so mi otrpnili prsti v zimskih rokavicah, uboga Perutka je morala še do Medvod, jvalant pa celo do Đesenic (ej car si, stari!! res!! :worship: )

evo, tkole luštno smo se meli danes :OK: res krasen dan za najbrž eno zadnjih furic v tej sezoni!! zanimivo da smo srečali kar nekaj motoristov, a vseeno precej manj kot včeraj, tud mausa ni bilo nikjer :P

pa še par slikc ;)

post-163-125711219315_thumb.jpg

post-163-125711222361_thumb.jpg

post-163-125711224488_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi padla ena luškana furca po toplem krasu :)

Po Nanosu :)

post-17572-1257112159_thumb.jpg

post-17572-125711214931_thumb.jpg

post-17572-125711217028_thumb.jpg

post-17572-125711223124_thumb.jpg

Štanjel :)

post-17572-125711224749_thumb.jpg

post-17572-125711226033_thumb.jpg

post-17572-125711227606_thumb.jpg

Mausu pa hvala za rezanje mraza iz Planine do Logatca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljo smo si izbrali za zakljucek sezone. In ker smo Gorenjci pravi kampeljci, smo se ze navsezgodaj, ko se netopirji okol letajo, odpravili v Bohinj. Termometer se je ustavil pri solidnih 2h stopinjah :xx:, ampak ka pa je to za taprave dedce! No, ob 10h smo se zbrali pri Igorju, in jo cez Bled urezali proti Bohinjski Beli po Nejca in naprej v Bohinj. Sonce se ni predrlo oblakov, zato smo se malce bali fajhtne ceste, ki pa nas je prijetno presenetila, in bila celo pot suha. Se vec, precej suhega listja, ki se je psihedelicno vrtinicilo za motorji, je prispevalo k lepemu vzdusju med voznjo :OK:! V Bistrici smo se oskrbeli z gorivom, in jo mahnili do jezera, na kavico! Bohinj, turisticni biser, pa nam je postregel z zaprtimi lokali, zato smo morali kar v restavracijo, kjer pa vzdusje ni pravo, prevec postirkano, in 4 zadekane, v vso mogoco kramo napravljene prilike, so izvabile mariskateri zacudeni pogled :P! Ob kavici, cajckih in vroci cokoladi je cas prehitro minil, in Igor ter Nejc sta se morala odpraviti domov... Je blo pac treba opraviti se praznicne posle.

Malce turoben dan, ampak sonce se je ze borilo z meglico:

post-17251-125718192303_thumb.jpg

V vsesplosni guzvi, smo le nasli parkirno mesto (sem jih pa slisal zarad tega :P):

post-17251-12571818968_thumb.jpg

Pa se par cudakov, ki se vozijo v takemle:

post-17251-125718194554_thumb.jpg

Midva z Inci sva jo pa ucvrla toplejsim krajem naproti. In kot se spodobi, je to pomenilo cez Sorco, skozi Baco, pa nazaj do rid, pa naprej do Postojne... Cesta je bila zopet povsem suha in tudi asfalt je kar spodobno drzal. Cez Sorco in skozi Baco sva sla lepo turisticno, je bilo listje na cesti, pricakovala sva tudi malce vlage, ki je kot receno ni blo, sploh! Ko pa sva zavila proti Idriji, naju je premamila lepa suha cesta, in tempo se je dvignil na spodobno LS raven :OK:! V serpentinah sva pa dohitela policaje v avtu, ki jim nejkaj ni blo jasno (da naj bi skrbeli za vzor in red na cestah) in model je pognal kar je mogel s tisto skodo, vstopal v zavoje povsem na drugi strani polne crte, drvel skozi ovinke da je kar skripalo :BUA:, sekal zavoje... In takile nam potem solijo pamet o nevarni voznji in podobno? Po celi cesti ga je bilo dovolj, midva pa niti enkrat nisva sla cez crto, da bi sekala ovinek... Kakorkoli, se je kmalu zbasal z glavne ceste in do Kalc in cez ride sva spet vzdrzevala posten LS tempo, in niti enkrat sla cez crto! Prec sva prispela do Postojne, kjer smo bili zmenjeni z Suzukijem in Lencico, da naju peljeta v Trst, na najboljsejsi sladoled... To je pa ze zgodba zanj .)! Pa tud pol niti enkat nismo sli cez crto skozi ovinke, porkamadona sm jezen, se zdej!

Je bila res lepa zakljucna fura, krasen dan, odlicen tempo, najboljsejsi sladoled in kar je najpomembneje: najkrasnejsa druzba, sploh!! Carji ste :OK:!! Sem vam zelo hvalezen za krasno sezono, se posebi pa Inci, sva nardila precej kilometrov letos, pa precej dozivela! Prima si, da ves! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Termometer se je ustavil pri solidnih 2h stopinjah trance_32_shutup.gif, ampak ka pa je to za taprave dedce!

Ehm trance_11_confused.gif Baje se neki okol govori, da pa jest vseen nimam Y kromosomawink.gif.

Ko pa sva zavila proti Idriji, naju je premamila lepa suha cesta, in tempo se je dvignil na spodobno LS raven trance_40_thumbup.gif! V serpentinah sva pa dohitela policaje v avtu, ki jim nejkaj ni blo jasno (da naj bi skrbeli za vzor in red na cestah) in model je pognal kar je mogel s tisto skodo, vstopal v zavoje povsem na drugi strani polne crte, drvel skozi ovinke da je kar skripalo trance_39_thumbdown.gif, sekal zavoje... In takile nam potem solijo pamet o nevarni voznji in podobno? Po celi cesti ga je bilo dovolj, midva pa niti enkrat nisva sla cez crto, da bi sekala ovinek... Kakorkoli, se je kmalu zbasal z glavne ceste in do Kalc in cez ride sva spet vzdrzevala posten LS tempo, in niti enkrat sla cez crto! Prec sva prispela do Postojne, kjer smo bili zmenjeni z Suzukijem in Lencico, da naju peljeta v Trst, na najboljsejsi sladoled...

Štart v Bohinju ob 12.30, skoraj 150km proč, cilj v Postojni, kjer smo bili zmenjeni ob 13.15 je bil predvsem razlog za konkreten LS. Čist poletno, me ni absolutno nič zeblo k sva dost migala grim.gif ... Fanta sta se sicer mal narobe razumela (če bi se menili jaz pa Lenčica bi jih že itak poslušali, tko pa za naprej vemo, da je treba moške dogovore na pokušini Poljskih piv naslednje jutro še enkrat preverit trance_44_wink5.gif ), pa smo se vseeno hitro vsi dobili in odpujsali sladoledu naproti trance_40_thumbup.gif . Tist policaj pa no commentSS.gif . Je mel srečo, da ob tistih briljantnih manevrih ni kdo pripeljal izza ovinka nasproti.

Je bila res lepa zakljucna fura, krasen dan, odlicen tempo, najboljsejsi sladoled in kar je najpomembneje: najkrasnejsa druzba, sploh!! Carji ste trance_40_thumbup.gif!! Sem vam zelo hvalezen za krasno sezono, se posebi pa Inci, sva nardila precej kilometrov letos, pa precej dozivela! Prima si, da ves! 004.gif

Word, zakon je blo! Sploh, ki si me prenašal zadi kot kopilota, pa družbo delal na vseh nemogočih, 1001 ovinek +, mokrih, šraufajočih, ni časa za eno pravocoffee.gif , furah. trance_20_hug.gif

Vrhnika se je pojavila glih ko so mi otrpnili prsti v zimskih rokavicah, uboga Perutka je morala še do Medvod, jvalant pa celo do Đesenic (ej car si, stari!! res!! worship.gif )

Eni smo se že od Logatca dalje občasno vozili v leru, ker smo greli premrzle prste na vročem pokrovu od sklopke biggrin.gif , pa noben od petih puloverjev mi ni bil čisto nič odveč. Janeza mam pa že itak na sumu, da je zamolčal, da je u resnici priseljeni Eskim tongue.gif , ker nikol nč ne jamra, da bi blo kj mraz na motorju, pa vedno najbolj zgodaj štarta, in najkasneje pride domov worship.gif .

Sladoled je bil pa ena A s črtico. Ampak, ker ne morem kar tko na besedo verjet, da je to najboljši sladoled, bo treba it po lizanju v Trstu še na lizanje v Izolo. Absolutno se strinjam s Suzukijem, da je za znanost treba potrpet, tako da, če se ne bomo mogli soglasno odločit, kje majo tanajboljšejši sladoled, bomo mogli ponavljat ta krog Izola-Trst dokler ne bomo soglasno in brez kančka dvoma izbrali The Sladoledarno laugh.gif . Bomo zadolžil Suzukija, da bo pobiral prijave, ker se mi zdi, da bo velik interesentov tongue.gif.

Tnx, bilo je lušnih zadnjih 382km za letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dans sm ob 14:00 iz službe štartu domov, pa na motor in po punco. Pol sva šla pa do prestranka na obisk in nazaj v Ljubljano na kavo z Mausom :)

Pol pa neki v želodček vršt pa domov. Okol 160km čeprav bolj nočnih kot ne in na čase mrzlih, ampak je pasal. Jutri pa verjetno v službo z motorjem in če bo vreme po službi proti Celju :)

Uživite in čim več varnih km :)

Uroš in Mateja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!