Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj v letu 2009


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj sm pelu en papir na pošto v kr pa sem šu še šenčur-brnik-mengeš-trzin-črnuče-smlednik :) Prijetnih približno 50 :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zima prihaja, in ker se je dones se kar kazal soncek, sem prej zakljucil z sihtom in se po kakem tednu spet zbasal na motor... V pomanjkanju idej, sm se odlocil iti pogledat ce imajo na Pokljuki kaj snega. Start je bil ob dveh popoldne, in zivosrebro je prilezlo do prijetnih 13 stopinj... Trinajst stopinj, na petek trinajstega? Pa kaj :P! Na poti proti Bledu sem srecal nekaj somisljenikov, ampak vsi so bezali naprej, nekam na jug, le kaj je tam tolk dobrega... Nadaljevanje je bilo prijetno, cesta suha, in v pricakovanju ovinkijade sem prispel v Krnico in jo pognal proti Zatrniku... Jupi, suha cesta!!! :OK: Ja, pajade, do cist taprvega ovinka je bla, pol pa sam fajht! :BUA: Na Zatrniku pri Anzku kratek postanek, pa kar takoj naprej... In ze cez par sto metrov, so se ob cesti zaceli kazati prvi kupcki snega, ki so se z vsakim zavojem vecali in vecali in kaj kmalu se ja nasla tud kaka zavozena zaplata tudi na cesti... Pa se termometer se je ustavil pri eni stopinji celzija... Ja, na Pokljuki imajo sneg! Na vrhu so me gozdarski delavci malce zacudeno gledali, pa se nisem dal motiti, in sem jo pihnil do Rudnega polja. Tudi tam so me mimoidoci pesci, pa mimoidoci vozeci, pa mimoidoci tekaci na smuceh cudno gledali... Kaj pa zijate, a sm cudn oblecen, al kaj? :slap: No, kaj kmalu sem zacutil da ne pasem v to okolje, in sem se raje odpravil domov... Kratek postanek pri Matjazu, kjer so me spet cudno gledali BTW, nato pa samo se skok domov...

Na Pokljuki majo sneg, cist res, no!

post-17251-125813467452_thumb.jpg

post-17251-125813469896_thumb.jpg

post-17251-125813472612_thumb.jpg

post-17251-125813475053_thumb.jpg

Lepih, malce cudnih 40 kilometrckov...

  • Všeč mi je 5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes lepa furca do Poreča na kavico in potem ob obali če Savudrijo do Portoroža in po stari cesti domav. Zaključek seveda pri Vaških.Lepih 400+km upam,da ne zadnjih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krogec :D

Logatec, Idrija, Most na Soči, Nova Gorica, Ajdovščina, Col, Črni Vrh, Godovič; Logatec

Idrija - Most na Soči - Opuščen mlin

post-17572-125814405933_thumb.jpg

post-17572-125814403577_thumb.jpg

post-17572-125814401265_thumb.jpg

Dan mi je polepšal pogled v vitrino trgovine v Ajdovščini na to replico Tomosa D6 :D

post-17572-125814408618_thumb.jpg

post-17572-125814411012_thumb.jpg

Me je rahlo zaskrbelo, da snega ne bom videl in za vzorec ga je bilo ob cesti nad Črnim Vrhom :D

post-17572-125814413183_thumb.jpg

Na koncu furce srečam še Treborja, ki se je vračal iz primorske :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene so danes zvabili na cesto :yea1:. Ob enajstih smo se dobili na črpalki na Brezovici dva Primoža, Darko in jaz. Že prej je padla ideja, da gremo na kalamare v Piran, zato se nismo kaj preveč obirali in smo jo mahnili proti Primorski. V Postojni smo popili kavico, nato pa kar hitro spet na motorje in gas proti Kopru. V Kopru pa smo spremenili načrt, saj v Marezigah poteka osmica :OK: in smo raje zavili tja. Po kakšni uri, uri in pol pa smo se odkotalili nazaj proti domu :angry:. Ker se je ostalim mudilo so šli po AC, meni je pa že prejšnji mesec potekla vinjeta, zato sem imel lep vzrok da grem po stari cesti. V Logatcu sem naletel na Rumenega Cestaka. Povabil me je na čaj :worship:, hvala. Razdrla sva še nekaj pametnih, nato pa sem jo odkuril domov. Nabralo se je lepih, ne ravno vročih 255 km.

LP robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času sem šla na kratko furo, da bi si vsaj malo polepšala dan. Šla sem mal avstrijske meje pogledat, če so jih že podrli, vendar še stojijo, le ceste so za enkrat kot gradišče. Ko sem se vozila proti Lavamindu, sem pred sabo imela pogled na zasnežene Koralpe :unsure: , ko pa sem pogledala v ogledala, pa je zamano bila lepa in zasnešena PECA. Zmrazilo me je ob vsem tem snegu in sem si želela, da bi se ustavila v Dravogradu pri prijatelju, da bi šla na čaj, ampak sem lahko o čaju samo sanjala... Tako ga pijem sedaj doma :(. Prevozila sem pa le cca. 60km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 tedna nazaj, ko smo na primorskem imeli 24 stopinj sem šel malo pogledat na Hrvaško, do Novigrada.

12538_1294271396291_1215483864_30869377_1475066_n.jpg

Isti teden sem šel še v Trst pa še v petek sem šel tja, da sem si končno nabavil škornje. Drugače se vsakih par dni vozim na relaciji Portorož- Hr meja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nacrt za danes je bil kavica, pa mal potrenirat offroad, pa spet kavica! In ker je vreme se kar drzalo, sva se z Andrejem odlocila iti do Brnika, na motokross progo... Zacela sva po planu in se dobila na Babji pumpi (OMW v Lescah) na kofetku! :kava: Tudi motorckom sva privoscila malo goriva in jo nato po stari cestu mahnila proti Kranju... Cesta je bila se kar suha, sicer z precej listja po tleh, ampak dokler je cesta suha, je prav zanimivo opazovati kako se vrtinci za motorji.:) Nazalost, pa je v Naklem zacelo precej rositi in ker se na mokri cesti vse tisto krasno vrtincece se listje spremeni v dricalnico :xx:, sva se zasukala in zavila proti Kropi, pa cez Kamno gorico nazaj proti Lescam... Spet malce psihedelicnega vrtincenja listja! Cool!! Na Lancovem pa je Andrej zavil na makadamsko bliznjico, blagor njemu, sam sem pa po tehtnem premisleku raje ostal na cesti. Sj ne, da Futura na bi zmogla strmega klanca, pa mal blatnih kolesnic, in zrito drco, pa se kako deblo pocez, ampak kdo bo pa pol doma motor pral!? :P

S takole zverino se pa res da!

post-17251-125821680325_thumb.jpg post-17251-125821836628_thumb.jpg

No spodaj sva se spet dobila in skladno z nacrtom sva skocila se do Jur bara na kafe... Res da bistva, offroad treninga, ni blo na sporedu, ampak dve od treh tock sta statisticno ze uspeh... No zdej pa ze govoricim kot nasa vlada. :(

Ceprav bi zelo rad malo potreniral offroad, zvil kak komolec in strgal hlace, vseeno kulskih/psihedelicnih 65 kilomterckov! :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ena lepa furca dans z Mausom (upam da je prou :)) LJ-Črni Kal-LJ, potem pa še sama naprej čez Mengeš do Kranja in domov 260km.

LP

Pa še mal slikc :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti...dj Mausu povej naj si na Garmina naloži še druge ceste, da se neu vedno vozil na relaciji Po-Črni kal. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PETEK: skok do Rajha v Bakovce na bograc, repincl in cokoladni sufle :worship::worship::worship: (130+ km). Je blo se malce mrzlo, ampak s podrokavicami je blo OK. Ceste precej umazane. :angry: Aja, videni le trije motoristi. :yea1:

SOBOTA: Ptuj-Ptujska gora-Statenberg-Ptuj-Gorisnica-Borl-Cirkulane-Videm pri Ptuju-Ptuj (90+ km). Sicer pihalo ko satan, me pa nekako ni prevec motilo, ker je veter precej popucal ceste.

NEDELJA: Ptuj-Gorisnica-Borl-Cirkulane-Leskovec-Videm pri Ptuju-Ptujska gora-Statenberg-Ptuj (110+ km). Toplo, cista uzivancija. :) Kar nekaj motoristov. :yea1:

:eek: , modeli s krosarji skakali preko glavne ceste za Poljcane. :slap:

Skratka, ne prevec, ampak za november zelo sladkih kilometrov. :rolleyes: Upam, da se ni konec...

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti...dj Mausu povej naj si na Garmina naloži še druge ceste, da se neu vedno vozil na relaciji Po-Črni kal. :P

Ja sej mu morm slike dostav tko da lahko :)

Drgač jest sm pa ravno včerej zvečer dobu nosilc za garmina iz honk konga po enem mescu ampak za 3€ :lol:

Lahko si pa slike pogledaš na fb če me najdeš pod uroš brdnik.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti...dj Mausu povej naj si na Garmina naloži še druge ceste, da se neu vedno vozil na relaciji Po-Črni kal. :P

ti ga itak ne rabiš, ker veš kje imaš motor... u GARAŽI namreč :lol1:

Ja sej mu morm slike dostav tko da lahko :)

Drgač jest sm pa ravno včerej zvečer dobu nosilc za garmina iz honk konga po enem mescu ampak za 3€ :lol:

Lahko si pa slike pogledaš na fb če me najdeš pod uroš brdnik.

LP

res je... lepa in ne preveč hladna furca do Črnega kala in nazaj ... malo fajhtna cesta od Lohatca do Razdrtega .... ampak, z normalno vožnjo gre :P

Naredil cca 220 km in spiu ene par kufetov :whistle: ... tudi fajna družba je bila ... :beer2:

p.s. vse slike itak ne smejo gor :whistle: ...

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ga itak ne rabiš, ker veš kje imaš motor... u GARAŽI namreč trance_21_laughing1.gif

Ja ne bom ga menda imel kar zunaj..halo unsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse slike boš edin ti dobu, tko k je zmenen. Me je včeri mateja prehitela drugač mislm da tud une nebi bilo na križišču :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sn se v okolici Murecka,Feldbacha, Fehringa in Jennersdorfa potikal...ma marš u tri PM, nea več grem ..je premrzlo....grrr.gif Pihalo je, da mi je ku rit odnašalo....slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sn se v okolici Murecka,Feldbacha, Fehringa in Jennersdorfa potikal...ma marš u tri PM, nea več grem ..je premrzlo....grrr.gif Pihalo je, da mi je ku rit odnašalo....slap.gif

Hja, leta pač nardijo svoje... Dobiš za rojstni dan podobleko iz prave merino volne!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj ni blo nic z dezjem, se vec, kr soncek se je mal kazu skozi oblake in ker ni blo pametnejsega dela, sem skocil na Zatrnik po lokalni pisti na kavico... Sej se da tudi drugam na kafe, ampak je vse preblizu al pa brez ovinkov. :P Cesta je bla kot ponavadi v teh dneh suha do start table, naprej pa fajhtna... Je pa vsaj konec sezone listja in ga ni bilo nic na cesti! :OK: Po kratkem postanku sem skocil se do Bohinja, ugotovil da je vse zaprto, tako da sem jo samo se podurhal domov...

Start tabla:

post-17251-125838816529_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzel sem si en dan dopusta iz cistega mira (in ker imamo manjso luknjo) in me je zjutraj sonce prav prijetno presenetilo! Ker pa so moji kompanjoni po vecini ze pospravili motorcke, sem malce brezciljno taval okoli...:huh: Pa me je resila Tina z povabilom na kavico!! :D Ker sem koncno imel cilj, sem jo urno mahnil po stari cesti v Ljubljano. Ze ob 10h je termometer kazal 11 stopinj in voznja po stari cesti do Kranja je bila prav prijetna. Ustavil sem se v Sencurju na crpalki, potem pa nadaljeval skozi Vodice proti Tacnu in Ljubljani... Malce pred Ljubljano se je sicer sonce skrilo za crno gmoto oblakov, ampak mraza in megle pa le ni bilo! Oborozen z natancnimi navodili sem hitro nasel pravo zgradbo, naredil dva kroga iscoc parkirno mesto (nic prostora, se za motor ne!) in ga koncno nasel malce za krajem... Kar pa se je izkazalo za srecno nakljucje, ker sem parkiral ravno nasproti kafica! Kdor zna, zna! :P V prijetni druzbi cas tece hitreje in urica je prehitro minila.:huh: Ker pa je bilo sele poldne, sem se odlocil se malce pofirbcati v motoristicnih trgovinah. Taprvo v HMCju, kjer sem si ugledal KTM-jeve ceveljce, pa nazalost ni bilo moje stevilke. Nadaljeval sem skozi Sentjakob in Domzale do MotoRaja v Radomljah. Po prijetnem klepetu in kavici, sem skocil se v selfservice avtopralnico, da sem malce ocedil motorcek, nato pa pocasi proti domu. Seveda ne v ravni crti, tako da sem v Mostah zavil pred kriziscem desno in po zaviti cestici skozi vasice pripeljal do Cerkelj, pa nadaljaval skozi Trato do Visokega ter naprej do Kranja. Po kratki dilemi, sem jo ubral cez Golnik do Trzica, pa "pod gorami" do Begunj in potem se skozi vasi do Jesenic...

Redek prizor:

post-17251-125848557137_thumb.jpg

Jesenice - Kranj - Sencur - Vodice - Ljubljana - Sentjakob - Domzale - Kamnik - Psenicna polica - Cerklje - Visoko - Golnik - Trzic - Begunje - Jesenice

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem šu pa race gledat u Bohn. Sam sm šu pa naokol. Čez Planico pa Čez "Korenčka". Mater je blo fajn. :P

Ta pru u Planico

post-13666-125849125458_thumb.jpg,

pol na "Korenčka"

post-13666-125849130911_thumb.jpg,

pol pa še u Bohn

post-13666-125849136204_thumb.jpg

Aja, race sm pozabu :slap:

Evo, kle so - bohinske patke

post-13666-125849160048_thumb.jpg :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redek prizor:

post-17251-125848557137_thumb.jpg

Bi ti kar verjela, da ti ni bilo treba v kilometre :P dolgi koloni čakat.

Tudi meni pred ene tremi :whistle: tedni ni bilo treba.

Dokaznega gradiva res nimam, imam pa priče :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!