Skoči na vsebino

Kozmus išče pravico


Miha27

Priporočene objave

slovenci smo, slovenci. jaz sem, ti nisi. meni ja, tebi ne. jaz imam boljse kot ti. jaz znam boljse kot ti. jaz delam vec kot ti. jaz sem boljsi kot ti. jaz si zasluzim, ti ne...

to smo mi, slovenci. faus in privoscljivi 4ever. zadnji post. :worship:

Ali bi se dalo kdaj vsaj izjemoma zmenit, da kadar se kdo pač ne strinja s plačevanjem rente idolu nekoga drugega, ne bi obvezno privlekli na dan tisočkrat prežvečene puhlice o slovenski nevoščljivosti? Hvala vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In opisal je tudi na nek način Kozmusa, ki mu gre v nos, da ima vsak smučar, tenisač, fuzbaler, ki ni dobil nikoli nobene kolajne, več v žepu, kot on!

Hja... Žal je tako, da je bolj malo ljudi pripravljeno gledat neatraktivne discipline, kot je met kladiva, zato so te discipline na vseh mitingih ponavadi v dopoldanskih urah.... Sicer pa je vse jasno, če se kot gledalec udeležiš atletskega mitinga ali naprimer smučarske tekme v rangu državnega prvenstva... Gledalcev je ravno toliko, kot na dirki minimota al pa še manj...

Samo namig: Med smučarsko tekmo prelepite na TV-ju kot, v kateri se prikazuje merjenje časov. Bo še zanimivo? Pri nogometu košarki, al pa hokeju zanimivost ni problem.

Znanec je pred leti ponudil odlično rešitev povečanje zanimivosti enega prav tako tekmovalno nerazburljivega in realno neizmrljivega športa, saj se ocenjuje umetniški vtis: Prihodnost sinhronega plavanja je možno zagotoviti samo tako, da bodo plavalke gole...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... Žal je tako, da je bolj malo ljudi pripravljeno gledat neatraktivne discipline, kot je met kladiva, zato so te discipline na vseh mitingih ponavadi v dopoldanskih urah.... Sicer pa je vse jasno, če se kot gledalec udeležiš atletskega mitinga ali naprimer smučarske tekme v rangu državnega prvenstva... Gledalcev je ravno toliko, kot na dirki minimota al pa še manj...

Samo namig: Med smučarsko tekmo prelepite na TV-ju kot, v kateri se prikazuje merjenje časov. Bo še zanimivo? Pri nogometu košarki, al pa hokeju zanimivost ni problem.

Znanec je pred leti ponudil odlično rešitev povečanje zanimivosti enega prav tako tekmovalno nerazburljivega in realno neizmrljivega športa, saj se ocenjuje umetniški vtis: Prihodnost sinhronega plavanja je možno zagotoviti samo tako, da bodo plavalke gole...

Potem bi šel pa še u živo gledat. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi potegnili primerjavo z sinhronim plavanjem............... mogoce bi kozmus & co. za zacetek probali metati kladivo v tesnih kopalkah ?! postopoma bi se pa odcebulili...... bi bil stadion poln navijacic.

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi potegnili primerjavo z sinhronim plavanjem............... mogoce bi kozmus & co. za zacetek probali metati kladivo v tesnih kopalkah ?! postopoma bi se pa odcebulili...... bi bil stadion poln navijacic.

:krneki:

ali navijačev ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......Sem že med vretenčarji..., dohtarca?

ne vem, bi te morala pregledati....... :naughty: :winkiss:

Popolnoma se zavedam, da ima vsak svoje mnenje in me prav nič ne moti da je nekdo proti če sem jaz za.

Motijo me pa predvsem neumne izjave v stilu naj pa počne nekaj drugega. to so otročarije in odraz nezrelosti in omejenosti.

Vsakdo ima pravico izraziti mnenje, se boriti za svoje pravice in nenazadnje misliti s svojo glavo.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, bi te morala pregledati....... :naughty: :winkiss:

Popolnoma se zavedam, da ima vsak svoje mnenje in me prav nič ne moti da je nekdo proti če sem jaz za.

so far so good...

Motijo me pa predvsem neumne izjave v stilu naj pa počne nekaj drugega. to so otročarije in odraz nezrelosti in omejenosti.

Vsakdo ima pravico izraziti mnenje, se boriti za svoje pravice in nenazadnje misliti s svojo glavo.

dr.looney :alien1:

in kaj je narobe s temi mnenji....saj nenazadnje misli s svojo glavo

pač nekdo (kateremu šport ne pomeni nič, tako kot meni) je podal svoje mnenje in ne razumem, zakaj je to odraz nezrelosti in omejenosti. Do sedaj sem na forumu prebral veliko smiselnih argumentov proti tej ideji in zelo malo utemeljenih argumentov za.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je narobe s temi mnenji....saj nenazadnje misli s svojo glavo

pač nekdo (kateremu šport ne pomeni nič, tako kot meni) je podal svoje mnenje in ne razumem, zakaj je to odraz nezrelosti in omejenosti. Do sedaj sem na forumu prebral veliko smiselnih argumentov proti tej ideji in zelo malo utemeljenih argumentov za.....

oprosti bmw...izjava v stilu če mu ni kaj všeč, naj pa gre smučat al fuzbal igrat, al in pa sej mu ni nihče držal pištole .....

to je zame nezrelost in omejenost in nima noben veze s tem a ti je šport všeč ali ne....

meni tudi ni všeč boks.....pa še zato ne vpijem, ko hvalijo zavca. mimogrede dečko je dober v svojem športu...vsa čast mu..

a bi ti tudi rabil pregled, mogoče :rolleyes: :naughty: :winkiss: (šalamala)

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti bmw...izjava v stilu če mu ni kaj všeč, naj pa gre smučat al fuzbal igrat, al in pa sej mu ni nihče držal pištole .....

to je zame nezrelost in omejenost in nima noben veze s tem a ti je šport všeč ali ne....

meni tudi ni všeč boks.....pa še zato ne vpijem, ko hvalijo zavca. mimogrede dečko je dober v svojem športu...vsa čast mu..

a bi ti tudi rabil pregled, mogoče :rolleyes: :naughty: :winkiss: (šalamala)

dr.looney :alien1:

Ta izjava je čista resnica. Noben ni reku da ni dober, samo preveč mu je slava stopila v glavo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti bmw...izjava v stilu če mu ni kaj všeč, naj pa gre smučat al fuzbal igrat, al in pa sej mu ni nihče držal pištole .....

to je zame nezrelost in omejenost in nima noben veze s tem a ti je šport všeč ali ne....

....poskusi vsaj biti ti boljša od takšnih izjav....pa če so omejene ali pa ne..

meni tudi ni všeč boks.....pa še zato ne vpijem, ko hvalijo zavca. mimogrede dečko je dober v svojem športu...vsa čast mu..

jep.....ma srečo, da se še nisva srečala .)

a bi ti tudi rabil pregled, mogoče :rolleyes: :naughty: :winkiss: (šalamala)

dr.looney :alien1:

tebi srčece se pustim pregledati kadarkoli....ampak res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predraga gospodična. Take odgovore dobijo delavci vsakodnevno. Verjetno je g. Kozmus tudi človek ane? Verjetno si že tudi kdaj slišala za moderno besedo prestrukturiranje, ki jo uporabljajo vsakodnevno na TV. Če ne gre, menjaš službo ali ženo oz. moža ane? Sedaj pa povej kdo je tukaj omejen ali tisti, ki zna stvari povezeti in živi v realnem svetu ali nekdo, ki sanja in misli, da so ceste posejane z rožami? Mogoče tebi so, meni in še mnogim tukaj niso. Sicer pa zakaj ne renta, samo ne iz mojega žepa, mojega so že dosti naljuknjali.

oprosti bmw...izjava v stilu če mu ni kaj všeč, naj pa gre smučat al fuzbal igrat, al in pa sej mu ni nihče držal pištole .....

to je zame nezrelost in omejenost in nima noben veze s tem a ti je šport všeč ali ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo mu je pa kriv, da se je odloču za sportno kariero,vsi športniki so zelo dodro plačani,od sponzorjev do nagrad,teče jim-mu delovna doba, dobi plačo 1000eu od vojske ,pa sploh tam ni, on pa bi še rento,namesto športa ,bi se zaposlil v tovarni, in ,bi delal za 400eu na mesec,2009 bi pa šlužbo zgubil ,kaj pa pravite na te-to, kozmusa je lahko sram, da si kaj takega sploh upa govoriti :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predraga gospodična. Take odgovore dobijo delavci vsakodnevno. Verjetno je g. Kozmus tudi človek ane? Verjetno si že tudi kdaj slišala za moderno besedo prestrukturiranje, ki jo uporabljajo vsakodnevno na TV. Če ne gre, menjaš službo ali ženo oz. moža ane? Sedaj pa povej kdo je tukaj omejen ali tisti, ki zna stvari povezeti in živi v realnem svetu ali nekdo, ki sanja in misli, da so ceste posejane z rožami? Mogoče tebi so, meni in še mnogim tukaj niso. Sicer pa zakaj ne renta, samo ne iz mojega žepa, mojega so že dosti naljuknjali.

Predragi bikez, takšne odgovore morda dobijo delavci, sigurno pa ne elite pa najsi so to politiki, menedžerji ali kulturniki. Kozmus pa govori o športni eliti.

In prestrukturiranje je, če si opazil nekaj kar zadeva delavce. Menedžerji podjetij v večinski lasti države dobivajo velike nagrade, če podjetja nosijo dobiček in nimajo nobene odgovornosti, če podjetja propadejo. Delavci s sindikati vred pa niso sposobni enega oreng štrajka ali zasedbe tovarne. Takle mamo, precej vse skupaj na glavo postavljeno.

Ko bo celotna državna uprava šparala in ko bodo vsi poklici prepuščeni trgu, potem se bom strinjal, da Kozmus nima prav. Vsekakor pa ne ti sam ne nihče drug, zaradi te rente in v sedanji situaciji, ne bi bil nič na slabšem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predragi bikez, takšne odgovore morda dobijo delavci, sigurno pa ne elite pa najsi so to politiki, menedžerji ali kulturniki. Kozmus pa govori o športni eliti.

In prestrukturiranje je, če si opazil nekaj kar zadeva delavce. Menedžerji podjetij v večinski lasti države dobivajo velike nagrade, če podjetja nosijo dobiček in nimajo nobene odgovornosti, če podjetja propadejo. Delavci s sindikati vred pa niso sposobni enega oreng štrajka ali zasedbe tovarne. Takle mamo, precej vse skupaj na glavo postavljeno.

Ko bo celotna državna uprava šparala in ko bodo vsi poklici prepuščeni trgu, potem se bom strinjal, da Kozmus nima prav. Vsekakor pa ne ti sam ne nihče drug, zaradi te rente in v sedanji situaciji, ne bi bil nič na slabšem.

Torej, če povzamem tvoje pisanje....

Če so lopovi drugi, je lahko pa še Kozmus! Al kako si to mislu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....poskusi vsaj biti ti boljša od takšnih izjav....pa če so omejene ali pa ne..

jep.....ma srečo, da se še nisva srečala .)

tebi srčece se pustim pregledati kadarkoli....ampak res

Ona je urologinja-prst v rit...... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predragi bikez, takšne odgovore morda dobijo delavci, sigurno pa ne elite pa najsi so to politiki, menedžerji ali kulturniki. Kozmus pa govori o športni eliti.

In prestrukturiranje je, če si opazil nekaj kar zadeva delavce. Menedžerji podjetij v večinski lasti države dobivajo velike nagrade, če podjetja nosijo dobiček in nimajo nobene odgovornosti, če podjetja propadejo. Delavci s sindikati vred pa niso sposobni enega oreng štrajka ali zasedbe tovarne. Takle mamo, precej vse skupaj na glavo postavljeno.

Ko bo celotna državna uprava šparala in ko bodo vsi poklici prepuščeni trgu, potem se bom strinjal, da Kozmus nima prav. Vsekakor pa ne ti sam ne nihče drug, zaradi te rente in v sedanji situaciji, ne bi bil nič na slabšem.

Jaz bi šeenkrat povdaril, tukaj se ne gre samo za kozmusa, tukaj se gre tudi za muhe enodnevnice, oprosti izrazu.

Koliko je športnikov ki jem je pač ob danem trenutku uspelo doseči uspeh karijere, od tedaj pa primer pri skokih, se tudi na tekmo ne morajo kvalificirat, a takim športnikom naj jaz dam doživljensko rento, dajte se no zresnit, bi bil že čas.

Kaj bi potem storili z Maticem Osolnikarjem, vsi dobro vemo, da v njegovi disciplini ne bo nikoli svetovni ali olimpijski prvak. Iz njegovih ust še nikoli ni bili slišati kriti na državo. On je zadovoljen s tistim kar ima, pa mislim da se tudi on ne vozi z 10 let starim avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če povzamem tvoje pisanje....

Če so lopovi drugi, je lahko pa še Kozmus! Al kako si to mislu?

A sem kje omenjal lopove? Dokler država denar trosi politični, ekonomski in kulturni eliti nimajo obraza rečt Kozmusu naj vtihne, kadar zagovarja podobno idejo za športno elito.

Ko bodo tudi druge kategorije resno prepuščene trgu, potem se bom strinjal, da Kozmus zahteva nekaj nenormalnega.

@ Kuščar - če bi kot kriterij postavili olimpijsko zlato ali olimpijsko medaljo, bi se krog upravičencev precej zožil. In če bo kakšna 'muha enodnevnica' to dosegla, se zavedaj, da je morala precej trdo delati, da je lahko sploh prišla do tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Dokler država denar trosi politični, ekonomski in kulturni eliti nimajo obraza rečt Kozmusu naj vtihne, kadar zagovarja podobno idejo za športno elito....

Šogun, to je res. Ampaq ko se pomenkujeva midva, ki se ne strinjava, da država trosi denarce politični, ekonomski in kulturni eliti, se smeva tudi ne strinjati, da bi ga trosila športni eliti. (?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predraga gospodična. Take odgovore dobijo delavci vsakodnevno. Verjetno je g. Kozmus tudi človek ane? Verjetno si že tudi kdaj slišala za moderno besedo prestrukturiranje, ki jo uporabljajo vsakodnevno na TV. Če ne gre, menjaš službo ali ženo oz. moža ane? Sedaj pa povej kdo je tukaj omejen ali tisti, ki zna stvari povezeti in živi v realnem svetu ali nekdo, ki sanja in misli, da so ceste posejane z rožami? Mogoče tebi so, meni in še mnogim tukaj niso. Sicer pa zakaj ne renta, samo ne iz mojega žepa, mojega so že dosti naljuknjali.

dragi gospodič.

Dobro vem kako je delavcem, ker sem se osem let borila v sindikalnih vrstah za njihove in svoje pravice.Naj ti še zaupam ,da sem zaposlena v tekstilni industriji, kjer nam je zelo z rožicami postlano. Na račun tega nisem mogla v podjetju napredovati(ker sem imela predolg jezik).Menjati službo pa danes ni tako enostavno, kot ti pišeš.Sploh če si leta vložil v to kar počneš, zato podpiram kozmosa, ker si upa na glas povedati.Je dober v svojem športu in zakaj ne bi imel nekaj od tega tudi potem, ko ne bom mogel več tga početi.

Sicer pa ne vem od kot vam to , da bi rento dobivali vsi športnik,samo tisti , ki so bili res dobri.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem kje omenjal lopove? Dokler država denar trosi politični, ekonomski in kulturni eliti nimajo obraza rečt Kozmusu naj vtihne, kadar zagovarja podobno idejo za športno elito.

Ko bodo tudi druge kategorije resno prepuščene trgu, potem se bom strinjal, da Kozmus zahteva nekaj nenormalnega.

@ Kuščar - če bi kot kriterij postavili olimpijsko zlato ali olimpijsko medaljo, bi se krog upravičencev precej zožil. In če bo kakšna 'muha enodnevnica' to dosegla, se zavedaj, da je morala precej trdo delati, da je lahko sploh prišla do tega.

Nebom več vsakemu posebaj pisal, obrni par strani nazaj ti je že vse razloženo.

Ali ti v službi ne delaš trdno, nevem jaz sem mizar in moram trdno delati, se pasti po terenu za eno socijalno plačo. Moja žena dela v Iskri, trenutno pa je na porodniški, da ti povem koliko ima porodniške 380€, pa se naj komu žalim.

Muhe enodnevnice, Sofranjevski je bil moj sošolec vem koliko je trdno delal :whistle: , Bogataj, da nebi pisal, Benkovič pri 23ih v pokoju. Za par let temu rečeno kao trdega dela bi jim ti dal doživljensko rento. Mi fizikalci pa naj delamo do 63 leta potem pa tudi pokojnine nebomo več dobili, njim pa pri 23ih letih rento.

Jaz ne vem kaj se kozmusu roji po glavi, upam da bo vsaj tisti, ki bo o tem predlogu odločal malo bol na široko razmišljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem kje omenjal lopove? Dokler država denar trosi politični, ekonomski in kulturni eliti nimajo obraza rečt Kozmusu naj vtihne, kadar zagovarja podobno idejo za športno elito.

Ko bodo tudi druge kategorije resno prepuščene trgu, potem se bom strinjal, da Kozmus zahteva nekaj nenormalnega.

@ Kuščar - če bi kot kriterij postavili olimpijsko zlato ali olimpijsko medaljo, bi se krog upravičencev precej zožil. In če bo kakšna 'muha enodnevnica' to dosegla, se zavedaj, da je morala precej trdo delati, da je lahko sploh prišla do tega.

Športni "eliti" naj dajo doživljensko rento, medtem ko tisoči zaposlenih ostaja brez dela in sredstev za preživljanje ??

Dajte se eni mal skulirat no in na trdna tla stopite :headbang:

Upam, da država ni tko daleč u riti, da bo to res realizirano :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmwslo, kaj naj rečem..? Samo to :worship: :worship:

Financirajo se iz proračuna, tega polnijo delavci. A ne bi najprej delavcem poštimali plače, pa bi posledično bilo več denarja za šport...? Delavec bo delal do smrti, gospoda športniki bi pa jajca guncali.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šogun, to je res. Ampaq ko se pomenkujeva midva, ki se ne strinjava, da država trosi denarce politični, ekonomski in kulturni eliti, se smeva tudi ne strinjati, da bi ga trosila športni eliti. (?)

Tatsujin Hanzo, ta nebodigatreba od države potrebuje elite in še marsikaj drugega kar plačujemo pa nam ni nujno potrebno. Hudič je zmerom v detajlih, kot so npr. kriteriji, razsipnost in gospodarska situacija...

Sledom tega se ne strinjam, da bi država podpirala z rentami kar tako, brez nekih kriterijev, ne strinjam se z razmetavanjem denarja in ne strinjam se z državo, ki resno ne varčuje kadar je prizadeto gospodarstvo, ker edino gospodarstvo res prinaša nov denar in podpira celoten sistem.

Torej zame ima Kozmus še zmerom prav. In če nekdo pravi, da so njegove zahteve bolane, potem jaz pravim, da so to bolane zahteve za bolano družbo. To bolano družbo pa vsi podpiramo ker smo tiho, ker...bom raje citiral Hribarja in Štefančiča iz Mladine, saj dobro povzameta del tega:

Štefančič: Veliko prahu je dvignila izjava ministra Franceta Križaniča, da bo minimalno plačo dvignil na 1000 evrov. Mnogim se je to zdelo vprašljivo. Meni ne. Vprašljivo se mi je zdelo le to, da je to rekel minister za finance, ne pa kak sindikalni voditelj. Šefi sindikatov bi morali to že zdavnaj reči! In kaj počnejo sindikalisti? Zahtevajo, da se minimalna plača v Sloveniji zviša za 7 evrov! Ta sindikalni minimalizem delavce ubija.

Hribar: Križanič je s tem stavkom naredil pomemben zgodovinski obrat. Vsi vemo, da iz substance pri gospodarski rasti, kakršno imamo, tega ne moreš narediti. Lahko vzameš kulturi in zapreš deficitarne dejavnosti, pa plače ne boš zvišal za 500 evrov. Križanič je bil zelo pameten, saj bojo njegove besede kmalu brez pomena. Lahko bi rekel tudi 2000 ali 5000, saj pričakuje, da bo leta 2010 devalvacija dolarja tako močna, da bo valuta propadla in bo dolar s seboj potegnil evro, kjer se bodo vsak dan brisale ničle. Kar je rekel, je brezpredmetno, saj se nam bliža stečaj ZDA. Inflacija evra bo vsakodnevna, zato bo vseeno, ali boš dobil 500 ali 1000 evrov.

Štefančič: Glej, kaj počnejo z delavci: serijsko, brutalno jih odpuščajo. Brez milosti. A delavci ne stavkajo - in ne zavzamejo, ugrabijo ali razstrelijo tovarne. To me spominja na star komunistični vic o sindikatih, ki delavcem - namesto recimo ozimnice - delijo vrv za obešanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi gospodič.

Dobro vem kako je delavcem, ker sem se osem let borila v sindikalnih vrstah za njihove in svoje pravice.Naj ti še zaupam ,da sem zaposlena v tekstilni industriji, kjer nam je zelo z rožicami postlano. Na račun tega nisem mogla v podjetju napredovati(ker sem imela predolg jezik).Menjati službo pa danes ni tako enostavno, kot ti pišeš.Sploh če si leta vložil v to kar počneš, zato podpiram kozmosa, ker si upa na glas povedati.Je dober v svojem športu in zakaj ne bi imel nekaj od tega tudi potem, ko ne bom mogel več tga početi.

Sicer pa ne vem od kot vam to , da bi rento dobivali vsi športnik,samo tisti , ki so bili res dobri.

dr.looney :alien1:

Se čisto strinjam s teboj. Ampak poglej sebe. Delaš k črnc v tekstilni industriji, pa vem da moraš biti tudi tam dobra, da dosežeš normo (vem kak je, ker je moja mati tudi šivala) in vam sploh ni lahko in ti bi še nekomu, ki ima plačo večjo kot ti, teče mu delovna doba poleg tega dobi denar na tekmah, če je uspešen, ima sponzorje, prepotuje cel svet, dala še tistih zadnjih pet centov, ki jih imaš, da bi se po tridesetih po jajcah praskal in se ti smejal. Sicer je res, da od reveža nekaj dobiš od tistega, ki pa ima zelo veliko pa ponavadi ne.

Pa če pogledam sebe. Sem diplomiral iz tehniškega foha in sem za naše razmere dobro plačan, zamenjal že nekaj služb. Moje znanje bo čez nekaj let vredno nič, zato se izobražujem dalje za svoj denar poleg službe. Od doma sem dnevno več kot 14 ur, pa se kljub vsemu še izobražujem.

Zaradi vsega napisanga mislim, da bi se tudi gospodiči športniki lahko potrudili in naredili kakšno šolo, kajti kot vidiš se da, kar lahko vidimo tudi na primerih naših znanih športnikov, denar za to pa tudi imajo in naj ne čakajo, da jim bo nekaj padlo z neba.

Tebi pa predlagam, da se prestrukturiraš kot jaz, dokler je še čas (predno te drugi prisilijo, ker takrat je pa težko), ker ko te enkrat čas povozi je konec. Tudi motorja ne bo več. Mogoče se bo kater od teh, ki bodo prejemali rento vozil z njim. In, če komu pripada renta pripada vam šivilijam, če mene vprašaš (uničeni živci, prihodnosti pa nobene).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi gospodič.

Dobro vem kako je delavcem, ker sem se osem let borila v sindikalnih vrstah za njihove in svoje pravice.Naj ti še zaupam ,da sem zaposlena v tekstilni industriji,......

dr.looney :alien1:

:blush: ....samo da sem zvedel, da nisi urologinja, sem že pomirjen......pomeni nič več predklonov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!