Skoči na vsebino

Brisanje programov


Priporočene objave

Včasih se mi zgodi, da se med uninstalom pojavi kakšna napaka. Program se z računalnika zbirše, vendar v nadzorni plošči pod add/remove programs ostane. kako bi ga odstranu še od tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih se mi zgodi, da se med uninstalom pojavi kakšna napaka. Program se z računalnika zbirše, vendar v nadzorni plošči pod add/remove programs ostane. kako bi ga odstranu še od tam?

regedit ... malo iznajdljivosti ... in backup sistema :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja rešitev je regedit,samo če nimaš glih malo več znanja raje pusti.

Lahko pa pobrskaš po internetu, sem enkrat bral v semizdi da v Monitor-ju, za nek program, pobriše ostanke programov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To in druge reci se da poceti z nekim programckom TweakUI al tako nekako ... se boljsa resitev je seveda, da uporabljas OS, kjer se ti to ne more pripetiti, ce pa ze, pa to pocnes cim manjkrat in namesits samo programe, brez katerih ne mores, ne pa da namestis vse, ki bi jih kdaj lahko potreboval. Ce ne Win* kmalu crkne :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To in druge reci se da poceti z nekim programckom TweakUI al tako nekako ... se boljsa resitev je seveda, da uporabljas OS, kjer se ti to ne more pripetiti, ce pa ze, pa to pocnes cim manjkrat in namesits samo programe, brez katerih ne mores, ne pa da namestis vse, ki bi jih kdaj lahko potreboval. Ce ne Win* kmalu crkne :twisted:

:roll: :roll: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc, Tweak UI sem instaliral, pa ne najdem nikjer kjer bi se to delalo. Obstaja še kak drug program za to? Imel sem ga že enkrat na računalniku, vendar se ne spomnem njegovega imena. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm cudno - sem sel preverit v TweakUI za XP (ja, sem se znebil onega buga :twisted: ) - dejansko ni notri, sem pa ta TweakUI definitivno za to uporabil, ko sem imel Win98 pred leti ...

Kaj bi pri novejsih Win* uporabil pa ne vem - tegale tu cim manj zokam, kot sem ze nekje napisal - imam samo reci brez katerih ne morem, ne reci ki bi jih lahko potreboval, pa potem kar dela ... Bo pa kmalu Solaris 9 za workstation, pa bo :twisted: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!