Skoči na vsebino

Nigerija - dežela kamenjanja žensk


vrho1679

Priporočene objave

:shocked!: :shocked!:

Heh .. ti Africani ... vsa ona njam-njam zalega tam doli ... kamenjanje, pa obrezovanje zensk ( :!: ) ... mislim - svasta ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shocked!:  :shocked!:  

Heh .. ti Africani ... vsa ona njam-njam zalega tam doli ... :?

No, posploševati pač ne gre .. tako kot bi nekdo rekel ah ti evropejci ... vsi so isti od Srbije do Španije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, posploševati pač ne gre .. tako kot bi nekdo rekel ah ti evropejci ... vsi so isti od Srbije do Španije.

Saj ni posplosevajna - saj sem napisal "vsa njam-njam zalega" :) V JAR ni tega, vem ... :wink: Razne slonokoscene obale pa kaj vem kaj se ... so pa druga pesem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"prednosti" islama. :shock: :roll:

ja ja kaksne zakone bi pa mi imeli ce bi cerkva imela vec vpilva? :evil: sranje je da se imamo mi za civilizirane pa tudi med nami zivijo taki, ki pluvajo po afriskih in afganistanskih "barbarih", obenem pa bi radi prepovedali splav, uporabo kontracepcije in kondomov (papez nasprotuje kondomom tudi ce je v igri AIDS :x ). seveda bi morale zenske doma bit in rojevat pa za druzino skrbet, mi pa redno molit in vsak visek denarja v cerkvo odnest. aja razne homoseksualce bi pa itak najraje kamenjali, ceprav nevem kdo od "gospodovih pastirjev" bi si pol iz zupnjisca sploh upal brez celade :twisted:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, pa ti si pa tud en idealist. A samo višek denarja da bi hoteli od tebe? :lol: :lol:

Tud gate bi ti slekli, če bi jih lahko, pol bi jim moral pa še copat kušnt. Mal se spomni časov reformacije, pa boš videl krščansko usmiljenje, pa križarske vojne itd, itd... Bljakkk, kler in kleropolitika, bljaaak! :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy,nigerija je "uvedla" shiriatsko pravo - oz.so to naredile nekatere province v nigeriji brez parlamentarnega dovoljenja.najebejo seveda spet mali ljudje.problem je,kot vedno,v premali stopnji izobrazenosti med populacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je,kot vedno,v premali stopnji izobrazenosti med  populacijo.

se popolnoma strinjam, nazalost tudi pri nas med volilci in politiki :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So jo pomilostili in problem je rešen.

Bi bilo lepo ja.

Pomilostili za to, ker je svetovno razvpit primer.

Koliko je nesrečnih žensk, za katere ne bomo nikoli izvedeli.

Ki jih sprot fentujejo, kakor se komu zdi, vse v imenu šeriatskega prava.

Problem je sistem, ne pa dotični primer.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo moje misljenje - ne se razvnet z pljuvanji cez moje prepricanje:

Celo Afriko ogradit z betonsko 5 m visoko ograjo in zmetat vso svetovno zalogo pesticidov znotraj nje.

Cez 20 let pa naselit in uporabit zemljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Tuniziji je njihov predsednik uvedel posebne zakone, ki vsaj zakonsko omejujejo ultra muslimane.

npr. Zakonsko določeno št. žensk, ki morajo delat v javnih službah brez pokrival (policja, uprava, etc,) in še ena cvetka ;

po 21.uri zvečer policija ne sme ustavljati žensk na ulicah ali vozilih za legitimacijo :lol: ....

ps.

98% muslimanov, 1% judov, 1% ostale vere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"prednosti" islama. :shock: :roll:

ja ja kaksne zakone bi pa mi imeli ce bi cerkva imela vec vpilva? :evil: sranje je da se imamo mi za civilizirane pa tudi med nami zivijo taki, ki pluvajo po afriskih in afganistanskih "barbarih", obenem pa bi radi prepovedali splav, uporabo kontracepcije in kondomov (papez nasprotuje kondomom tudi ce je v igri AIDS :x ). seveda bi morale zenske doma bit in rojevat pa za druzino skrbet, mi pa redno molit in vsak visek denarja v cerkvo odnest. aja razne homoseksualce bi pa itak najraje kamenjali, ceprav nevem kdo od "gospodovih pastirjev" bi si pol iz zupnjisca sploh upal brez celade :twisted:.

Se popolnoma strinjam ... ce bi imela krscanska cerkev vec vpliva (toliko, kot ga hoce imet ali kot ga ima v Nigeriji) bi spet zenske na grmadah zgal, tipe pa v mucilnicah nategval ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jst bi pa te ženske drugače kaznoval :microwave: :lol: :lol: :lol: pa naj si vsak misli svoje :evil: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!