Skoči na vsebino

CITROEN C2


cb1300

Priporočene objave

Imamo tri leta starega C2, kateremu je pri 33000km spustilo tesnilo na glavi motorja ter vodna pumpa. Vozilo vozi samo starejša ženska. Glede na kilometrino in način vožnje je taka okvara nenavadna, zato sem se obrnil na zastopnika, ki ne priznava nobene reklamacije ter nam dejal da smo imali možnost dokupa podaljšane garancije......v dobrem letu je bil to drugi novi C2 ki smo ga kupili (prvega je žal razsul nepreviden kamijonar), pa nam noben prodajalec ni ponudil možnosti podaljšanja garancije.

Ima kdo podobne izkušnje z reklamacijami vozil po preteku garancijskega roka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz jih imam v garancijskem roku...

pa se loh sam smejim na ves glas.....

a nč ne slediš kako dela Citroen Slovenija z reklamacijami? pejt mal pogledat na http://www.avtomobilizem.com/forum/

najdeš polno zgodbic.... o tem kak delajo s strankami....

še največ majo od tega odvetniki :naughty:

če ti pa rata kej doseč, pol pa svaka čast :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da lahko kar pozabiš na kakšno garancijo, še v garancijskem roku je sranje pri Citroenu. Sem vozil domačega po servisih pol leta, pa so ga komaj nekako sprvili skupaj, še sami ne vedo točno kako (14 dni pred potekom garancije so rekli "upajmo da bo....", potem pa pričakuj kaj od njih)

Okrog podaljšane garancije sem pa tudi jaz dobil občutek kot da jim je to odveč. Je niso nič kaj veliko ponujali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že vedo oni zakaj ne ponujat podaljšane garancije!...če bi podaljšal garancijo bi itak oni imeli veliko več dela z reklamacijami!...še najraje bi jo skrajšali na 1 leto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri xantii sem podaljsal garancijo na 4 leta bp (v avstriji). sicer je nisem rabil, a ker je avto skoraj dnevno na dolgih relacijah je bil obcutek boljsi.

povabili so me tudi na dve izveredni seansi na servis (odprava napak na stroske citroen avstrija) in vedno bi zadovoljen s servisom.

kaj dela oz. kako se obnasa citroen slovenija lahko sodim samo po enem obisku servisa v MB. razlika v ceni minimalna, odnos in storitev pa dalec pod pricakovanji (oz. cesar sem navajan v graz-u).

tudi kar se tice kvalitete samih avtomobilov nimam pripomb (vozimo od 1990 citroene). ostal tocno 3x na cesti zaradi na licu mesta nepopravljivih okvar; 1. pri ca.174.000 km (xm, vodna cev), drugic pri ca.193.000 km (xm, fedri v potisni plosci sklopke) in 3. pri ca.224.000 km (xantia, napenjalec jermena).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!