Skoči na vsebino

Izpit


opaopa

Priporočene objave

Za pjebe ni straha.. bolj za dekline :D Kje delaš pa keri inštruktor? Je vrei?

Delam pri zšam-u...inštruktor pa Drago Kračun...fajn nauči, za hece je :rolleyes: , pa zlo mal jih pade pr njemu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo dve pripombe imam..

1. Avtošole in inštruktorji so po mojih izkušnjah (pa jih je kar nekaj) vse prej kot zanesljiv vir informacij kar se tiče prihajajočih sprememb ZVCP, še ko so stvari sprejete veliko inštruktorjem enostavno niso jasne..

2. Za koga in do kdaj bo zdajšnji zakon še veljal, kdo bo pa zapadel v novega bodo določile prehodne in končne določbe dopolnitve ZVCP-1, oziroma morebitni ZVCP-2, ko bo sprejet. Do takrat se tega pač ne ve, neglde na to kaj inšturktorji pravijo

Aja, pa še tretja pripomba.. Edini zanesljiv vir informacij glede teh zadev je www.uradni-list.si

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo dve pripombe imam..

1. Avtošole in inštruktorji so po mojih izkušnjah (pa jih je kar nekaj) vse prej kot zanesljiv vir informacij kar se tiče prihajajočih sprememb ZVCP, še ko so stvari sprejete veliko inštruktorjem enostavno niso jasne..

2. Za koga in do kdaj bo zdajšnji zakon še veljal, kdo bo pa zapadel v novega bodo določile prehodne in končne določbe dopolnitve ZVCP-1, oziroma morebitni ZVCP-2, ko bo sprejet. Do takrat se tega pač ne ve, neglde na to kaj inšturktorji pravijo

Aja, pa še tretja pripomba.. Edini zanesljiv vir informacij glede teh zadev je www.uradni-list.si

Podpis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi spremenijo če upajo da bom šele pri 24 dobil neomejeno :headbang: Pol pa mladi motoristi pred parlament :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi spremenijo če upajo da bom šele pri 24 dobil neomejeno :headbang: Pol pa mladi motoristi pred parlament :D

hya sam nevem kdo bo mladino poslušal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hya sam nevem kdo bo mladino poslušal :D

zakaj pa ne :D XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne :D XD

Hya prvi ki bodo proti so starši....vemo o čem govorim ... porem pa š vsi ostali :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol k bomo (če bomo) 30 bomo vsi podperal da se za neomejeno dvigne na 25 al pa še na več. Sicer pa, se bomo pač s 25kW blokado na papirju (in ne v motorju) vozili tista 3 leta več. Ni baš problem.

Redko kdo zdrži s 25kW blokado več kot par mescev, tud jest sm najprej mislu da bi jo meu notr celo sezono, zdej sm pa skor sigurn da jo bom TAKOJ vn vrgu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol k bomo (če bomo) 30 bomo vsi podperal da se za neomejeno dvigne na 25 al pa še na več. Sicer pa, se bomo pač s 25kW blokado na papirju (in ne v motorju) vozili tista 3 leta več. Ni baš problem.

Redko kdo zdrži s 25kW blokado več kot par mescev, tud jest sm najprej mislu da bi jo meu notr celo sezono, zdej sm pa skor sigurn da jo bom TAKOJ vn vrgu.

Iya sej v tem je point....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hya prvi ki bodo proti so starši....vemo o čem govorim ... porem pa š vsi ostali :yea1:

sej ne bojo vedli kam smo šli XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki starši.. mularija res brezveze tam :D Mladi motoristi sem mislil polnoletni hehe :)

Moj fotr je 40 str pa mu tastara še zdej zarad mutorja teži :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men tut ne...na začetk mal pol so se pa sprjazl

Ni cudn ko pa taka bicikla furata :evilgrin: :worship: :naughty: (Hec, da nebo pomote )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni cudn ko pa taka bicikla furata :evilgrin: :worship: :naughty: (Hec, da nebo pomote )

hahaa :D :ninja: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni cudn ko pa taka bicikla furata :evilgrin: :worship: :naughty: (Hec, da nebo pomote )

ei tud s takim biciklom se da fajn padt :rolleyes:

to je res da gre sam 180 sam tud pri tej hitrosti je lohk kaj hitr narobe :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ker je un zakon oz. clen, da dobis po dveh letih izpita za 11kw izpit za 25kw??

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!