Skoči na vsebino

Izpit


opaopa

Priporočene objave

Meni bi se moralo ravno prvega avgusta "povečat" na 25kw :whistle: Jebem jih v rit vse če kej spremenijo :D Bomo se pač brez izpita vozl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bi se moralo ravno prvega avgusta "povečat" na 25kw :whistle: Jebem jih v rit vse če kej spremenijo :D Bomo se pač brez izpita vozl...

zate itak velja zakon v katerem si izpit naredil...nimaš kaj skrbet:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bi se moralo ravno prvega avgusta "povečat" na 25kw :whistle: Jebem jih v rit vse če kej spremenijo :D Bomo se pač brez izpita vozl...

Ta zakon bo najbrš zajel tiste kateri bojo delal izpit po prvem avgustu mi, ki smo ga neredil prej pademo v star zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zakon bo najbrš zajel tiste kateri bojo delal izpit po prvem avgustu mi, ki smo ga neredil prej pademo v star zakon.

Evo tko k NejcZu se bi moral men tut augusta podalšat n 25 kW tko da sam upam d bomo mi še po tastarem zakonu lahko samo podalšal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje nč se bat ;) Če ste naredl izpit v tastarem zakonu, dobite pri 18. letih za 25 kW

a je že prišu tanovi zakon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje nč se bat ;) Če ste naredl izpit v tastarem zakonu, dobite pri 18. letih po dveh letih od opravljenega izpita, izpit za 25 kW

Si tako mislil, a ne?

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa tisti keri bojo šli delat izpit pred avgustom, za tiste bo še vedno veljal star zakon ?

torej maja '09 greš delat izpit (pr 16 letih) in dobiš tak kot po starem zakonu maja '11.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ne razumem. Hočeš reči da ni tako ?

Hotu je povedat, da dobiš izpit za 25 kW dve leti od opravljenega izpita za 11kW, neglede na to kdaj si ga delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotu je povedat, da dobiš izpit za 25 kW dve leti od opravljenega izpita za 11kW, neglede na to kdaj si ga delal.

Hvala za pojasnilo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa tisti keri bojo šli delat izpit pred avgustom, za tiste bo še vedno veljal star zakon ?

torej maja '09 greš delat izpit (pr 16 letih) in dobiš tak kot po starem zakonu maja '11.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

v motociklizmu sem čisti začetnik, kupujem svoj 1. motor pa imam naslednje vprašanje:

a lahko z izpitom A1 vozim motor 125ccm, ki po KW oz. konjih presega omejitveno mejo VENDAR ima blokado na denimo 100 km/h ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

v motociklizmu sem čisti začetnik, kupujem svoj 1. motor pa imam naslednje vprašanje:

a lahko z izpitom A1 vozim motor 125ccm, ki po KW oz. konjih presega omejitveno mejo VENDAR ima blokado na denimo 100 km/h ??

NE! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pogosto to sploh preverjajo?

je že koga od vas škif zajebaval, poslal na tehničnega, če ste se pelali po omejitvah, torej ne 130+?

Jaz nisem nikoli zajebaval policajev, ker sem vedno odpeljal mimo, tak da .... .

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pogosto to sploh preverjajo?

je že koga od vas škif zajebaval, poslal na tehničnega, če ste se pelali po omejitvah, torej ne 130+?

Še nisem slišal primera da bi ga policaj peljal na tehnični pregled (razen seveda navitih 50ccm skuterjev in podobnega).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nisem slišal primera da bi ga policaj peljal na tehnični pregled (razen seveda navitih 50ccm skuterjev in podobnega).

ja jst tud za 125 še nism slišov da bi ga kerga na tehničnga kaps pelov, sam za 50 ccm skuterja je pa mojga frenda kaps ustavu pa mu je kaps sam gas naviv na skuterju pa k je vidu kuko se motor navija na obrate je sam reku ayde fante gremo na amzs (tehnični pregledi u kranju)

pa je kr dost najebov takrt k je mu skuterja čist predelanga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!!!

Dans sem bil na upravni enoti ker sem šel po izpit in sem jo malo povprašal glede teh izpitov za motorje...in zvedel sledeče:

Ta zakon bi naj bil sprejet že lani Novembra in je rekla da neve kaj zavlačujejo in po dosedanji pošti ki jo je dobila naj bi zakon bil sprejet že marca letos, kar se seveda lahko spet zavleče in zato nemore nobeden povedati točnega datuma...

zdej pa bol pomembno; če si izpit naredil po starem še ne pomeni da spadaš pod stari zakon saj se to opredeli šele sedaj v novem zakonu kako bo in lahko da tudi mi ki smo naredili v starem zakonu pridemo pod novega kar pomeni da bomo morali za dvig kategorije iz A1 v A2 in nato v A neomejeno zvoziti določeno stevilo ur... :headbang:

...torej možni sta obe možnosti lahko ostane tako kot je do sedaj za nas ki smo že naredili izpit lahko pa nas od dneva sprejetja novega zakona obravnavajo po novem..... :krneki: ....mafija...politična :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo dve pripombe imam..

2. Za koga in do kdaj bo zdajšnji zakon še veljal, kdo bo pa zapadel v novega bodo določile prehodne in končne določbe dopolnitve ZVCP-1, oziroma morebitni ZVCP-2, ko bo sprejet. Do takrat se tega pač ne ve..

To sem zapisal tudi jaz že nekaj časa nazaj.. Ker je vedno tako, da novi zakon določi kako pa kaj, nič novega..

In zaradi tega še niso mafija, te prehode je potrebno nekako uredit in ne spet vlečt v nedogled uporabo starega zakona..

Tudi tistim, ki so delali izpit, ko je bla omejitev v naselju 60, ni dovoljeno da bi še 2 leti po uvedbi 50 vozili 60, ker je tako bilo prej. S pravnega vidika to enostavno ni smiselno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem zapisal tudi jaz že nekaj časa nazaj.. Ker je vedno tako, da novi zakon določi kako pa kaj, nič novega..

In zaradi tega še niso mafija, te prehode je potrebno nekako uredit in ne spet vlečt v nedogled uporabo starega zakona..

Tudi tistim, ki so delali izpit, ko je bla omejitev v naselju 60, ni dovoljeno da bi še 2 leti po uvedbi 50 vozili 60, ker je tako bilo prej. S pravnega vidika to enostavno ni smiselno :)

ti vrjetno že maš za neomejeno zato se nesekiraš in ti je vseeno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!!!

Dans sem bil na upravni enoti ker sem šel po izpit in sem jo malo povprašal glede teh izpitov za motorje...in zvedel sledeče:

Ta zakon bi naj bil sprejet že lani Novembra in je rekla da neve kaj zavlačujejo in po dosedanji pošti ki jo je dobila naj bi zakon bil sprejet že marca letos, kar se seveda lahko spet zavleče in zato nemore nobeden povedati točnega datuma...

zdej pa bol pomembno; če si izpit naredil po starem še ne pomeni da spadaš pod stari zakon saj se to opredeli šele sedaj v novem zakonu kako bo in lahko da tudi mi ki smo naredili v starem zakonu pridemo pod novega kar pomeni da bomo morali za dvig kategorije iz A1 v A2 in nato v A neomejeno zvoziti določeno stevilo ur... :headbang:

...torej možni sta obe možnosti lahko ostane tako kot je do sedaj za nas ki smo že naredili izpit lahko pa nas od dneva sprejetja novega zakona obravnavajo po novem..... :krneki: ....mafija...politična :krneki:

Izpit sem naredil že prejšno leto in mi je inštruktor za sigurno zatrdil da sem še v tastarmu zakonu in dobim

pri 18.-ih oz. po dveh letih za 25kW brez dodatnih ur itd. Aja izpit sem naredil oktobra.

Popravljeno . Popravil Cut_Lee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo res marca zakon sprejet in usi pademo pod ta novga me zanima kako bo z mano: za 125 sem naredu izpit oktobra 06 izpit sm pa dvignu aprila 07. Vem da večim niso hotl dt izpita ker ni blo 2 let odkr so ga dvignl :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!