Skoči na vsebino

Izpit


opaopa

Priporočene objave

Velja več kot pol leta, tako da kar veselo :) Mislim, da je bilo včasih 1 leto CPPji :)

opravljen cpp v avto šoli - 3 leta

opravljen cpp pred izpitno komisijo - neomejeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Mogoče kdo ve do kdaj okvirno se da v avtošolah delat izpit za motor? Je možno da bi še letos (pred zimo) naredu prestop iz A1 na A2?

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če začneš v naslednih dneh, imaš izpit A2 v roku enega meseca v žepu.

Ampak, da bota oba s tabo in inštruktorjem v red resna, pa jaz bi se zmenil, da vedno vozim po 2h skupaj.

Aja, všasih je problem čakanja na izpitno vožnjo, ampak po mojem v tem obdobju nebi smelo bit problemov. Pokliči inštruktorja in se dogovori.

Popravljeno . Popravil r_o_b_i
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Mogoče kdo ve do kdaj okvirno se da v avtošolah delat izpit za motor? Je možno da bi še letos (pred zimo) naredu prestop iz A1 na A2?

Hvala :)

Možno je. Je pa res, da v bistvu začneš z nule (vsaj po zakonu) in se ti ta A1 izpit sploh ne upošteva. Po moje je to velika neumnost, ampak kaj čš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno je. Je pa res, da v bistvu začneš z nule (vsaj po zakonu) in se ti ta A1 izpit sploh ne upošteva. Po moje je to velika neumnost, ampak kaj čš...

Zakaj začnem iz nule? Saj imam izpit za A1 že več kot 2 leti, torej potrebujem samo še 10 ur + glavno vožnjo ane? Če pa bi vozil 2x po 2h na tedn bi mogu z urami opravt v dobrih 2h tednih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno je. Je pa res, da v bistvu začneš z nule (vsaj po zakonu) in se ti ta A1 izpit sploh ne upošteva. Po moje je to velika neumnost, ampak kaj čš...

Nč se ne začne z nule samo 10ur vožnje mora opravit da se nadgradi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej, nisem čist siguren, ampak ko sem delal izpit za A1 in sem prej mel že izpit za H(AM po novem)sem rabu 22 ur, čeprav so mi l. 2009 ko sem delal za H rekli, da bom rabu samo par ur. Na avtošoli so mi rekli, da če bom hotel delat A2 bo isto treba vse od začetka(22 ur), ker je pač tak nov zakon. Možno pa, da na prehodu iz A1 na A2 ni tako, pa da res rabiš samo 10ur, nič ne trdim...

Popravljeno . Popravil JureZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej, nisem čist siguren, ampak ko sem delal izpit za A1 in sem prej mel že izpit za H(AM po novem)sem rabu 22 ur, čeprav so mi l. 2009 ko sem delal za H rekli, da bom rabu samo par ur. Na avtošoli so mi rekli, da če bom hotel delat A2 bo isto treba vse od začetka(22 ur), ker je pač tak nov zakon. Možno pa, da na prehodu iz A1 na A2 ni tako, pa da res rabiš samo 10ur, nič ne trdim...

am izpit se neda nadgradit ker ne spada v isto kategorijo, vsi a izpiti se nadgradijo z 10ur vožnje a1->a2->a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, koliko časa se opravlja izpit za A1, namreč začela se je šola in mi bo primanjkovalo časa.

Februarja bom star 16 let, zato me tudi zanima, koliko prej lahko grem delat izpit in pa kako je s tem, da bi ga delal pozimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Sm nov na forumu in nasploh nov pr motociklih, pa mam par vprašanj. Star sm 23 let in sm se pred kratkim ful navdušil za motor - čeprav sm si ga potih od nekdaj želel. Pa sm se odloču, da je dost sanjarjenja in grem v nakup Kymco Zinga 125 :).

Zdej me pa zanima, ker mi ni čist jasno glede teh kategorij ... Piše na enih straneh, da zbereš kero od kategorij greš delat glede na leta, ampak če js prav razumem, morš ne glede na starost najprej nardit A1 preden lahk greš A2 itd. To prav razumem? Al lahk glede na to da sm 23 že delam A2 npr.?

Pa glede CPPjev me zanima, moraš naredit občinske in republiške? Al vsaj občinski veljajo še od tistega kar sm delal za avto ...

Če si bo kdo vzel cajt, da mi bo odgovoru bom večno hvaležn in afkors, dam za pivo! :)

Lp,

dripec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Sm nov na forumu in nasploh nov pr motociklih, pa mam par vprašanj. Star sm 23 let in sm se pred kratkim ful navdušil za motor - čeprav sm si ga potih od nekdaj želel. Pa sm se odloču, da je dost sanjarjenja in grem v nakup Kymco Zinga 125 :).

Zdej me pa zanima, ker mi ni čist jasno glede teh kategorij ... Piše na enih straneh, da zbereš kero od kategorij greš delat glede na leta, ampak če js prav razumem, morš ne glede na starost najprej nardit A1 preden lahk greš A2 itd. To prav razumem? Al lahk glede na to da sm 23 že delam A2 npr.?

Pa glede CPPjev me zanima, moraš naredit občinske in republiške? Al vsaj občinski veljajo še od tistega kar sm delal za avto ...

Če si bo kdo vzel cajt, da mi bo odgovoru bom večno hvaležn in afkors, dam za pivo! :)

Lp,

dripec

A1 lahko opravljaš od dopolnjenega 16 leta

A2 lahko opravljaš od dopolnjenega 18 leta

A (neomejeno) lahko opravljaš od dopolnjenega 24 leta, ali 2 leti po opravljenemu izpitu A2 (teoretično že z 20 leti)

Na tvojem mestu se mi zdo da je najbolj ekonomično če počakaš da boš star 24 let, opraviš izpit za neomejeno, ter kupiš kar ti najbolj ustreza. Oziroma kar misliš da ti ustreza, redko kateremu je uspelo najti primeren motor že v prvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, no sej to me je zanimal.

Izpit grem pa tako spomlad delat, 24 bom star pa že januarja, tko da se bo vse poklapal :).

No, super, super, hvala ti za odgovor, pivo pade enkrat aprila, ko naredim izpit! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!