Skoči na vsebino

clio (03 letnik)


rokiii

Priporočene objave

Imam clio 2003 letnik, pa me zanima kakšne dimenzije pnevmatik oziroma platišč lahko homologiram. Katere dimenzije so lahko največje pa da nimam problemov z vgradnjo.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje z 195/50-15 ne bi smelo bit večjih težav, edino mogoče bodo potrebni kakšni par mm debeli distančniki če bo kje kaj grablo.. Sem videl tudi že 16 col na takem cliotu, vendar ne vem ali so bile homologirane.. Ampak s 15 pa pomoje ne bi smelo bit problemov. Poleg tega pa je 195/50/15 zelo razširjena dimenzija in se v njej dobi praktično vse gume in to za zelo ugodno ceno, od 40eur naprej po gumi za solidne gume.

LP

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16-ke gredo čist lepo gor brez distančnikov ali česarkoli drugega, tudi z homologacijo načeloma ni problemov :) Pa z Apex fedrami in 16kami tudi nikjer nič ne rajsa pa nič :) Je pa bliz hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje z 195/50-15

to je dimenzija za stare honde,2golfe,r19

Z homologacijo do 215 ne glede na cole ne bi smel met problemov.Se zapelješ do "avto krka" daš papirje in mislim 35eu pa je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ne glede na cole lih ne bo držalo, saj recimo kake 22ke na tega cliota dvomim da bi šle, ponavadi pa pašejo za 2 cole večje feltne od originalnih brez da bi bilo treba kaj predelat na avtu, se pravi kakega žaganja oz. zbijanja blatnikov ali koloteka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To itak!Pa saj to niti nima denarja!Da bi dal za gume več kot za avto.V mislih sem mel nekje do te kot si ti napisal.Sam pa bi dal na njega 16"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je dimenzija za stare honde,2golfe,r19

Z homologacijo do 215 ne glede na cole ne bi smel met problemov.Se zapelješ do "avto krka" daš papirje in mislim 35eu pa je!

195/50-15 se pa meni zdi ravno najbolj primerna za take avte, ala Clio, Punto, ipd. Bistveno cenejše gume kot kakšne res nizkopresečne 16, avto je itak majhen in že 195 so valerji gor, 215 je pa že skoraj hecno na takem avtu in glede na to, da je en kup cliotov 1.2 ali pa 1.4, jim že 15 195 poberejno dovolj moči in dvignejo porabo :)

Široke gume pa večje feltne so nedvomno "kul" zadeva, ampak pretiravat pa res ni potrebno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16-ke 195.... pa vsaj 1.4 motor, na 1.2 je res čist brezveze.. že 1.4 je švoh :) Ampak važno da lima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!