Skoči na vsebino

legalizacije marihuane?


Žarko G.

Priporočene objave

pa full o trdih drogah klele kr neki.

sm šou zanč po mestu, k je blo pač miljon opravkov in sm sedu u beumu fotelu v enmu nadstropju in gledu dva mladca s kravatami k sta po mobijih kukr unu ja seveda med in mleko, la la la, pa bla bla bla, pa čist zaskrblena strmet dol na štadion, k je bil full lep v tistem sončnem jutru.

še prej sm se po nacionalki balinu in bril norce po tistih pajzlih vse do studija (unga od dnevnika) in notr spet med in mleko, razn kamermanov k so res đeki.

pa me je pot zanesla u zdravstvenni dom in sm si tm prvošču malco. pliniša me je pobaru; a maš kej ta beuga. ne sam rjavga sm mu prjazno odvrnu , mislu sm na riž k sm ga malcou. pliniša je dubu nov osebek za povpraševanje in naletu na plodna tla

nism biu prvič u družbi đanxou sm pa mal pozabu kolk hitr se zmenjo in kolk efektivno je to

pa ne da sm zdej kao tuki đanxi to sam še to rabmo,

ampak imam občutek, da se spet pluva čez nekaj, kar v življenju niso videli od blizu

škoda da se ne držimo tem in o tem POLITIZIRAMO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rasta kultura:

Je VELIKO več kot le kadit travo in se zibat v ritmih melodične muske ki izvira iz suženjskih narodov!

Rasta prepoveduje poseganje v človeka (operacije,... ) Imel je raka in ni ga hudiča ni hotel noge stran odrezat :eek:

Če to ni neko: ponosno, ČASTno dejanje?! Hvale vredno!

Ne blati ga več. Ni prav.

Bil je VELIK človek :doze:

Ja, religija res ljudi prisili v marsikatero dejanje ali nedejanje. Koliko je to za kaj dobro, se odloči vsak sam.

Ni bil pa nič večji človek od kogarkoli tukaj ... Zadetek pač. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, religija res ljudi prisili v marsikatero dejanje ali nedejanje. Koliko je to za kaj dobro, se odloči vsak sam.

Ni bil pa nič večji človek od kogarkoli tukaj ... Zadetek pač. :)

Pol tud Jimmy Hendrix ni bil nič večji človek od kogarkoli tukaj, ker se je pač prepuščal drogam? Pa mislim da je še kar nekaj takih..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol tud Jimmy Hendrix ni bil nič večji človek od kogarkoli tukaj, ker se je pač prepuščal drogam? Pa mislim da je še kar nekaj takih..... :hmm:

Ne, tudi Hendrix ni bil večji človek od kogarkoli tukaj, saj ni nihče "večji od nikogar".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol tud Jimmy Hendrix ni bil nič večji človek od kogarkoli tukaj, ker se je pač prepuščal drogam? Pa mislim da je še kar nekaj takih..... :hmm:

Ok, mogoče je bil Hendrix za nekaj centimetrov večji od Marleyja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deklič, če ni skrivnost, kaj ti počneš v življenju , oziroma s čim se preživljaš?? Sprašujem čisto iz radovednosti glede na tvojo razgledanost in izobraženost glede vseh drog.....

verjetno dila....pa si mora mal reklame nardit.. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :winkiss: :naughty:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :wallbash: :headbang: :wallbash: Koliko krat na dan, da potem take pišeš.

noče povedat.....po moje ne folga sadit..... :whistle: :evilgrin:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Apaurin je zate :blush:

Ker se tresš THCja :glare:

*CITIRAM*Že prej so jo uporabljal, tko kukr dons Prsen (KLEMEN KLEMEN)

@ Dr. Luly: Jajc nimaš ti ker daješ tak občutek kot da maš fobijo proti Marihuani :nono:

Te pa jest povabm, na en romantičen sprehodek... Da prcinva enga soliča :huh: Meni nič, tebi nič :grrr

Boš pol lahko imela statistiko (alpa jo boš od mene izvedla .) )

To je edini način.

Ali pa da se nam pridružiš na Reggae river splash, kjer se pogovarjamo o Kilah :grim :lol: :OK: O:-)

tipičen primerek8beri: zadetek od travce), kjer se že kažejo posledice uživanja......nerealno dojemanje okolice

:evilgrin: :winkiss:

aja z zadetki se ne družim, ker se lahk kej nalezem...sej veš fobija pa te zadeve :winkiss: :winkiss:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha.. Žarko ta debata je tvoje maslo,da ti vse flance trave pocrkajo :)

kaj???

kaj za boga so flance

mogoče sadike?

jaz ne vzgajam nič, mimo grede

da me ne bo še kak spraševal če mu kej prodam :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tipičen primerek8beri: zadetek od travce), kjer se že kažejo posledice uživanja......nerealno dojemanje okolice

:evilgrin: :winkiss:

aja z zadetki se ne družim, ker se lahk kej nalezem...sej veš fobija pa te zadeve :winkiss: :winkiss:

Pomota!

Drugačno dojemanje okolice :naughty:

Kukr, da bi jest napisal: Ja z Doktorji se pa ne družim ker sem PREneumen :blink: (fobija pa te zadeve)

Zgleda, da še nisi z osebno spoznala :glare: Zgleda, da si živela na napačnem koncu mesta. So te doma za knjige vrgl.

Anekdota: Mami a se grem lahko ven z kolesom vozit. NEEE! Se boš še kaj naredila!

Pridno se dudlaj knjige in boš lahko pomagala drugim, kateri bodo padali z kolesi. Pa še zaslužila boš

toliko kot jaz in oče skupaj :wacko: (post ni namenjen žaljenju tvojih staršev! Nekateri so zelo "na pecljih" ko mu blatiš mamo)

p.s.

1.

Ne mi pošiljat lubčkov, ker se potem obnašam čudno :blush:

(dobil sem PM naj ti rečem to in uno v nos. pa nism mogu, k sm nežna dušca :headbang: ) :P .)

2. Zakaj moraš podpisati vsak svoj post?

Napiši v "podpis" LP Dr. Looney :alien1:

in je to to :rolleyes:

Eko freaks, not EMO freaks :closedeyes: Vsak ma svoj fetiš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno dila....pa si mora mal reklame nardit.. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :winkiss: :naughty:

dr.looney :alien1:

Na ploh gre večji plakat. Legalizacija, da ali ne . Referendum v soboto. Držite se v temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tud eno bilko zanč mal na sonce nesu, k je prerasla svoj lonc. Bom fotko prpopu čez par dni kjo snamem iz fotlca. To je un fotlc, k sm zanč že mislu, da je u pralnem stroju preživu eno žehto. Ker sm ga pač takoj po tem k sm tamečkenu pofotku odložu med cuje in jih je žena nametala u stroj in zaverglala. Pa sva se sam čudn pogledala k sm jo prašu če se mogoče Nikon pere s štunfi in gatami. No pa ga ni blo notr in še vedno služi namenu, keremu je namenjen. V tej temi pa radi zaidemo. napohanci , nenaphanci. Tko nam je všeč, al nas pač nekaj žene. kšn navidezni pastir. No bilka oz. zdej je že kr grm je najprej , sedem let nazaj stala na jedilni mizi. Ker jo imava rada nama lepo uspeva, le to zimo pa so listi začeli rumeneti in sem se odloču, da ji spet zamenjam zemljico. Prijazni vrtnar mi je odgovoril, da se zemlje ki nima nič kemije pri njih ne da kupit. Tole kar smo pa vidl u temu videu je pa kr fajna skrajnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deklič, če ni skrivnost, kaj ti počneš v življenju , oziroma s čim se preživljaš?? Sprašujem čisto iz radovednosti glede na tvojo razgledanost in izobraženost glede vseh drog.....

delam za tiste,k cepijo na socialni in molzejo davkoplacevalski denar...

klik

ta deklič po mojem ni kej specialno podkovan o drogah (lahko da se motim)je pa dejstvo da je mal okol sebe zavestno pogledu

:worship: :worship: :worship: :worship:

marskej vidla,marskej poskusla,marsikoga spoznala...nisem tak homofob,kot npr. Ice,do RAZLICNIH ljudi in probam razumet stvari..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nisem tak homofob,kot npr. Ice,do RAZLICNIH ljudi in probam razumet stvari..

prosim ?! :blink:

se midva poznava, da tako natancno ves, kaj sem (ali nisem) ?

ocitno ti res nekaj ne stima vec. iz katerihkoli razlogov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tud eno bilko zanč mal na sonce nesu, k je prerasla svoj lonc. Bom fotko prpopu čez par dni kjo snamem iz fotlca. To je un fotlc, k sm zanč že mislu, da je u pralnem stroju preživu eno žehto. Ker sm ga pač takoj po tem k sm tamečkenu pofotku odložu med cuje in jih je žena nametala u stroj in zaverglala. Pa sva se sam čudn pogledala k sm jo prašu če se mogoče Nikon pere s štunfi in gatami. No pa ga ni blo notr in še vedno služi namenu, keremu je namenjen. V tej temi pa radi zaidemo. napohanci , nenaphanci. Tko nam je všeč, al nas pač nekaj žene. kšn navidezni pastir. No bilka oz. zdej je že kr grm je najprej , sedem let nazaj stala na jedilni mizi. Ker jo imava rada nama lepo uspeva, le to zimo pa so listi začeli rumeneti in sem se odloču, da ji spet zamenjam zemljico. Prijazni vrtnar mi je odgovoril, da se zemlje ki nima nič kemije pri njih ne da kupit. Tole kar smo pa vidl u temu videu je pa kr fajna skrajnost.

poštena igra :worship:

vesna ne vsega tak osebno vzet :P

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marskej vidla,marskej poskusla,marsikoga spoznala...nisem tak homofob,kot npr. Ice,do RAZLICNIH ljudi in probam razumet stvari..

in kateri del v besedni zvezi "prepovedana substanca" ti dela težave pri razumevanju?...mogoče ti lahko pomagamo na poti do razsvetljenja.....

Drugače pa toplo priporočam kakšen pogovor z različnimi ljudmi iz zdravniške prakse (splošni zdravniki, psihologi - tukaj bo še zelo zanimiv pogovor okoli efektov in posledic uživanja teh spojin, itd...), predno začneš veleumno prodajat pamet....

Pri mojem dobrem prijatelju ki dela kot klinični psiholog je veliko takšnih , ki so marsikaj poskusili, marsikaj sprobali in marsikoga spoznali, predvsem pa so poskusili razumeti stvari (in ravno tako niso homofobi kot Ice... .) :evilgrin: ..... in nekako jim tudi nekatere stvari niso jasne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tud eno bilko zanč mal na sonce nesu, k je prerasla svoj lonc. No bilka oz. zdej je že kr grm je najprej , sedem let nazaj stala na jedilni mizi. Ker jo imava rada nama lepo uspeva, le to zimo pa so listi začeli rumeneti in sem se odloču, da ji spet zamenjam zemljico. Prijazni vrtnar mi je odgovoril, da se zemlje ki nima nič kemije pri njih ne da kupit. Tole kar smo pa vidl u temu videu je pa kr fajna skrajnost.

Pametno, da kadiš domačo :closedeyes: Jest sm mel zaenkrat samo neuspele poiskuse gojenja :headbang:

Nečesa ne razumem:

Bilka je stala na jedilni mizi. Štekam.

Ista bilka raste 7let in "strigel" si jo redno (pravzaprav takrat ko so bili verhu dovolj veliki) ?

7let :blink: Je to kkšna posebna sorta ali vsaka zdrži LETA z popolno nego :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poštena igra :worship:

vesna ne vsega tak osebno vzet :P

ej vesna s tem nima nič, zero, je nepoznam, nikoli videl, in obratno :) sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametno, da kadiš domačo :closedeyes: Jest sm mel zaenkrat samo neuspele poiskuse gojenja :headbang:

Nečesa ne razumem:

Bilka je stala na jedilni mizi. Štekam.

Ista bilka raste 7let in "strigel" si jo redno (pravzaprav takrat ko so bili verhu dovolj veliki) ?

7let :blink: Je to kkšna posebna sorta ali vsaka zdrži LETA z popolno nego :hmm: :?

Ja jest sm na fikus mislu. Sej to je bilka ne. Sej bom fotko gor dal, sam da jo na comp spravm. Pa nč ga nism strigu, samo presajal. Pa nima fikus verhov ;) K so glih o enih glasbenikih pred dnevi u temi pisal, pa je nanesel na bilke in se je men to dogajal.

Gojenje je pa zahtevna stvar in si folk misl to vržeš par semen in čez sedem mescev pokosiš. Polsi šemisljo da to zdilaš in evo izi money. Ja pa ja. U sanjah, unih ta najbolj pocukranih.

Pa trenutno ne kadim nobenih bilk, al gob.... U bistvu sploh nč ne kadim :) Ampak nism kr proti, pa tud nism kr za.

sam da je fotlc uzuni ostal

Popravljeno . Popravil pirurirko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomota!

Drugačno dojemanje okolice :naughty:

Kukr, da bi jest napisal: Ja z Doktorji se pa ne družim ker sem PREneumen :blink: (fobija pa te zadeve)

Zgleda, da še nisi z osebno spoznala :glare: Zgleda, da si živela na napačnem koncu mesta. So te doma za knjige vrgl.

Anekdota: Mami a se grem lahko ven z kolesom vozit. NEEE! Se boš še kaj naredila!

Pridno se dudlaj knjige in boš lahko pomagala drugim, kateri bodo padali z kolesi. Pa še zaslužila boš

toliko kot jaz in oče skupaj :wacko: (post ni namenjen žaljenju tvojih staršev! Nekateri so zelo "na pecljih" ko mu blatiš mamo)

p.s.

1.

Ne mi pošiljat lubčkov, ker se potem obnašam čudno :blush:

(dobil sem PM naj ti rečem to in uno v nos. pa nism mogu, k sm nežna dušca :headbang: ) :P .)

2. Zakaj moraš podpisati vsak svoj post?

Napiši v "podpis" LP Dr. Looney :alien1:

in je to to :rolleyes:

Eko freaks, not EMO freaks :closedeyes: Vsak ma svoj fetiš :whistle:

oh joj..ti kar piši kar ti paše..... :winkiss: :winkiss: rada berem humorne stvari, saj veš smeh je pol zdravja.

aja zakaj se podpišem pod vsak post, zato ker mi je tako všeč.... :winkiss:

P.S. ......aja meni se ni bilo treba učit.....sem se že rodila pametna :lol1: :lol1: O:-) :P :P

pa v kakšen tečaj vrtnarjenja pejt, da ti bodo sadike uspevale....... :P

evo samo za tebe

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!