Skoči na vsebino

legalizacije marihuane?


Žarko G.

Priporočene objave

Stari moj ni dokazan, sm pa prenašal na lastni koži k so vrata iz pantov letela, ker je bla kriza!!!!

Pa kaj je osebek potlaču v svojo podzavest tud pride ven in pol je šele problem. In takšni osebki so potem največji nasprotniki .

Se kdo javi????

Popravljeno . Popravil pirurirko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je dokazano?

Večina vas opleta okoli z besedami "dokazano je", pa niste nikoli niti pogledali za temi dokazi.

Saj je dosti, če vam je nekdo rekel, da je dokazano, a ne.

Saj tudi, če po TVju povejo, to sigurno drži kot pribito. :glare:

Po sedaj znanih, znanstveno dokazanih podatkih, THC ne povzroča fizične odvisnosti..za razliko od npr. alkohola, nikotina ali heroina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vpliv marihuane kako te bo zadelo, je najbolj odvisen od tega, kaj imaš v glavi . Skratka, vse je v glavi....

Tako je :whistle:

Jest se režim ko samo zvijam baso. Če nebi imel ušes bi se lahko nasmejal okol in okol glave :lol:

Psiha je res pomembna. Najboljš je če si nekje v NARAVI, da malo opazuješ okoli sebe, mal se šetaš.

Po travi lahko postaneš hiperaktiven (vsaj jest) in pr mer je prou tžko bit. A je zopet odvisno od okolice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh hiperaktivn pf...

hicungo na pune, muziko glih tak lepo da phat bass butka, pa vizualizacija milkshake 2.0 na winampu.

po pa > :lol: B)

.)

komaj čakam poletje :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je dokazano?

Večina vas opleta okoli z besedami "dokazano je", pa niste nikoli niti pogledali za temi dokazi.

Saj je dosti, če vam je nekdo rekel, da je dokazano, a ne.

Saj tudi, če po TVju povejo, to sigurno drži kot pribito. :glare:

Znanstvene raziskave so potrdile, da THC ne povzroča fizične odvisnosti. Kot je tudi potrdil kolega Fritz.

Če pa ti nimaš pojma, oz. verjameš tistemu, kar povejo po TV, ne moreš tega reči za druge. :grrr

@pirurirko: Vrata so verjetno letela ven, ker ta osebek, ki jih je razbil, verjetno ni 'pr tapravih'. Vrata niso letela ven, ker bi se telo moralo dokopati do trave, ampak, ker si je tip pač tako zamislil. Le kaj bi naredil, če bi mu kdo pokazal sredinca.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako Fritz kot ti imata prav.

fakiča..uuu to bi blo grdo

Pr ta pravih????kaj je to ni pr tapravih???? potlačena podzavest mogoče????

dečko je super, ampak ko je zmanjkalo!!!!

Samo še ena stvar me zanima u tej temi zaenkrat. Če bi večina na planetu zemlja pohala, pol ta planet ne bi bil v tašnem sranju. Kaj pravte????

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rdeče spuca krv :naughty: tak pravijo...

sj ni to zrd alkohola. pol bi žgaje tud lahko cepal, če bi se šlo za alko :P

ve kdo kaj več, al je to za lase prvlečeni izgovor žejnim ludekom, da lahk pijejo (extraordinary tasty) rdeče vino?

Nekaj let nazaj, še ne tako daleč, so francoski vinarji pogruntali, da imajo ogromn rdečga vina na voljo, pa da ga nikakor ne morjo dobr u promet spravit. PA so nabral en kup dnarja med sabo in šli do znanstvenikov in rekli "Dajte nam vi, znanstveniki, mal to zanalizirat pa najdite NEKAJ, KARKOLI, da bomo mi lahko to vino boljše prodajali." In so znanstveniki analizirali cele dneve in noči, vmes so se kregali in lasali, na koncu pa so le ugotovili marsikaj ... no, ene od teh stvari so bile tudi, kako je rdečka mal bolj zdrava od belice za kao kri in srce in to ... Sej se da v vsaki stvari nekaj dobrga in nekaj slabga najdit. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še ena stvar me zanima u tej temi zaenkrat. Če bi večina na planetu zemlja pohala, pol ta planet ne bi bil v tašnem sranju. Kaj pravte????

Ne. Ampak k bi bli večinoama vsi tko mal napohani, bi zdejle še lesene žlice uporabljali, kamnita kolesa, pa od muske bi sam lesena tolkala bla ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tole mi je zanimivo pa si ne znam predstavljat"kultura naroda preveč u k. A to si mislu da bi pol usi bli za zgubo cajta. Za legalizacijo ni panike. To se ne bo zgodil, če se mi tuki na trepalnice vržemo al pa pokoljemo med seboj. So pa umetniki zelo podvrženi thc substanci in če recimo oni mal pihnejo in potem zgubljajo čas v svojih slikah, posnetkih itd., kaj je tuki narobe???? Tomaž Domicel je enkrat reku v javnost, da je muskontar dobr bit, ker si lahko nalit in še vedno zelo dobro oopravljaš svoj poklic.

neznaš si predstavlat? poglej slovenske naj dogodke, kot so pivo&cvetje al pa športni praznik Planica. če v to enačbo rukneš še en coffeeshop. . . . jaz mislmim da bi bila legalizacija veliiika napaka.

Po kulturi smo usi pjanci :headbang: Eni več, drugi manj.

Je fotr srčn infark zadel in mu dohtar prau, da bi mogu več vina pit?! Dobr "za zdravje" ga že spijem. A da organizem RABI alko, da preživi je pa že preveč :unsure:

najbrž je blo lažje rečt da bi mogu več vina spit kot prepričat možaka naj pije vodo, je bolšo hrano in telovadi. . . .

Toooooooo. sam da je NE, ker za ostalo ne bi vedli in ne bi pogrešali. :worship: :worship: :worship: :worship:

e ja o teh silnih idejah nasmojenih glav sm govoril. če nimam, ne pogrešam. Potočka Zijalka, rastafarijanezi prihajajo. . .

glede zasvojenosti in nezasvojenosti, pa kolk je u glavah pa to. Kaj ti pomaga, če fizično nisi zasvojen, ko se ti film trže ker ni? Men ni neč pomagalo. . . obupno je blo. kako leto po tem sm na enem žuru frcnu filter in nehal for good. Ker mam na šihtu precej prepisovanja številk med aplikacijami, sem lahko zelo plastično opazoval, kolko časa so možgani rabli, da sm si kombinacije zapomnil, brez da bi jih pisal na papir. Tel sm rečt, da če imaš merilo, če lahko opazuješ rehabilitacijo in napredek v enem letu, vidiš, kakšn mlinski kamen si mel za vratom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rastafarijanezi prihajajo. . .

glede zasvojenosti in nezasvojenosti, pa kolk je u glavah pa to. Kaj ti pomaga, če fizično nisi zasvojen, ko se ti film trže ker ni? Men ni neč pomagalo. . . obupno je blo. kako leto po tem sm na enem žuru frcnu filter in nehal for good. Ker mam na šihtu precej prepisovanja številk med aplikacijami, sem lahko zelo plastično opazoval, kolko časa so možgani rabli, da sm si kombinacije zapomnil, brez da bi jih pisal na papir. Tel sm rečt, da če imaš merilo, če lahko opazuješ rehabilitacijo in napredek v enem letu, vidiš, kakšn mlinski kamen si mel za vratom.

Jah rastafari , oni tud fuzbal igrjo, tko da ne mormo kr pra človeka in rastafarjance u en koš.

Strinjam se stabo. Imaš šiht ki ti ne dopušča takšnega življenjskega sloga. Nisem rekel da ti takšen način sploh ustreza, zato spoštujem tvojo voljo. Pač nekomu paše biti malo bolj počasen, drugi spet so zaradi tega bolj aktivni. Hvala za odgovor. :worship: :worship: :worship: :worship:

Jah rastafari :worship: :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil pirurirko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neznaš si predstavlat? poglej slovenske naj dogodke, kot so pivo&cvetje al pa športni praznik Planica. če v to enačbo rukneš še en coffeeshop. . . . jaz mislmim da bi bila legalizacija veliiika napaka.

Jah, Nizozemci imajo tako fešte kot tudi cofeeshoppe in se mi, nasplošno, ne zdijo problematični in zadrogirani. Sem pa opoldne v coffeshoppu videl starejše ljudi, ki so prišli prebrati časopis ob kavi in jointu (alkohola ne strežejo). In, če sem popolnoma iskren, še nikoli nisem videl ljudi zadete od trave, da bi delali takšne pizdarije kot tisti, ki so se ga nabili z alkotom.

glede zasvojenosti in nezasvojenosti, pa kolk je u glavah pa to. Kaj ti pomaga, če fizično nisi zasvojen, ko se ti film trže ker ni? Men ni neč pomagalo. . . obupno je blo. kako leto po tem sm na enem žuru frcnu filter in nehal for good. Ker mam na šihtu precej prepisovanja številk med aplikacijami, sem lahko zelo plastično opazoval, kolko časa so možgani rabli, da sm si kombinacije zapomnil, brez da bi jih pisal na papir. Tel sm rečt, da če imaš merilo, če lahko opazuješ rehabilitacijo in napredek v enem letu, vidiš, kakšn mlinski kamen si mel za vratom.

Lej, vse ni za vsakogar. Predvsem pa nobeno pretiravanje nikoli ni dobro. Jaz sem v določenem obdobju občasno kakšnega pokadil in ne pomnim, da bi imel takšne težave ali da bi jih imel potem, ko sem s tem nehal. Nikakor ne trdim, da gre za nedolžno zadevo, kot mi je to vrgel v nos Klimbra, vendar gre za nekaj, kar je farmakološko podobno pomirjevalom. Sami veste, da ima večji del zdravil stranske učinke in da so ti odvisni od reakcije organizma, ki je pri vsakem posamezniku drugačna. Kvalitetno se lahko zadaneš tudi s pomirjevali. Vprašanje je le, ali veš kaj počneš (vsaj približno, ker je v tej enačbi kar nekaj neznank), ali se zavedaš možnih posledic in ali to res rabiš. Mladoletni pa sploh ne bi smeli priti v stik s temi snovmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, če sem popolnoma iskren, še nikoli nisem videl ljudi zadete od trave, da bi delali takšne pizdarije kot tisti, ki so se ga nabili z alkotom.

dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, Nizozemci imajo tako fešte kot tudi cofeeshoppe in se mi, nasplošno, ne zdijo problematični in zadrogirani. Sem pa opoldne v coffeshoppu videl starejše ljudi, ki so prišli prebrati časopis ob kavi in jointu (alkohola ne strežejo). In, če sem popolnoma iskren, še nikoli nisem videl ljudi zadete od trave, da bi delali takšne pizdarije kot tisti, ki so se ga nabili z alkotom.

Lej, vse ni za vsakogar. Predvsem pa nobeno pretiravanje nikoli ni dobro. Jaz sem v določenem obdobju občasno kakšnega pokadil in ne pomnim, da bi imel takšne težave ali da bi jih imel potem, ko sem s tem nehal. Nikakor ne trdim, da gre za nedolžno zadevo, kot mi je to vrgel v nos Klimbra, vendar gre za nekaj, kar je farmakološko podobno pomirjevalom. Sami veste, da ima večji del zdravil stranske učinke in da so ti odvisni od reakcije organizma, ki je pri vsakem posamezniku drugačna. Kvalitetno se lahko zadaneš tudi s pomirjevali. Vprašanje je le, ali veš kaj počneš (vsaj približno, ker je v tej enačbi kar nekaj neznank), ali se zavedaš možnih posledic in ali to res rabiš. Mladoletni pa sploh ne bi smeli priti v stik s temi snovmi.

ko sem omenjal planico in pivo&cvetje sem hotu samo izpostavit, kolk drgač je pr nas kot naprimer oktoberfest, kjer ti ne postržejo, če nimaš mize, al pa kak športni dogodek tipa poleti v Kulmu, tekme novoletne turneje in podobno. ljudje te dogodke tretirajo popolnoma drugače. le primerjam splošni nivo kulture nič drugega.

o tem kaj je za koga pa morda nisem jasno nakazal, da vse te obupno slabe posledice povzroča redna zloraba samega sebe v te namene. kako je če enga naviješ vsake toliko nebi vedel. Še vedno pa mi ni noben povedal kakega izrazito dobrega učinka te razvade :hmm: ko se ozrem nazaj, pač ne vidim niti enga. wasted time wasted years.. . . .that too has changed!

Zieg.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem omenjal planico in pivo&cvetje sem hotu samo izpostavit, kolk drgač je pr nas kot naprimer oktoberfest, kjer ti ne postržejo, če nimaš mize.......

Oooo, seveda postrežejo !

....Še vedno pa mi ni noben povedal kakega izrazito dobrega učinka te razvade....ko se ozrem nazaj, pač ne vidim niti enga. wasted time wasted years.. . . .

To maš najbrž prav, saj Nizozemska postaja tretji svet in njihov standard je pod somalskim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno pa mi ni noben povedal kakega izrazito dobrega učinka te razvade :hmm: ko se ozrem nazaj, pač ne vidim niti enga. wasted time wasted years.. . . .that too has changed!

Zieg.

za zdravljenje zelene mrene

za zdravljenje nespečnosti

za pomiritev

in še bi se dal naštevat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, če sem popolnoma iskren, še nikoli nisem videl ljudi zadete od trave, da bi delali takšne pizdarije kot tisti, ki so se ga nabili z alkotom.

Ampak ko bo travca legalizirana, bodo tisti nabiti z alkotom vlekli se travo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ko bo travca legalizirana, bodo tisti nabiti z alkotom vlekli se travo.

Se bodo sprostili in ne bodo delali pizdarij.... :naughty: Al...kaj si hotel s tem povedat? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!