Skoči na vsebino

legalizacije marihuane?


Žarko G.

Priporočene objave

Sex ni analogen marihuani ...

Ja, pri seksu od pušenja menda ne fašeš raka. Flešbeki se pa včasih pojavljajo, pa možgane ti stoposto skuri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj zdaj če nisem doktor, to se pravi da moja beseda kar naenkrat nima teže :whistle: :winkiss:

lej če tebi paše kaditi travco ti jo kar. jaz je ne bom in tudi ne bom zagaovarjala njene legalizacije. pa tut motokrosa ne bom vozila, pa ne zato ker je potencialna nevarnost, ampak zato ker mi ni všeč.

dr.looney :alien1:

evo ga, vračam :winkiss:

ne glede na to kaj si, dr. al pa ne, tvoje besede majo težo, sam jest se nočm skrivat

kaj men paše je moja stvar in dokler ti z njo ne škodujem ti žal nočem

preko motokrosa pa sem ti poizkusil razložit kako dojamem tvoj post o merihuana ne,

in to je vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko utemeljiš zakaj bi se zmanjšala stopnja kriminala, če bi legalizirali travo?

Pa ne samo travo, jaz bi (omejeno, recimo po švicarskem vzoru) legaliziral vse droge. Seveda bi se kriminaliteta pošteno zmanjšala in to iz dveh razlogov:

1. Legalne droge bi bile cenejše od črnega trga, ker v ceni ne bi bilo vračunanega tveganja zaplemb in podobnega, posledično bi kriminal iz naslova proizvodnje in prometa s prepovedanimi drogami padel na nivo blizu nič, ker se dilerjem ne bi splačalo dilati.

2. Ker bi bile droge cenejše, bi odpadel droben kriminal narkomanov, ki si sredstva za nakup drog zagotavljajo z nelegalnimi dejavnostmi.

In ker ne bi bilo dilerjev, ne bi bilo novačenja pred šolami, posledično bi se zmanjšal "dotok" novih potrošnikov, pa še en zanimiv učinek - ker bi bila zadeva legalna, bi izgubila mik prepovedanega, posledično uživalci ne bi bili več "in", ker počnejo nekaj prepovedanega.

podoben program teče v Švici, pa tudi Nizozemci imajo nekaj tozadevnih izkušenj.

Seveda pa je potrebno poskrbeti za ustrezen nadzor nad uživanjem, recimo z odprtjem ustreznih prostorov, kjer bi drogo pripravila usposobljena oseba, uživalec pa bi tam počakal še nekaj časa po zaužitju zaradi nadzora morebitnih posledic, obenem pa je potrebno zagotoviti, da uživalec pod vplivom mamil ne bo sedel za volan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgrožen sem prebral šest strani. A ste ziher, da ni legalna ?

seveda je, vse ostalo je samo cerkvena propaganda!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še davek bi lahko pobirala država! :naughty:

siva ekonomija ne sme past pod 30% DBP-ja !

drugače pa v vednost da prohibicija slepi !

cilj prohibicije ni prepoved konoplje, prepoved rastline. To so samo sredstva!

cilj prohibicije je obvladovanje množic, je ustvarjanje zatiranja in izkoriščanja s strani političnih kast.

prohibicija je meja, je red vladarjev, je embargo nad pestrostjo imaginacije, je boginja imperijev.

prohibicija je ujetost v sistem, v matrico, v kalup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nisem videl, da bi se na/zakajeni stepli; pijanih "veselic" je malo morje.

napohan voznik ne vozi niti 50 po magistralni cesti, nasekan 180 skozi mesto.

za vse ostalo se naj pa pametni zmenijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nisem videl, da bi se na/zakajeni stepli; pijanih "veselic" je malo morje.

napohan voznik ne vozi niti 50 po magistralni cesti, nasekan 180 skozi mesto.

za vse ostalo se naj pa pametni zmenijo.

Aha, pol pa le legalizirajmo zadevo! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Rude Boy: What the fuck is DBP? Mogoče si mislil kaj drugega...... BDPmogočePRESS

Samo toliko o tem, da marihuana vodi naprej do trdih drog...to je tako neumna izjava, kot bi rekel da pitje soka vodi k pitju vina in posledično alkoholizmu. :unsure: Kam pa potemtakem vodijo cigareti, če se vprašaš? Da ne omenjam alkohola.

Pa še to: marihuana ne povzroča fizične zasvojenosti kot npr. cigareti in alkohol

Navijte si kakšnega, vendar potem ne sesti na motor ali v avto! Lahko pa izkoristite afrodizične vplive! .)

To je moje osebno mnenje, v večini pa vem da se ne bodo strinjali tisti, ki niso trave nikoli niti poizkusili, pa vse vedo....

Popravljeno . Popravil dive
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

siva ekonomija ne sme past pod 30% DBP-ja !

drugače pa v vednost da prohibicija slepi !

cilj prohibicije ni prepoved konoplje, prepoved rastline. To so samo sredstva!

cilj prohibicije je obvladovanje množic, je ustvarjanje zatiranja in izkoriščanja s strani političnih kast.

prohibicija je meja, je red vladarjev, je embargo nad pestrostjo imaginacije, je boginja imperijev.

prohibicija je ujetost v sistem, v matrico, v kalup.

Ma to je vse res in super. Ampak, če odmisliš prohibicijo in 'sistem' pa skušaš razmisliti, kaj je gut in kaj ni - in zakaj je tko ... pol se pa odpre čisto novo polje filozofisanja :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Rude Boy: What the fuck is DBP? Mogoče si mislil kaj drugega...... BDPmogočePRESS

družbeni bruto produkt = narodni dohodek

siva ekonomija v slo leta 2001 bi naj po izračunu, uf pozabil, eden aus deutschland, znašala med 20 in 30% DBP-ja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Navijte si kakšnega, vendar potem ne sesti na motor ali v avto! Lahko pa izkoristite afrodizične vplive! .)

To je moje osebno mnenje, v večini pa vem da se ne bodo strinjali tisti, ki niso trave nikoli niti poizkusili, pa vse vedo....

:eek: :eek: :eek: a bi poskusil ciankalij, veš da je strupen a ne moreš z zagotovostjo trditi, da je, ker ga nisi poskusil...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pa pravijo da travca ne kuri sivih celic.... :devil: :devil: :devil:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek: a bi poskusil ciankalij, veš da je strupen a ne moreš z zagotovostjo trditi, da je, ker ga nisi poskusil...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pa pravijo da travca ne kuri sivih celic.... :devil: :devil: :devil:

dr.looney :alien1:

Dr. Looney, po tvojem postu sodeč je tebi nekaj skurilo precej sivih celic. Nisem rekel da je trava popolnoma neškodljiva, rekel sem, da so najbolj goreči protagonisti tisti, ki niso nikoli probali, kar se je tudi izkazalo, če se ne motim.

Tudi alkohol je strupen (in ti hitro skuri sive celice) :evilgrin: , bolj kot marihuana, pa je legalen. Tudi tisti jogurt, ki si ga kupila v šparu ima notri verjetno nekaj snovi, ki povzročajo raka.....pa kaj?

Koliko ljudi je umrlo zaradi ciankalija? ...... kar nekaj

Koliko ljudi je umrlo zaradi marihuane ...... 0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Looney, po tvojem postu sodeč je tebi nekaj skurilo precej sivih celic. Nisem rekel da je trava popolnoma neškodljiva, rekel sem, da so najbolj goreči protagonisti tisti, ki niso nikoli probali, kar se je tudi izkazalo, če se ne motim.

Tudi alkohol je strupen (in ti hitro skuri sive celice) :evilgrin: , bolj kot marihuana, pa je legalen. Tudi tisti jogurt, ki si ga kupila v šparu ima notri verjetno nekaj snovi, ki povzročajo raka.....pa kaj?

Koliko ljudi je umrlo zaradi ciankalija? ...... kar nekaj

Koliko ljudi je umrlo zaradi marihuane ...... 0

ja in...a jo moram najprej poskusit, da sem potem lahko proti. dej zresni se. če jo kadiš jo pač daj...tvoj problem, ne moj.

jaz pa bom vedno proti kakršnim koli drogam mehkim, trdim, tekočim....

mimogrede, poznam kar lepo število ljudi, ki kadijo travco ali pa so jo kadili, a nažalost je % tistih ki občutijo negativne posledice le tega večji.

dejstvo je da ni tako nedolžna kot hočejo prikazati uživalci.

lep zakajen dan ti želim :naughty: :winkiss:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako veš, da noben ni umrl zaradi marihuane?

Ni. Po vseh meni znanih statističnih podatkih. Zaradi marihuane oz. če se boš predoziral, ne boš umrl 100% Največ kar je, skup padeš.

ja in...a jo moram najprej poskusit, da sem potem lahko proti. dej zresni se. če jo kadiš jo pač daj...tvoj problem, ne moj.

jaz pa bom vedno proti kakršnim koli drogam mehkim, trdim, tekočim....

mimogrede, poznam kar lepo število ljudi, ki kadijo travco ali pa so jo kadili, a nažalost je % tistih ki občutijo negativne posledice le tega večji.

dejstvo je da ni tako nedolžna kot hočejo prikazati uživalci.

lep zakajen dan ti želim :naughty: :winkiss:

dr.looney :alien1:

Seveda ni nedolžna, kdo pa to trdi? Ampak ne moreš pa prikazovat trave kot da je to največji strup človeštva in če kdaj kakšnega pokadiš, boš čez 2 leti na heroinu. To enostavno ni res. Tako kot ti praviš za uživalce, da hočejo prikazati travo kot nedolžno, ravno tako nepoznavalci pretiravajo pri posledicah kajenja trave.

Vsak naj se odloči sam. Mislim pa, da bi legalizacija prinesla bolj urejene razmere.

Hvala za želje, dan ne bo zakajen, bo produktiven, bom raje prišparal za drugič, da bom še tebi ponudil, ko že tako prosiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak polnoleten naj se odloči sam, zavedajoč se vseh posledic (legalnih in bioloških) uživanja sedaj nelegalne snovi. Mislim pa, da bi legalizacija prinesla bolj urejene razmere.

Se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep zakajen dan ti želim :naughty: :winkiss:

dr.looney :alien1:

hvala :whistle: :whistle:

drugač pa pravm da so ljudje (mogoče 3-je) umrl zarad trave

vem za ljudi k so si kupl travo pa napisal uporoko pol pa so začel pušit

mel so dost preveč robe

no jaz sm proti takemu kajenju kokr je prikazn na sliki :krneki: :krneki:

post-13867-1233601610_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!