Skoči na vsebino

legalizacije marihuane?


Žarko G.

Priporočene objave

Dr. Looney, po tvojem postu sodeč je tebi nekaj skurilo precej sivih celic. Nisem rekel da je trava popolnoma neškodljiva, rekel sem, da so najbolj goreči protagonisti tisti, ki niso nikoli probali, kar se je tudi izkazalo, če se ne motim.

Pa saj ne moreš take nebuloze niti sam sebi verjeti, kaj šele, da bi ti jo drugi 'odkupili', a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm ...

V zvezi s tem, na kar nas opozarjaš, se sklicujejo na raziskave Dr. Nahasa.

Hiter google...

Dr. Gabriel Nahas is the person behind much of the propaganda (lies) that the United States government spreads about cannabis. His research is so biased and his "experiments" so flawed that even he himself has admitted that his research is worthless. Do not take my word for it. Do a web search on his name and read all you can about him. He might be a doctor but he is no scientist.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo toliko o tem, da marihuana vodi naprej do trdih drog...

Navijte si kakšnega, vendar potem ne sesti na motor ali v avto! Lahko pa izkoristite afrodizične vplive! .)

To je moje osebno mnenje, v večini pa vem da se ne bodo strinjali tisti, ki niso trave nikoli niti poizkusili, pa vse vedo....

Vodi do trdih drog? NE

Je travca čist uredu, da si res nebi hotu že "tko" škodovat sebi naprej.

Si ga bomo navil :closedeyes: sam a ni čudn, da vedno ko sm se malo okajen na mopedu peljal sem imel vedno le ZELENO luč?! :slap:

Ali je to zgolj naključje ali usoda?

Nakjlučje pa ni: Da nekateri res niso pohal in pišejo, kot da bi na Jamaici uvedl kadilski zakon :BUA:

pa pravijo da travca ne kuri sivih celic.... :devil: :devil: :devil:

Jih. Noben ni reku, da jih ne.

Sam mam kar probleme si imena zapomnt,...kratkoročni spomin uglavnem. Še sreča, da ne kadim Skunka, ker pol bi že pozabu kaj sm hotu zdele napisat :doze:

Tudi alkohol je strupen (in ti hitro skuri sive celice) :evilgrin: , bolj kot marihuana, pa je legalen.

Sem raje zadet od Trave, kot pa zastrupljen z alkoholom. :grim

ja in...a jo moram najprej poskusit, da sem potem lahko proti.

jaz pa bom vedno proti kakršnim koli drogam mehkim, trdim, tekočim....

dejstvo je da ni tako nedolžna kot hočejo prikazati uživalci.

Škode nebi bilo nobene. Itq je pa 70% odvisno od psihe (kako boš zadet). Če v prve kadiš in te skrbi kako se boš obnašala, kaj se

bo dogajalo okoli tebe,...ti bo zihr na bed udarl.

*malo OFF: Bencin je tekoč? Je droga? Je :yes:

rolca

smoking_rolls_smoking_deluxe.jpg

po celi širini(50 mm)

filter pa je skor cela vizitka

Sam tale basa :slap: Rajš več "soličev" navijem. Pa jih kadim večkrat po malo...

_si kadil kdai bucked bong?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tale basa :slap: Rajš več "soličev" navijem. Pa jih kadim večkrat po malo...

_si kadil kdai bucked bong?

isto mam raj soliče(upam da veste kaj mislm)

glede bucket bong

ne zastopm kaj bi blo razlike od običnga flaše bonga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ne moreš take nebuloze niti sam sebi verjeti, kaj šele, da bi ti jo drugi 'odkupili', a?

Take izkušnje sem jaz dobil na tem našem planetu, ko sem se pogovarjal o teh stvareh. Sicer je pa tako bolj ali manj pri v vsaki stvari, tisti ki ne ve o neki stvari nič oz. malo, se je izogiba oz. jo zavrača.

Ne gre mi v glavo, kako lahko potem nekateri, ki stvari niso probali kar povprek govorijo kam to pelje, da ljudje, ki uživajo marihuano so pa narkomani, obsojeni na propad. Nobenega do sedaj še nisem silil naj proba, samo naj potem tisti, ki o tej stvari ne ve nič ne kvasi bedarij.

Popravljeno . Popravil dive
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zvezi s tem, na kar nas opozarjaš, se sklicujejo na raziskave Dr. Nahasa.

Hiter google...

Dr. Gabriel Nahas is the person behind much of the propaganda (lies) that the United States government spreads about cannabis. His research is so biased and his "experiments" so flawed that even he himself has admitted that his research is worthless. Do not take my word for it. Do a web search on his name and read all you can about him. He might be a doctor but he is no scientist.

Damn, it was worth a try though :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako veš, da noben ni umrl zaradi marihuane?

Enkrat bi jest skor, ker sm se tolk ustrašu samga sebe, da je obstajala možnost, da me kap zadane. Pod uplivom THCja seveda.

Tko da ta varianta tudi obstaja.

pa full panika je bla zarad tega, kaj bo če me dobijo; kje sm to dobil, zakaj konzumiram itd. . Če bi blo to legalno bi povedal svoje stanje teti, ki je bila takrat prisotna in bi mi dala eno tableto za pomiritev in bi lepo zaspal. Tko so mi dal pa tableto šele na urgenci + da smo zmotil ta glavnega kardiologa,k je bil takrat nekje daleč v stavbi. Zato bi jest to utopijo legalizacijo tud mel.

Popravljeno . Popravil pirurirko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj vse delite strogo na uzivalce drog in alkoholike. Meni se pa dozdeva, da se ga tudi zakajeni se malo ulijejo in obratno. Ko bo (ce bo) trava legalizirana, se bodo zanesljivo tudi tisti, ki sedaj samo pijejo, se malo zakadili, potem pa za volan.

Drugace mi je pa vseeno glede legalizacije, ker nisem prisoten na nobeni od teh scen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj vse delite strogo na uzivalce drog in alkoholike. Meni se pa dozdeva, da se ga tudi zakajeni se malo ulijejo in obratno. Ko bo (ce bo) trava legalizirana, se bodo zanesljivo tudi tisti, ki sedaj samo pijejo, se malo zakadili, potem pa za volan.

Drugace mi je pa vseeno glede legalizacije, ker nisem prisoten na nobeni od teh scen.

jaz sm nehu pit

sam scat morm pol skoz hodt :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in...a jo moram najprej poskusit, da sem potem lahko proti. dej zresni se. če jo kadiš jo pač daj...tvoj problem, ne moj.

jaz pa bom vedno proti kakršnim koli drogam mehkim, trdim, tekočim....

mimogrede, poznam kar lepo število ljudi, ki kadijo travco ali pa so jo kadili, a nažalost je % tistih ki občutijo negativne posledice le tega večji.

dejstvo je da ni tako nedolžna kot hočejo prikazati uživalci.

lep zakajen dan ti želim :naughty: :winkiss:

dr.looney :alien1:

ja fajn je da vsaj malo veš o čem govoriš. na žalost samo probat ni dovolj. jaz osebno mislim, da je kultura naroda pr nas preveč u qurcu da bi se kej podobnega smelo zgodit. legalizacija namreč. jaz osebno neznam naštet nobene, ampak res nobene, pozitivne lastnosti trave. med slabimi pa bi izpostavil samo eno, ki je tako vseprisotna, da je, in my book, zadosten razlog da ne kadiš. zguba časa. to je neverjetna ZGUBA ČASA. ko si zasmojen si pač poluporaben, precej paraliziran, nezainteresiran in preplašen človeček. . . neuporabn piece of shit. o kakih divjih inspiracijah ne mi nit nakladat. edina ideja k jo zmore nasmojena betica je a čmo šeenga zvit. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cartman - mene že pogledi na etikete od alkohola rahlo zmedejo, če kak zamašek kje pade, sem z njim, tako da o požirkih sploh ne razmišljam ! čista izguba časa ! a čmo še enga zvrnit ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cartman - mene že pogledi na etikete od alkohola rahlo zmedejo, če kak zamašek kje pade, sem z njim, tako da o požirkih sploh ne razmišljam ! čista izguba časa ! a čmo še enga zvrnit ! :whistle:

kva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fajn je da vsaj malo veš o čem govoriš. na žalost samo probat ni dovolj. jaz osebno mislim, da je kultura naroda pr nas preveč u qurcu da bi se kej podobnega smelo zgodit. legalizacija namreč. jaz osebno neznam naštet nobene, ampak res nobene, pozitivne lastnosti trave. med slabimi pa bi izpostavil samo eno, ki je tako vseprisotna, da je, in my book, zadosten razlog da ne kadiš. zguba časa. to je neverjetna ZGUBA ČASA. ko si zasmojen si pač poluporaben, precej paraliziran, nezainteresiran in preplašen človeček. . . neuporabn piece of shit. o kakih divjih inspiracijah ne mi nit nakladat. edina ideja k jo zmore nasmojena betica je a čmo šeenga zvit. . .

ej tole mi je zanimivo pa si ne znam predstavljat"kultura naroda preveč u k. A to si mislu da bi pol usi bli za zgubo cajta. Za legalizacijo ni panike. To se ne bo zgodil, če se mi tuki na trepalnice vržemo al pa pokoljemo med seboj. So pa umetniki zelo podvrženi thc substanci in če recimo oni mal pihnejo in potem zgubljajo čas v svojih slikah, posnetkih itd., kaj je tuki narobe???? Tomaž Domicel je enkrat reku v javnost, da je muskontar dobr bit, ker si lahko nalit in še vedno zelo dobro oopravljaš svoj poklic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo (ce bo) trava legalizirana, se bodo zanesljivo tudi tisti, ki sedaj samo pijejo, se malo zakadili, potem pa za volan.

Pijani tako ali tako_nesmemo (nesmejo) vozit.

Jest bi naredil tko, da: ko narediš 500m in še nisi privezan_takoj dobiš položnico iz armaturke :rolleyes: Za alko isto (sam k to je vse skupaj le nepotrbna električna napeljava, če se greš nek športni tuning na avto-nepotrebna elektronka leti ven)

ja fajn je da vsaj malo veš o čem govoriš. na žalost samo probat ni dovolj. jaz osebno mislim, da je kultura naroda pr nas preveč u qurcu da bi se kej podobnega smelo zgodit.

Po kulturi smo usi pjanci :headbang: Eni več, drugi manj.

Je fotr srčn infark zadel in mu dohtar prau, da bi mogu več vina pit?! Dobr "za zdravje" ga že spijem. A da organizem RABI alko, da preživi je pa že preveč :unsure:

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rdeče spuca krv :naughty: tak pravijo...

sj ni to zrd alkohola. pol bi žgaje tud lahko cepal, če bi se šlo za alko :P

ve kdo kaj več, al je to za lase prvlečeni izgovor žejnim ludekom, da lahk pijejo (extraordinary tasty) rdeče vino?

pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeče vino je dobro za kri, tako pravijo dohtarji, zakaj točno ne vem, ampak 1dcl na dan po obroku! Medtem ko je travca odlična za premagovanje živčnosti.... :grim

Popravljeno . Popravil dive
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak eni živčnga fašejo ko kadijo (npr. prvič), po dolgem času kajenja, pa se marsikater konzument počuti živčnega brez doze thc-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak eni živčnga fašejo ko kadijo (npr. prvič), po dolgem času kajenja, pa se marsikater konzument počuti živčnega brez doze thc-ja

Dokazano je, da trava ne povzroča fizične zasvojenosti, medtem ko si psihično vsak sam razlaga ter vpliva na to, kdaj mora kaditi.....kar se tiče pa tega, da fašeš živčnega ko kadiš...vpliv marihuane kako te bo zadelo, je najbolj odvisen od tega, kaj imaš v glavi npr. če skos misliš, da te bo preveč zadelo in ohinsploh, potem se ti bo to prej zgodilo kot če ga prižgeš z 'dobrim občutkom' oz. prepričan, da bo delovalo 'ugodno'. Skratka, vse je v glavi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je dokazano?

Večina vas opleta okoli z besedami "dokazano je", pa niste nikoli niti pogledali za temi dokazi.

Saj je dosti, če vam je nekdo rekel, da je dokazano, a ne.

Saj tudi, če po TVju povejo, to sigurno drži kot pribito. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!