Skoči na vsebino

DODATNA OPREMA ZA SKUTERJE


gorazd

Priporočene objave

x8r-x:ni to tvoj copyright:;)

se pa to ma enih par ljudi;) jaz sem tudi ze hoto naret, samo nekak ne njadem pravega placa, mare20 pa ma tudi ze dolgo to, tak da se zmenita kiri je prej naredo:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas mam neonko že več kot leto dni. drgač pa je ideja iz fast & the furius. drgač pa se da od dodatne opreme dobit za vsak skuter kaj drugega - recimo nekaj najbolj pogostih stvari za menjavo: karbonaste al pa kromirane plastike, tiste okrasne plošče pod nogami, plinsko vzmetenje, različni ročaji(al kako se že temu reče), stranska tačka, spojlerji, kovčki, vetrobrani... saj mam en katalog doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas mam neonko že več kot leto dni. drgač pa je ideja iz fast & the furius. drgač pa se da od dodatne opreme dobit za vsak skuter kaj drugega - recimo nekaj najbolj pogostih stvari za menjavo: karbonaste al pa kromirane plastike, tiste okrasne plošče pod nogami, plinsko vzmetenje, različni ročaji(al kako se že temu reče), stranska tačka, spojlerji, kovčki, vetrobrani... saj mam en katalog doma.

OD KATERE FIRME MAŠ KATALOG?

KJE JE TA FIRMA...? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorazd, ali si sploh že pogledal uradno italjansko piaggiovo stran? Tam imaš tudi nekaj dodatne opreme. Sicer se mi pa zdi da je hexagon že serijsko dobro opremljen, ampak kakšen kovček pa nikoli ne škodi.

Če ne bi prodajal svojega runnerja, bi si za čez zimo sigurno kupil takle vetrobran. Če dobro pogledate zaščiti tudi roke pred direktnim vetrom.

FXR%20new%20style%20vetrobran.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mal powedat kaksne neonke ste dal na motor pa kam....ker sm ze razmisljal o tem, vendar nikjer nisem v zivo videl, ne poznam nobenega ki bi imel.....

pa kwa kej mozje v modrem pravijo na to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, spet eden nov ki ga muči neonka :D se hecam! Spodaj sem dal modro neonko ki dela na 12V. Vezal sem na stikalo od luči. Tko da luči mi gorijo vedno kadar užgem motor, neonka pa na stikalo od luči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imas to spodaj po sredini motorja?

kje si jo kupil pa koliko je dolga?

imas čez neonko plexi zascito?

aja pa kako si jo pritrdil na motor?

mas mogoce kaksno sliko tega motorja ponoci s prizgano neonko? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas mam 30 cm 5W modro neonko(bom objavo slike ko mi bo) vezal pa sem jo na posebno stikalo tako da dela tudi ko je motor ugasnjen. tam ko sem izrezal luknjo pa sem dal prek pleksi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorazd, ali si sploh že pogledal uradno italjansko piaggiovo stran? Tam imaš tudi nekaj dodatne opreme. Sicer se mi pa zdi da je hexagon že serijsko dobro opremljen, ampak kakšen kovček pa nikoli ne škodi.

Če ne bi prodajal svojega runnerja, bi si za čez zimo sigurno kupil takle vetrobran. Če dobro pogledate zaščiti tudi roke pred direktnim vetrom.

FXR%20new%20style%20vetrobran.jpg

Stran sem si ogledal, pa nisem našel ni pravega. Rabim bele blinkarje in stranske veterne ščitnike (al kako se pač reče, novi hexagoni jih majo že serijsko) :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

neonke v sloveniji niso dovoljene (niti v italiji in drugje kar jst vem)..

aja, niso dovoljene niti plave (oz. barvane) pozicijske luči, ter razne ledice in strobo-luči....

Kazen: policist mi je hotel pobrat tablico na mestu, sodnika za prekrške in mi je še rekel okoli 120.000 sit!!!

zdaj newem ce je tako visoka kazen resnična samo to mi je policist naštel ko me je ostavil , in scooter je stal na mestu... na srečo sm se rešil ker sm pobral ledice spredaj in neonke spodaj dol pred njim ker če ne bi dobil kazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, no, policaji se pa znajo spravt na taprave in jih mučt, policaj ti glede prižganih neonk na mestu, npr. parkirišču nič ne sme, res da ti lohk zateži in ustrahuje ampak ni tega zakona, zakon določa samo, da v prometu (kar ni parkirišče) ne smeš uporabljati drugačne luči kot belo (ali kakšno modr - homologacija) spredaj in rdečo zadaj, seveda tudi prižganih neonk ne, če si pa ti na mir parkiran, pa lohk maš ti disko na motorju, pa ti nč ne mordo... ni zakona... ;)

verjem, mam ZVCP doma, frišn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!