Skoči na vsebino

Firewall programi


Priporočene objave

Definitivno je super, še posebej če si non-stop na netu, recimo kabel, adsl ali v okviru kakšne organizacije... Samo je pa fajn če veš, kaj delaš, da veš kaj nastavit... sicer pa imajo te programčki tudi "easy" varianto nastavitve, tako, da ni panike.

Priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno uporabljam "sygate personal firewall pro", se mi zdi dokaj vredu (dokler imaš samo en računalnik), prej pa sem uporabljal "Zone Alarm Pro" in "Black Ice" hkrati, pa ker sem trenutno malo ven padu in ne sledim trendom me zanima kaj je trenutno pametno instalirat ??

Kateri software-ski firewall je "kvazi" najboljši ??

Hvala !!

lp, Ico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne uporabljat ZoneAlarma 2, pac pa starejso verzijo - menda verzija 2 ne kaze povezav, ki jih skusa delat XP s svojim built-in spywareom :D Menda so tako pogodbo z M$ podpisali ...

Podobno je z nekaterimi protivirusnimi programi, McAffeejev se mi zdi je med njimi - en direktorij je v XP baje "rezerviran". Protivirusni programi ne smejo tam sariti. Jasno - zelo kmalu so nastali virusi, ki so se prekopirali tocno tja - na varno, Microsoftovo obmocje somraka :lol: :lol: :lol:

To je davek na komercialni mainstream ... spyware se v OS vgrajen, sanja se ti ne, kaj se ti dogaja na sistemu. Se dobro, da imajo ljudje vsaj v uteho misel, koliko reci morajo prebrati Linux uporabniki, da jim kaj dela (ne iz lastnih izkusenj - "ena baba rekla" :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zdaj instaliral ZoneAlarm 2.6, mam pa Windoofs98. A tisto napisano samo za XP, ali ima Win98 tudi kak spyware???

Do vkljucno Win2k je glede tega menda OK ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naj potem XPejci namestimo?

L _ _ _ _

A se gremo vislice? :lol: :lol: :lol:

No, salo na stran ... tako - ce zaupas Microsoftu te to niti ne sme motiti, saj oni hocejo tebi samo dobro in s tem otezujejo delo teroristom itd. itd. itd. So pa na netu popravki freelance hackerjev ki naj bi to odpravili, ampak kdo bi vedel, kaj vse tisto se naredi in kako se to sistemu pozna ...

Ce te zasebnost tako zelo ne skrbi, ti pac namescaj popravke (za zacetek SP1 ...) pa je :wink:

One povezave, ki jih XP dela in jih ZoneAlarm niti ne prikaze ... to funkcionalnosti ZoneAlarma ne omejuje, nudi se vedno zascito, le "vznemirja" te ne s sporocili, da ti nekaj skusa narediti povezavo na ven :D

Drugace pa ... v sluzbi imam za hec XPje, sam se nisem nic v to poglabljal ker mi v bistvu figo mar, ker na racunalniku ni nic takega, same zacasne reci, ostalo je po raznih serverjih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En stos je verjetno ze ta, da ju ni ... za drugega pa ne vem, morda je to loceno - prvi stos je, da ni prvega stosa, drugi stos pa, da drugega tudi ne :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če so ti firewall programi kaj učinkoviti. Namen mam istalirat ZoneAlarm, pa bi rad vedel če se splača.

Dobro in zelo efektno ščiti. Sproban imam ZA ver 2.6 in vzporedno testiran na veliki firmi, kjer se včasih obnaša še bolje od drugih profijev

( dragih). Če boš dobil pa ZA pro, še tolko boljš, sam registrirat in plačat.

LP

Oto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!