Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

pred 49 minutami, DAMI34 pravi:

blokiru sm te !!!!!:ras:

Nč ne vidim ... A je kdo kej napisu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... ja zdele se nism nč bolj pametnega spomnu ... :P:P:P

 

20160712_183728.jpg

.

... ja zdele se nism nč bolj pametnega spomnu ... :P:P:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakam ohladitve :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psihično se prpraulam na...probleme....k pridejo :P

 

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

Pakiram,grem k mojmu Miškotu :)

plac je, kr uleti :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20160721_194959~2.jpgŠe zmeri furam safr...in štejem storže....

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Yoghurt pravi:

Slačim ga, da vidim kaj vse skriva spodaj. :blush:

Šraufa, šraufa. :wub::rolleyes:

auspuh before_after_14.jpg

a se ti tudi kaj voziš al smo šraufaš to Japonsko šajtrgo :hmm::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Kmet2 said:

a se ti tudi kaj voziš al smo šraufaš to Japonsko šajtrgo :hmm::P

Čakaj malo... :huh: a s temi zadevami se lahko človek tudi vozi? :eek:


Gušt mi je bolj podrobno spoznavati motor, da znam tudi sama kaj zrihtati, če je treba. :blush: Sem še mlada, pa sem navdušena nad vsakim torxom, matico in podložko. Pač, otroc. :slap::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Yoghurt pravi:

Čakaj malo... :huh: a s temi zadevami se lahko človek tudi vozi? :eek:


Gušt mi je bolj podrobno spoznavati motor, da znam tudi sama kaj zrihtati, če je treba. :blush: Sem še mlada, pa sem navdušena nad vsakim torxom, matico in podložko. Pač, otroc. :slap::P

mau ventile našteli ... tok fajn je pol u škatli nest mehaniku da zrihta :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej je polno pametnih stvari ki jih dekle resnično lahko naredi za vzdrževanje in za lastno varnost... za razliko od lenuških kufe rejserjev ki še ketne ne pogledajo po 5000km kaj šele namažejo...

No kot namig če ne delaš kdaj tega napipsaj po rotorjih brake cleaner (po kakem vehementnem pranju s šamponom ali kakimi voski oz. po potrebi) da pobereš dol stvari ki nimajo kaj početi gor in snameš zavorni prah ki čene drugo po malem nalivu diski ne zgledajo takoj kot iz Černobila. Pazi, da ne pipsaš po plastikah in gumijastih delih. Ne pipsaj po zavorhih ploščicah če so le te v čeljustih ker riskiraš da ti cedi guma od batkov ki potiskajo ploščice. Ni optimalno je pa boljše kot ne. Če ni bilo še nikoli narejeno previdno ko prvič po čiščenju stisneš zavore, te zna presenetit.

Poberi muhce in ostali lokalni ekosistem iz filtra zraka (tako preveriš še optično stanje filtra zraka).

Poglej kak guide na MS kako in s čim namazat zajle.

Preglej občasno gume za tujke (žeblji, vijaki ostale krama ki se začuda valja pogosto po cesti...)

Namoči hladilnik vode. Počakaj, ponovno namoči nato z mehkim čopičem nežno poberi dol svinjarijo.

Preveri žarnice (predvsem mišljeno stop luči in smerokaze).

Imaš mehanski čok? (angl. choke/air) Preveri vse drseče elemente če lepo drsijo in ali so vsi uplinjači povezani med seboj (meni se je zgodilo da se je en snel in je bila vožnja kar fancy z enim od štirih odprtim na pol).

Preglej električne spoje npr med statorjem in regulatorjem napetosti... nočeš oz hočeš najti to preden se začnejo težave:

http://nc700-forum.com/forum/attachments/nc700-mods/25935d1440335447-extreme-farkling-series-regulator-meltedstatorconnector-jpg

Service manual najbrž maš?

https://www.scribd.com/doc/10283675/Yamaha-Fazer-FZ6-S2-2007-Service-Manual-ENG

 

On 7/12/2016 at 7:02 PM, pik1 said:

.

... ja zdele se nism nč bolj pametnega spomnu ... :P:P:P

 

20160712_183728.jpg

.

... ja zdele se nism nč bolj pametnega spomnu ... :P:P:P

 

Pa ti res sede Ožujsko? Meni je teroristični akt napram Karlovačkem... no sej smo si različni ali pa bolj tolerantni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, StaraFeltna pravi:

Ma sej je polno pametnih stvari ki jih dekle resnično lahko naredi za vzdrževanje in za lastno varnost... za razliko od lenuških kufe rejserjev ki še ketne ne pogledajo po 5000km kaj šele namažejo..

Preglej električne spoje npr med statorjem in regulatorjem napetosti... nočeš oz hočeš najti to preden se začnejo težave:

http://nc700-forum.com/forum/attachments/nc700-mods/25935d1440335447-extreme-farkling-series-regulator-meltedstatorconnector-jpg

Service manual najbrž maš?

https://www.scribd.com/doc/10283675/Yamaha-Fazer-FZ6-S2-2007-Service-Manual-ENG

 

Pa ti res sede Ožujsko? Meni je teroristični akt napram Karlovačkem... no sej smo si različni ali pa bolj tolerantni.

.

... tale tvoj post mi je res všeč ... :OK:

... kar nej ga te današnje deklice podrobno pregledajo ...  in se lotijo dela ... :P

... da jim ne bodo samo neumnosti po glavi hodile ... :D

... sicer pa ... ja, sem kar toleranten do drugačnosti ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam kam se peljat, ker sem z nočne, pa nimam kaj počet. Bom kar skočil do Rogle in nazaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal navijam gas :OK:

13690992_1716036268655907_12218993713758

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Yoghurt pravi:

Čakaj malo... :huh: a s temi zadevami se lahko človek tudi vozi? :eek:


Gušt mi je bolj podrobno spoznavati motor, da znam tudi sama kaj zrihtati, če je treba. :blush: Sem še mlada, pa sem navdušena nad vsakim torxom, matico in podložko. Pač, otroc. :slap::P

jst vedno manj :(

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, pik1 said:

.

... tale tvoj post mi je res všeč ... :OK:

... kar nej ga te današnje deklice podrobno pregledajo ...  in se lotijo dela ... :P

... da jim ne bodo samo neumnosti po glavi hodile ... :D

... sicer pa ... ja, sem kar toleranten do drugačnosti ... :kva2:

No sej tudi mi lahko vržemo prvi kamen? Oh lej ga zlomka glej...

Pa ni provociranje, nabijanje ali kaj drugega. Ker sem rad sarkastičen te je morda zavedlo... iskreno me je zanimalo če si si ožujsko naročil ali so ti ga uvalili. Meni je pač zadnja izbira pri sosedih pa nobenega še nisem zalotil da bi si ga naročil oz drugače omenil...

Nazdanje ko sem pil ožujsko je bilo nekje v istri ob morju v kafiču z Karlovačko dežniki. Vrhunski nateg  Istra mu materna! :blush:

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Andrejcer pravi:

Razmišljam kam se peljat, ker sem z nočne, pa nimam kaj počet. Bom kar skočil do Rogle in nazaj.

Nič ni bilo iz Rogle. 5 minut za objavo me je klical z Motoopreme, da je prispela roba.

Sem pa na novo oblečen in obut. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!