Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

pred 6 urami, lucif3rka pravi:

Si se pa potrudu! :)

Jaz sem se tud mal potrudu (tri strani nazaj), pa nisi nič opazila, da sem se malo potrudu :blush:...

Pa nisi mi lajkija stisnila za mojega malo truda :blush:...

Ajd!

Evo, da bo pokrita tema "Kaj trenutno počnete" - trenutno žalostno čakam, če bo naredilo piiiip (lajkec od @lucif3rka)..

Sej drgač gledam TV, ampak se tko bolj filmsko sliš :P...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Obujam spomine ......17038539_1815239618735571_62559469873649

 

 

 Miško, ta slika pa spade med one zgodovinske, "avstroogrska, prva svetovna vojna, druga " :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

 Miško, ta slika pa spade med one zgodovinske, "avstroogrska, prva svetovna vojna, druga " :P

 

Ko sem prešaltal iz SV1000 na to takrat tehnološko čudo , nisem več nikoli zares kupil japonca .......ta motor je bil takrat svetlobno leto pred konkurenco .........in trenutno premišljujem ,da je edina logična poteza ,da se vrnem na BMW , toda ni še pravi čas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Ko sem prešaltal iz SV1000 na to takrat tehnološko čudo , nisem več nikoli zares kupil japonca .......ta motor je bil takrat svetlobno leto pred konkurenco .........in trenutno premišljujem ,da je edina logična poteza ,da se vrnem na BMW , toda ni še pravi čas :)

tastar , v tvojih letih so svetlobna leta težko izmerljiva, Kaji se niso od 1900 leta nč spremenil, japonci so pa letel mim ko zvezde repatice. :P

Trenutno sem vplačal avans za Z900. Trenutno sem v projektu očisti garažo in pripravi plac za nov moped :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

tastar , v tvojih letih so svetlobna leta težko izmerljiva, Kaji se niso od 1900 leta nč spremenil, japonci so pa letel mim ko zvezde repatice. :P

Trenutno sem vplačal avans za Z900. Trenutno sem v projektu očisti garažo in pripravi plac za nov moped :grupni:

Ti privoščim japonca brez vsek kratic , ker , ko mi začneš nabijat kaj vse se vklaplja na KTM in kako deluje .....skratka lepš pišeš ,če nima motor nič razen 2 gum ,mašine pa kakšno bremzo iz leta 1900 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Ti privoščim japonca brez vsek kratic , ker , ko mi začneš nabijat kaj vse se vklaplja na KTM in kako deluje .....skratka lepš pišeš ,če nima motor nič razen 2 gum ,mašine pa kakšno bremzo iz leta 1900 :P

se mi zdi da Kja opisuješ :P

ma vse, sam bolj tko tko :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

Trenutno sem vplačal avans za Z900. Trenutno sem v projektu očisti garažo in pripravi plac za nov moped :grupni:

Povej Dami, si ga uspel prej kej probat, al tokrat zgolj zaupaš v teste (in izkušnje iz tvojha SX-a)? Lahko, da sem kaj spregledal (berem kot le morem hitro, ampak bo hitreje če bom kar vprašal :P). Meni je tudi všeč, pa cena mi odgovarja, ampak ni v finančnem dosegu nadaljnjih nekaj let, tako da je kot kakšna mačka (dvonoga), za katero se nediskretno obrneš, ampak je pogled nanjo edina zadovoljitev, ki jo dobiš. Jebatha, tud uči morjo od nečesa žvet (ko me ni doma pr žen :wub:). Kdaj ga računaš dobit, barva,...?

Ajd!

sori za :topic:...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, GoBobi pravi:

Povej Dami, si ga uspel prej kej probat, al tokrat zgolj zaupaš v teste (in izkušnje iz tvojha SX-a)? Lahko, da sem kaj spregledal (berem kot le morem hitro, ampak bo hitreje če bom kar vprašal :P). Meni je tudi všeč, pa cena mi odgovarja, ampak ni v finančnem dosegu nadaljnjih nekaj let, tako da je kot kakšna mačka (dvonoga), za katero se nediskretno obrneš, ampak je pogled nanjo edina zadovoljitev, ki jo dobiš. Jebatha, tud uči morjo od nečesa žvet (ko me ni doma pr žen :wub:). Kdaj ga računaš dobit, barva,...?

Ajd!

sori za :topic:...

Trenutno odpisujem GoBobiju:

nobenga mopeda nisem poskusil do sedaj, pa vedno sem bil zadovoljen. Vedno sem prebral par testov, pregledal mere in to je to. Vem da mi je sedež višji od 83cm lahko problem, vse ostalo mi je pa znano. 

Agregat je isti kot SXov, le 949cm, prestavno razmerje je podobno, kultiviranost in moč v srednjih obratih, velika elastičnost, vzmetenje, zavore, mi je tudi znano...motor je dokaj nizek, sedež 79,5cm od tal, kar je super za razna manevriranja, da se ne zvrnem po tleh. Tako da, iskal sem 2 moped zame!!!solo v glavnem, sopotnik se nima niti kam prijet, iskal sem fun factor za metanja po ovinkih, pa nekje okrog 120 konjičev.

Škoda edin k nima KTRCja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno se čudim ... 

jućeraj grem lepo spat ... in zjutraj se zbudim ... in lej hudića ... marec :eek:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 24. 2. 2017 at 8:21 PM, GoBobi said:

Pravjo, da na trupu najbolj boli na rebrcah, ampak jaz tega še ne vem (in mislim, da tudi ne bom vedel). Mi pa tole na fotki ni ne lepo, ne seksi. Je mojstrovina, a meni to ni okusno. Svinjska rebra ja, tale pa ne :P.

 

Ajd!

P.S.: No, tale mi je pa zelo lepa, ampak verjetno ni tvoj stil, pa tudi precej nediskretna je :blush:.

 

Ajd2!

DSC_2577.thumb.JPG.93c1b394233f042700c37724ed938653.JPG

Tole je moj prvi in edini... Mislim da nekako še ni čas za cela rebra :P Pa tudi, kako to misliš nediskreten, kje ti delaš, da majo punce cela rebra in side boob odkrita v službi? :eek:

tatuaje-pierna-y-abdomen
 

roses tattoos on hips

Dejansko se zna kdaj kaj takega zgodit, tist tvoj mi je pa malo preveč barven pa premalo klasičen :cool: Trenutni v planu bo pa malo manjši pa z enim čist drugim pomenom, itak treba pa še kaj našparat za tak večji piece :blush:

Jaz sem se tud mal potrudu (tri strani nazaj), pa nisi nič opazila, da sem se malo potrudu :blush:...

Pa nisi mi lajkija stisnila za mojega malo truda :blush:...

Ajd!

Evo, da bo pokrita tema "Kaj trenutno počnete" - trenutno žalostno čakam, če bo naredilo piiiip (lajkec od @lucif3rka)..

Sej drgač gledam TV, ampak se tko bolj filmsko sliš :P...

Pojma nimam kako sm lahko tole zgrešila :blush: Si dobu piiip? Si kaj manj žalosten? :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, lucif3rka pravi:

DSC_2577.thumb.JPG.93c1b394233f042700c37724ed938653.JPG

Tole je moj prvi in edini... Mislim da nekako še ni čas za cela rebra :P Pa tudi, kako to misliš nediskreten, kje ti delaš, da majo punce cela rebra in side boob odkrita v službi? :eek:


 

 

 

 

prvega  - prve, ne pozabiš nikoli:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, VS800 said:

Tut jest ga v kratkem fašem na tale deu teleščka, sam mčkn večiga:)

Mčkn pomeni cel sleeve? :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, lucif3rka pravi:

Mčkn pomeni cel sleeve? :P

jap, zaenkrat sam notranja stran

Popravljeno . Popravil VS800
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk ste naložil, da komi odmetavam ...:blush:

Odkar nisem več ONline je tole mal bl težko delat zastonj zraven :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, HD-Dyna pravi:

Tolk ste naložil, da komi odmetavam ...:blush:

Odkar nisem več ONline je tole mal bl težko delat zastonj zraven :P

Kaj bos jamral.....poisci resitev.....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

Kaj bos jamral.....poisci resitev.....:ras:

A ti je muca šumnike pa sičnike njam-njam ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

A ti je muca šumnike pa sičnike njam-njam ?

Ne ,na brihtnem telefonu gre hitreje brez njih.....:ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

Ne ,na brihtnem telefonu gre hitreje brez njih.....:ras:

Vsaj en brihten :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!