Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

On 9/29/2018 at 3:16 PM, Arzen said:

Trenutno sem želel menjati pozicijsko žarnico pri mojem gnilem meganu, pa ne pridem nikakor zraven. Mater, spredaj je treba masko dol odmontirat, da menjaš eno tako bedno žarnico. Še moja ne pride zraven pri gumi ali pri havbi, pa ima majhne rokice. No, pri gumi še, samo ven dobit nikakor. Pol avta lah zlahka menjam, ene žarnice se pa ne da:angryrant1::bum:

Teb je se lepo. Mene avto se zajebava zraven. "Front right position light failure, have the problem solved by the nearest BMW service." Hoces hudica utisati, pa te ze navigacija vodi do Selmarja. :huh:

Ne-bos-ti-mene-jebala hocem kupit drugi zarnici in menjati obe, in ugotovim, da je zarulja neka kvazi eksotika, tako eksoticna, da sploh oznake nima, in da je fejsliftan E60 imel ze popolnoma drugacno. :bum:

81QhJl7wOPL._SX355_.jpg.b1286bf7e895fe0d81dcd542aef983f4.jpg

Potem nekako izvoham, da zarulja stane 30 eur na kos, in sanje o menjavi obeh so se razblinile. Poiscem LED nadomestek (ce ze ena zarulja stane 30 eur, raje dam enako vsoto za 2x 10 W LED), se peljem v nekaj kilometrov oddaljen kraj do prodajalca, in se potem doma vec kot eno uro jebem z menjavo - k sreci so pri meni nosilci celi, odbijac in vezna stena pa na svojem mestu. Sele ko sem kasneje menjaval pozicije na kolegovem avtu, sem izvedel koliko kletvic poznam - tam pa ni bilo vse tako kot je treba, in zadeva se je se krepko zakomplicirala. In ker je njemu crknila ena, jaz sem pa imel eno delujoco viska (reminder - prej omenjenih 30 eur kos), sem mu vgradil svojo staro. Ki je svetila bolje od njegove, ker je pac imela bolj ohranjen reflektor - se dobro, da nisem kupil nove, ker bi kupil samo eno. :blush: Skratka naslednji dan sem imel ponovno delujoce zarulje. Selmar bi me za to opalil vsaj 150 eur (ena delovna ura plus novi zarulji).

Kolegu je na C5 crknila halogenska dnevna lampa. Cena 35 eur, za menjavo je potrebno sneti odbijac, pa dobra dva tedna je cakal na dobavo - spet neka kvazi eksotika... :whistle:

s-l300.jpg.154a7760299728325782a531eb630d2f.jpg

...tako, da se ne sekiraj. Megancina je res kompliciran in nedostopen, ampak vsaj zarnice so đabe, pa dobis jih na vsakem vogalu. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Zok pravi:

Teb je se lepo. Mene avto se zajebava zraven. "Front right position light failure, have the problem solved by the nearest BMW service." Hoces hudica utisati, pa te ze navigacija vodi do Selmarja. :huh:

Ne-bos-ti-mene-jebala hocem kupit drugi zarnici in menjati obe, in ugotovim, da je zarulja neka kvazi eksotika, tako eksoticna, da sploh oznake nima, in da je fejsliftan E60 imel ze popolnoma drugacno. :bum:

81QhJl7wOPL._SX355_.jpg.b1286bf7e895fe0d81dcd542aef983f4.jpg

Potem nekako izvoham, da zarulja stane 30 eur na kos, in sanje o menjavi obeh so se razblinile. Poiscem LED nadomestek (ce ze ena zarulja stane 30 eur, raje dam enako vsoto za 2x 10 W LED), se peljem v nekaj kilometrov oddaljen kraj do prodajalca, in se potem doma vec kot eno uro jebem z menjavo - k sreci so pri meni nosilci celi, odbijac in vezna stena pa na svojem mestu. Sele ko sem kasneje menjaval pozicije na kolegovem avtu, sem izvedel koliko kletvic poznam - tam pa ni bilo vse tako kot je treba, in zadeva se je se krepko zakomplicirala. In ker je njemu crknila ena, jaz sem pa imel eno delujoco viska (reminder - prej omenjenih 30 eur kos), sem mu vgradil svojo staro. Ki je svetila bolje od njegove, ker je pac imela bolj ohranjen reflektor - se dobro, da nisem kupil nove, ker bi kupil samo eno. :blush: Skratka naslednji dan sem imel ponovno delujoce zarulje. Selmar bi me za to opalil vsaj 150 eur (ena delovna ura plus novi zarulji).

Kolegu je na C5 crknila halogenska dnevna lampa. Cena 35 eur, za menjavo je potrebno sneti odbijac, pa dobra dva tedna je cakal na dobavo - spet neka kvazi eksotika... :whistle:

s-l300.jpg.154a7760299728325782a531eb630d2f.jpg

...tako, da se ne sekiraj. Megancina je res kompliciran in nedostopen, ampak vsaj zarnice so đabe, pa dobis jih na vsakem vogalu. ;)

Ne samo to, če ti ga menjaju na pooblaščencu, daš 6€ za novo žarnico + menjavo :lol1:  Samo vseeno, js rad zadeve sam menjam/popravim. Upam, da pri motorjih ni takih bvz štal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...to ni še nč....

...pri mojmu Suzukiju moram celo armaturo dol snet, če čem žarnico zamenjat..:dry:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Zivnorc said:

...to ni še nč....

...pri mojmu Suzukiju moram celo armaturo dol snet, če čem žarnico zamenjat..:dry:

Ze Fiesta 2002 ni imela v armaturi niti ene zarnice... ...kaj Japanerji studirajo, mi pa ni jasno... :P

brezzamereimamotudienohondopribajti :huh:

12 hours ago, Arzen said:

Ne samo to, če ti ga menjaju na pooblaščencu, daš 6€ za novo žarnico + menjavo :lol1: 

Pri Selmarju das pa 30 eur za zaruljo plus 90 eur za delovno uro. :bum: Tako da ce ne bi sam rihtal, bi bankrotiral. :P

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Zok pravi:

Pri Selmarju das pa 30 eur za zaruljo plus 90 eur za delovno uro. :bum: Tako da ce ne bi sam rihtal, bi bankrotiral. :P

Še vedno ti ostane Renault :blush: :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Arzen said:

Še vedno ti ostane Renault :blush: :lol1:

Hvala, raje pes hodim. :dry:

pi es: ko sem imel Laguno, sem res moral vecino casa pes hoditi - povsem neprostovoljno. S pozitivne strani gledano - imel sem 20 kil manj kot danes. :lol1:

Popravljeno . Popravil Zok
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zok  ... sej tut moj nima nobene žarnice v armaturi...   :D

...mislu sem , da moram sneti celo armaturko , da zamenjam halogenko v luči na mojmu Suzukiju...    :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Zivnorc pravi:

...to ni še nč....

...pri mojmu Suzukiju moram celo armaturo dol snet, če čem žarnico zamenjat..:dry:

Probi s kladvom, boš vidu, da gre hitrej :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...k imam en cel šravf M5 za odšravfat...pa klik nardit...

...ampak moram vsaj dva pira vmes spit...zato je tolk dela....

...uff..:sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Zivnorc pravi:

...k imam en cel šravf M5 za odšravfat...pa klik nardit...

...ampak moram vsaj dva pira vmes spit...zato je tolk dela....

...uff..:sleep2:

..... sej po dveh pirih ..... se stopnja zahtevnosti odvijanja zviša..... :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Chatbox-u podarjam arm sleeves (Arm Sleeves offer style and sun protection  without weighing you down. These arm sleeves wick away moisture, dry quickly and breathe well.). Ce ne moti, da je ena siva in ena modra...! Prevzem v LJ

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Roger G. Jagger pravi:

V Chatbox-u podarjam arm sleeves (Arm Sleeves offer style and sun protection  without weighing you down. These arm sleeves wick away moisture, dry quickly and breathe well.). Ce ne moti, da je ena siva in ena modra...! Prevzem v LJ

 

lp

evo .. trenutno delim tvojo objavo, da bodo še moji prijatelji videli ... ;)

:huh: 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, maus said:

evo .. trenutno delim tvojo objavo, da bodo še moji prijatelji videli ... ;)

:huh: 

Ravno lajkam tvojo objavo :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2 Oct 2018 ob 18:06, Zivnorc pravi:

...k imam en cel šravf M5 za odšravfat...pa klik nardit...

...ampak moram vsaj dva pira vmes spit...zato je tolk dela....

...uff..:sleep2:

Dobro, da si napisal tale vsaj, se veliko lepše čuje, ker dva pira je zame, kot da rečeš keks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi Killer sudoku (kombinacija Sudoko in Kakuro). Številke kot pri sudoku, pa v okvirčkih še vsota številk kot pri Kakuro.

Rezultat iskanja slik za killer sudoku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Darko3g pravi:

Poskusi Killer sudoku (kombinacija Sudoko in Kakuro). Številke kot pri sudoku, pa v okvirčkih še vsota številk kot pri Kakuro.

Rezultat iskanja slik za killer sudoku

Tole je precej visok nivo. Upam, da bom prej doma preden osvojim sudoku in za tole kombinacijo zmanjka časa... V zimskih večerih pa mogoče poskusim, je kar zabavno kravžlat možgane. :afro2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Xebec pravi:

Prpraulam se na romanje:panic:

prpraulam jadranko, sam da jo frcne na jutube, pa jo prilimam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

prpraulam jadranko, sam da jo frcne na jutube, pa jo prilimam :P

 

jst gloncam ta hmašno obleko pa peglam čeule...

pa mašno vino digus....dagust....preizkušam :D

 

PS: hicc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Arzen pravi:

Upam, da maš zadost vina.

Mocno dvomim.... zadnc je en ubogo flaso konjaka ponujal .... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!