Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

Praskam se po glavi, ker ne  razumem.

Naša dela v najbolj športni tovarni v SLO. Predvsem delajo smuči.  Pravi, da imajo toooliko naročil, kot že leta ne. Še za Atomic delajo, ker ima kapacitete povsem zasedene.  

OK.. ...biznis, prima.....  ..ampak za koga delajo, če 3/4 Evrope ne smuča, Ameri pa lomastijo po državnih uradih.

Še kar se praskam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Tedybear pravi:

Praskam se po glavi, ker ne  razumem.

Naša dela v najbolj športni tovarni v SLO. Predvsem delajo smuči.  Pravi, da imajo toooliko naročil, kot že leta ne. Še za Atomic delajo, ker ima kapacitete povsem zasedene.  

OK.. ...biznis, prima.....  ..ampak za koga delajo, če 3/4 Evrope ne smuča, Ameri pa lomastijo po državnih uradih.

Še kar se praskam...

Delajo zlato zalogo... Nihče ne prodaja smuči, nihče ne smuča ... Pol  bo pa JaJo odprl smučarijo pa bo narod hotu nove smuče, da se postavljajo po smučiščih - ker jih ne bo zadost, bo cena skočila, simpl.

Isto kot Bitkojn :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

online šoping laufa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam, da bo ura cajt za domov it. Naveličan sem delat. Letos še nisem delal cel teden. ?

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kaldu pravi:

Čakam, da bo ura cajt za domov it. Naveličan sem delat. Letos še nisem delal cel teden. ?

isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Buschi pravi:

Čakam v vrsti pred banko. Trenutno sem 27-ti !!!!

kdo ti je kriv če nisi znal denarja zapravit pa ti je ostalo 250049e na računu ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

kdo ti je kriv če nisi znal denarja zapravit pa ti je ostalo 250049e na računu ..

ne se zajebavat, ker pri 250.000€ na računu ti NLB zaračuna ležarino, preverjeno. Predlagam, da denar razpršite na različne banke, tja do 100.000€. Če je pa kriza nared ko jaz, višek fukni v predal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Buschi pravi:

Pri moji plači živim bl iz rok v usta

pol boš rekel da si jim denar - nesel ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to pa je bil moj rekord: ob 13.45 sem stopil v vrsto, ob 17.15 sem šel ven iz banke.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Buschi pravi:

No to pa je bil moj rekord: ob 13.45 sem stopil v vrsto, ob 17.15 sem šel ven iz banke.

A ste karte pa šah vmes špilali:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal smo se po občini potepal, da ne kršimo priporočil in zapovedi naše preljube vlade in užival v naravi v zimskih radostih :P

Smuka.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!