Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

Poslušam koncert modrijanov:worship:

 

20:00 Velikonočni koncert z Modrijani, premiera 

 
  •  
  • Velikonočni koncert z Modrijani je potekal v živo iz Pirana. Na idilični lokaciji ob župnijski cerkvi sv. Jurija in v cerkvi so Modrijani zapeli nekaj najlepših narodnozabavnih viž. Pesmi so povezovale osebne izpovedi članov ansambla. Koncert prežema velikonočno vzdušje in sporočilo upanja, miru in ljubezni.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 4. 2022 ob 15:34, smasher pravi:

Kaj to imaš potem drugačno skalo... Zadnja stopnja je da se naslednji dan soloh ne upaš it srat... 🤣 🤣 🤣 

 

Nekaj bolj sladkega, DOMAČ SLADOLED... 

 

DSC_2214.JPG

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno tako rundo še skozi spustim in štrafta domov na župo😜

2441560B-2F85-4F06-8E2C-19623C2CCD54.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SAR-Solo Adventure rider, sem ču jaz za ene take, ko je treba za normo delat profile režejo 1ga po 1ga... ko pride naročilo pa 15 al pa 20 skupaj.... pol pa prideš ob 12h pa rečejo "a na za danes smo normo že nardili".. urnik pa do 15h...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, smasher said:

@SAR-Solo Adventure rider, sem ču jaz za ene take, ko je treba za normo delat profile režejo 1ga po 1ga... ko pride naročilo pa 15 al pa 20 skupaj.... pol pa prideš ob 12h pa rečejo "a na za danes smo normo že nardili".. urnik pa do 15h...

Poznam, poznam!
Jaz, ko grem domov še nastavim kakšno palico, da se zreže. Nadzorjem jo od doma. Ipak imamo CNC žago, katera je natančna do 10 centov in se ustavi, ko konča operacijo. Res pa je, da imamo zlatega direktorja in brez težav uredimo kaj tudi izven rednega časa. Prijetno delovno okolje👍😜

014612BC-CB6F-4A7B-A506-BC27E0944A73.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Mavti said:

Končno prišla kitajska igrača za velike fante:whistle: ,sedaj pa na njivo testirat:lol1: pol pa samooskrba pa to:naughty:

Skoraj tri tavžnt   ccm  ima mašina:whistle:,  mater ej za šest mojih skuterjev:blush::)

Kk je še spucana:photo::whistle::D1650480292618.thumb.jpg.2161a65946eda18b699856517ac68917.jpg

Ufff!  
Lep je!!! Ampak tukaj se pa vse ustavi! 
Moj pubec dela v agro trgovini na prodaji rezervnih delov. Od 40 dobaviteljev nimajo nič za Impodan. Uvoznik pa prijazno vse naroča sproti iz domovine na daljnem vzhodu, medtem ko uporabnik lahko samo gleda nepremičnino in čaka, čaka…😳😳

Naj ti dobro služi!(in dolgo)😜

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1650480292626.thumb.jpg.f79a64b9f8b4f5a10eb37a392d46040d.jpg

pred 12 minutami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

 

Naj ti dobro služi!(in dolgo)😜

Hvala za lepe  želje :)tu okoli nas jih je že lepa četica in kljub posmehovanju okollice so prav usi so zelo zadovoljni z njimi:worship: seveda je pa to hobi traktor, ki bo pri meni resnično za hobi igračkanje, par ur letno, nobene računice sama zguba:whistle: ampak pač neko veselje pa še čisto nov je:)

Sicer pa, kaj pa še ni narejeno na kitajskem:hmm::naughty:

Popravljeno . Popravil Mavti
  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Mavti pravi:

 

Sicer pa, kaj pa še ni narejeno na kitajskem...

Jest!

Naret še po JUS-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se poskušam naučit moškega hobija, včasih smo zakurli pa pol malo spraskali oglje na stran pa eneo rešetko čez. Zdej se pa neki mučim tle... Zgoraj zrak spodaj zrak te K briketi se meni zdi da bolj neki ugašajo če so pokriti... 

 

@Mavti, zanimivi traktor, meni se je zdel zanimiv tisti 40konjski kjer piše da je narejen v sodelovanju z Valpadano, za tistega je pol verjetno večina kosov na voljo v EU če pašejo od valpadane. 

DSC_2221.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 4. 2022 ob 21:27, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Poznam, poznam!
Jaz, ko grem domov še nastavim kakšno palico, da se zreže. Nadzorjem jo od doma. Ipak imamo CNC žago, katera je natančna do 10 centov in se ustavi, ko konča operacijo. Res pa je, da imamo zlatega direktorja in brez težav uredimo kaj tudi izven rednega časa. Prijetno delovno okolje👍😜

014612BC-CB6F-4A7B-A506-BC27E0944A73.jpeg

ta žaga je še kr dobra ja, prns na sihtu sta dve iste take,dela ok ...

sam čez sekular ga pa ni... kocka želez 50 kvadrat sam pade skoz, gladko ravno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doall C-30289NC.    
Fi 280 ST-52 odreže v 6 minutah. Parametri so nastavljeni na 90%.

Fi 100 ST-52 v manj kot minuti in pol z premikom.

Ker imamo bolj drobno kovinsko galanterijo nam je velikost 280 mm dovolj. Večje dimenzije damo sosedu na razrez. Prednost je pri komadih z odprto mero, da lahko režemo na končno mero zaradi gladkega in ravnega reza. V petih letih njenega delovanja nismo imeli niti okvare, niti zastoja. Preventivno smo zamenjali le ležaje na vodilu tračnega lista. 
 

 Bolj kot hitrost nas navdošuje njena natančnost in kotnost. Uspelo mi je odrezati komad Fi 14 debel 0,20 mm. Imam shranjen kmad kot dokaz. 

7F8CCFBF-3160-499E-B7E9-CF808478BBE2.jpeg

Popravljeno . Popravil SAR-Solo Adventure rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Industrija Motora i Traktora

Rakovica dela najboljše traktorje. 

Pr bajti od leta 1982...pa še nobenga rezervega dela nismo rabil...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, Zivnorc said:

Industrija Motora i Traktora

Rakovica dela najboljše traktorje. 

Pr bajti od leta 1982...pa še nobenga rezervega dela nismo rabil...

 

Deli pa dostopni v trafiki! Povsod jih dobiš za mali denar. Fend pa ima pozlačene. Drago vse kot hudič😳😳😳

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, Bmflar said:

Popravu sn ključavnico :blush:

Kljucavnica.jpg

Samo var še pobarvaj😜😜😜

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Bmflar pravi:

Popravu sn ključavnico :blush:

Kljucavnica.jpg

Morš pa merkat, da preveč ne zategneš čepa na škopcu, al pa nosiš kombinirke s sabo? 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff..same dobre zadeve počnem

 

1650899489431.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Uff..same dobre zadeve počnem

 

1650899489431.jpg

.

.... tole si pa najbrž z istim objektivom fotkal, kot beherovko pred dvemi leti 🤣

FB_IMG_1650905403903.jpg

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta prava taljanska kvaliteta... že naredil paniko da se ni kaj resnega pokvarilo... Pa je samo bencin zlivalo povsod ker se je staknila osovina plovčka v karburatorju kaj takega še nisem videl. 

Pa samo da omenim @Zivnorc, da vidi kaj je to taljanska mašina ne pa une tomos zadeve... 🤣 🤣 🤣

Letnik 1996, skoraj 30 000km, skoraj vse original, 1x menjano gumjasto koleno in 1x menjan bat. 

DSC_2249.JPG

DSC_2248.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!