Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

Kaj počnem? Kej.
Moj dragi mi pomaga z vsem kar se tiče elektrike, ker sama (še) ne znam. And because i don't wanna.:wub:

Ploščice na  radiatorju že pobarvane na mat črno, sledi še nosilec sprednje luči. In ker sem že dala prednjo luč dol se bo zamenjalo še žmigovce, ter na novo izoliralo električno napeljavo spredaj. Ker model, ki je to prej počel je bil očitno idiot. Tako. 

So fucking awesome. Šraufa, šraufa. :kva2:

IMAG8021.jpg

Popravljeno . Popravil Yoghurt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, builder pravi:

da človek misli, mora le ta izpoljnjevat določene predispozicije, po moje on tudi osnovnih ne:lol1:

Ne touč tolk po tleh, k ti bojo gvihti u kevdr padl!:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Yoghurt pravi:

Kaj počnem? Kej.
Moj dragi mi pomaga z vsem kar se tiče elektrike, ker sama (še) ne znam. And because i don't wanna.:wub:

Ploščice na  radiatorju že pobarvane na mat črno, sledi še nosilec sprednje luči. In ker sem že dala prednjo luč dol se bo zamenjalo še žmigovce, ter na novo izoliralo električno napeljavo spredaj. Ker model, ki je to prej počel je bil očitno idiot. Tako. 

So fucking awesome. Šraufa, šraufa. :kva2:

IMAG8021.jpg

Ja tud kupec je bolj malo razmišljal pri nakupu ......:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, Kmet2 said:

Ja tud kupec je bolj malo razmišljal pri nakupu ......:P

Kupec ni nič razmišljal, ker je videl motor, se zaljubil v stotinki in šele potem preveril, če je z motorjem vse v redu. In ko je bil motor temeljito pregledan, da vse ok deluje, se je ljubezen še povečala. :fyou:

Popravljeno . Popravil Yoghurt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Yoghurt pravi:

Kupec ni nič razmišljal, ker je videl motor, se zaljubil v stotinki in šele potem preveril, če je z motorjem vse v redu. In ko je bil motor temeljito pregledan, da vse ok deluje, se je ljubezen še povečala. :fyou:

Zelo prijazna s tem sredincem ..:OK:..........kritiko bolj slabo prenašaš ? 

Vsi smo delali iste napake! Tako sem kupil svojega prvega golfa, leta 94 , Italijanski z originalnim šipedahom,obratomerjem,notranjo sredinsko konzolo. V glavnem ljubav na prvi pogled, prvo furo odpeljem fračo na kolpo , takrat je bil še makedam ob celotni kolpi , tak narebren. Ko sem prišel domov so iz pragov in podvozja gledala cunje namazane z bitumnom, purpen, kit in barva pa je skupaj držala pregnito školjko..............na zunej je bil kot nov :D

Za to se ne repenči, nisem mislil biti podcenjujoč ali žaljiv :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Kmet2 pravi:

...  Tako sem kupil svojega prvega golfa, leta 94 , Italijanski z originalnim šipedahom ... ljubav na prvi pogled ...  prvo furo odpeljem fračo na kolpo ... Ko sem prišel domov so iz pragov in podvozja gledala cunje namazane z bitumnom, purpen, kit  ... :D:winkiss:

.

... uboga frača ... :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Kmet2 said:

Zelo prijazna s tem sredincem ..:OK:..........kritiko bolj slabo prenašaš ? 

Vsi smo delali iste napake! Tako sem kupil svojega prvega golfa, leta 94 , Italijanski z originalnim šipedahom,obratomerjem,notranjo sredinsko konzolo. V glavnem ljubav na prvi pogled, prvo furo odpeljem fračo na kolpo , takrat je bil še makedam ob celotni kolpi , tak narebren. Ko sem prišel domov so iz pragov in podvozja gledala cunje namazane z bitumnom, purpen, kit in barva pa je skupaj držala pregnito školjko..............na zunej je bil kot nov :D

Za to se ne repenči, nisem mislil biti podcenjujoč ali žaljiv :winkiss:

Jaz sem ful prijazna, kritike sem pa tudi vedno vesela ne glede na to ali je pozitivna ali negativna. :jezik:

Razburjam se ker mi gre na živce, če so stvari na pol ali površno narejene. Sem perfekcionistka, kar je včasih super, velikokrat pa s tem samo izgubljaš živce za brez veze. Moje mnenje je, da če se nečesa lotiš potem naredi to 100%. Človek, ki je inštaliral nove smernike spredaj in ogrevanje ročk, je vse skupaj tako zelo grdo naredil, da sploh ne znam opisati. Mene grozno moti, da je vse skupaj zlimano z stage tapeom, pa da se nekje tape odvija in potem vse štrli v vse smeri. pa da ni uporabil konektorja, ker potem pač ne moreš tako enostavno luči dol vzeti pa to pa uno. Prav tako me je ful motilo, da je bila armatura grdo skupaj zasilikonirana. Vse deluje, ni pa estetsko. In ker mi je šraufanje motorja in popravljanje teh 'napak' predhodnikov v veselje, se potem z veseljem tudi pizdim čez 'idiota', ki je vse samo na hitro porihtal z mišljenjem - glavno, da dela.

Meni bo dbest, ko bom vse to popravila, naredila po svoje in bo po mojem mnenju lepše in bolj funkcionalno. Seveda bom potem nekam napisala kaj vse sem naredila in se nasploh počutila ful dobro, ker sem ovila eno malo žičko v nekaj drugega kot stage tape. :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Yoghurt pravi:

Jaz sem ful prijazna, kritike sem pa tudi vedno vesela ne glede na to ali je pozitivna ali negativna. :jezik:

Razburjam se ker mi gre na živce, če so stvari na pol ali površno narejene. Sem perfekcionistka, kar je včasih super, velikokrat pa s tem samo izgubljaš živce za brez veze. Moje mnenje je, da če se nečesa lotiš potem naredi to 100%. Človek, ki je inštaliral nove smernike spredaj in ogrevanje ročk, je vse skupaj tako zelo grdo naredil, da sploh ne znam opisati. Mene grozno moti, da je vse skupaj zlimano z stage tapeom, pa da se nekje tape odvija in potem vse štrli v vse smeri. pa da ni uporabil konektorja, ker potem pač ne moreš tako enostavno luči dol vzeti pa to pa uno. Prav tako me je ful motilo, da je bila armatura grdo skupaj zasilikonirana. Vse deluje, ni pa estetsko. In ker mi je šraufanje motorja in popravljanje teh 'napak' predhodnikov v veselje, se potem z veseljem tudi pizdim čez 'idiota', ki je vse samo na hitro porihtal z mišljenjem - glavno, da dela.

Meni bo dbest, ko bom vse to popravila, naredila po svoje in bo po mojem mnenju lepše in bolj funkcionalno. Seveda bom potem nekam napisala kaj vse sem naredila in se nasploh počutila ful dobro, ker sem ovila eno malo žičko v nekaj drugega kot stage tape. :OK:

Sori, tebe ne poznam, ampak večina tistih, ki zase trdi, da so perfekcionisti, so zateženi picajzli in egocentrični komplikatorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srkam pivce, gledam balkanskega vohuna..... pa studiram dab kr se enga odpru :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakam...še kr čakam...da bo lepo vreme, pol pa gasaaaaa :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kmet2 pravi:

Spet ležim.....:sleep2:

Punktiranje ???

pred 17 minutami, stuhec pravi:

Čakam,   čakam, čakam, čakam

Pejt v čakalnico :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, HD-Dyna pravi:

Punktiranje ???

Pejt v čakalnico :P

Že konec, čakam ponedeljek al me bodo spet al me ne bodo zaklali :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Že konec, čakam ponedeljek al me bodo spet al me ne bodo zaklali :sleep2:

Upajmo, da ne bo treba zopet pod nož in se bo vse izteklo dobro.

Držimo pesti !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... grem k Vikiju na Črni kal ... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa še kr čakam :(

prokleti dž :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na Accuweather. Junij in julij samo sonce, brez oblačka, ne prevroče...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Igi Pop pravi:

Poglej na Accuweather. Junij in julij samo sonce, brez oblačka, ne prevroče...

jp...natančnost 25% :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!