Skoči na vsebino

5. Slovenski dan na Grobniku


bladzo

Priporočene objave

Super je bilo, super izlet. Drugič morda več družbe, vendar tiste - POČASNE. Midva sva se ustavljala na vsakih 20 km in kaj pojedla popila(kapučin, kokakolo..)

SUPERCA !

Orgarnizatorjem pohvale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo, super izlet. Drugič morda več družbe, vendar tiste - POČASNE. Midva sva se ustavljala na vsakih 20 km in kaj pojedla popila(kapučin, kokakolo..)

SUPERCA !

Orgarnizatorjem pohvale.

blagor tej tvoji deklici :) glede na to da je namesto sedeža pokrov ,na slikah, ji mora bit zelo udobno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vidiga, si mogu it z nami............Smo šli res počasi ker jo je strah. Sedež je bil, ni straha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca, bil prvic in sem zadovoljen.. Vsa cast Carmanu :worship: ...

P.S: pocas se bom skidal spat, ker smo mel sotor na kamnih postavljen..

P.S 2: Seoi - nage viden vcer..

post-16982-1240772777_thumb.jpg

post-16982-1240772817_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"fenomenalen" štart z prve pozicije :slap: , bombandiranje hladilnika, slajdanje po hlad.tekočini.............uf dost je blo tole dons :wacko:

evo filmček od 600 dirke:

še enkrat sorry Benjaminu Beletu ker je šel v pesek na mojem antifrizu..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr vem naked bike vozjo skp z ladykami (se prav je bla včer njihova dirka).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pohvale Gašperju in ekipi za perfektno izpeljavo SLO weekenda :worship: .... bilo je super fajn tudi po zaslugi mnogih že dolgo ne videnih motosvetovcev

:010:OK:

@ crusty nč se sekirat, sem zato jest lohka stala na stopničkah :P ...... no mislm Rude .... maaaaah detalji itaq niso važni .) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa res..spregledal..sm sam un supermoto vidu..

drugo leto se udeležim :D

jz zgleda bom tud v tej kategoriji halavinla (čebovsepoplanuostalpress)....be afraid, be very afraid :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz zgleda bom tud v tej kategoriji halavinla (čebovsepoplanuostalpress)....be afraid, be very afraid :evilgrin:

da nauš spet ugotovila da si najslabš motor ever sploh kupla..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nauš spet ugotovila da si najslabš motor ever sploh kupla..

:topic:

Slabš kt je bit ne more sploh :grrr ....itak bom pa zdj poslušala srce in ne "prjatle" :whistle:

Tk d bom čist neresna konkurenca drug let :grim (če naum šla spet smučat :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo @caca tole kej bral..

kaj če bi tut naked klaso uvedl?

Sej je - enduro/naked ... vozjo skupaj z babami ... Sem se hotu udeležit, pa me je drugam odneslo te dni ... :)

pa res..spregledal..sm sam un supermoto vidu..

drugo leto se udeležim :D

Upam, da me boš med celo dirko sam enkrat prehitu ;)

Tk d bom čist neresna konkurenca drug let :grim (če naum šla spet smučat :krneki: )

A uš kupla MV Agusto Brutale? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat vse pohvale Čarmanu in ŠD Sora pri organizaciji športno družabnega vikenda.

Hvala za veliko mero potrpežljivosti pri naših pevskih vložkih na sobotni žurki.

Še veliko uspešno izpeljanih Slo dnevov in drugih dogodkov vam želi KTM Family Žiri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!