Skoči na vsebino

Fazer in FZS srečanje: če to delajo vsi, zakaj ne bi še mi?


lukabogo

Priporočene objave

Na žalost mene ne bo,sem pa prost 15.5.whistle.gif

To zato, ker jst baje pridem ne? :P Sj bom jst dal za rundo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zato, ker jst baje pridem ne? tongue.gif Sj bom jst dal za rundo.

No,če je to res bom pa še mal razmislu.trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst murem bit pousut,posjbnu kjer si ti ;):P

u madona, se boš pa osrečla ja :P

No,če je to res bom pa še mal razmislu.trance_25_naughty.gif

no ti kar...veš da zate skoraj vse kolega :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andro82........................8.5 in 9.5. :P

david 46........................9.5.

mansons.......................8.5.

anja37..........................8.5.

od anje kolegica............8.5. (more dat za rundo...) :P

flox................................8.5.

vuk76............................8.5. in 9.5

nejcn.............................8.5. in 9.5

od NejcN kolega............8.5.

Gladiac...........................8.5.

jfk...................................8.5. in 9.5 (samo da bo)

Miran10.........................8.5. ali 9.5

Borut81.........................8.5

TOMCAT.........................8.5

Frips..............................8.5

lukabogo.......................8.5

No, kot kaže je prevladal datum 8.5., tko da zdej nam preostane samo še ura in lokacija za meeting :worship: Jest bi predlagal lokacijo nekje na obrobju Ljubljane, ker se mi zdi da naj bi bila najbolj nevtralna...kaj pa vi mislite :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost mene ne bo,sem pa prost 15.5.whistle.gif

Hmmm...si ziher,da si prost takrat?? :whistle:

Ce si ziher, pol lahko kam skocimo skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andro82........................8.5 in 9.5. :P

david 46........................9.5.

mansons.......................8.5.

anja37..........................8.5.

od anje kolegica............8.5. (more dat za rundo...) :P

flox................................8.5.

vuk76............................8.5. in 9.5

nejcn.............................8.5. in 9.5

od NejcN kolega............8.5.

Gladiac...........................8.5.

jfk...................................8.5. in 9.5 (samo da bo)

Miran10.........................8.5. ali 9.5

Borut81.........................8.5

TOMCAT.........................8.5

Frips..............................8.5

lukabogo.......................8.5

No, kot kaže je prevladal datum 8.5., tko da zdej nam preostane samo še ura in lokacija za meeting :worship: Jest bi predlagal lokacijo nekje na obrobju Ljubljane, ker se mi zdi da naj bi bila najbolj nevtralna...kaj pa vi mislite :P

se strinjam. kdor pozna kakšno dobro lokacijo na jo predlaga, primerna ura bi pa bila okrog 11 zaradi tistih, ki smo od daleč...:naughty::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej bo en prjazn pa nej en dan prej strne vse podatke kje pa kdaj pa če je treba kej sabo prpelat pa se vidmo !!!! itak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej bo en prjazn pa nej en dan prej strne vse podatke kje pa kdaj pa če je treba kej sabo prpelat pa se vidmo !!!! itak

je v načrtu nekaj takega...itak se pa zbirajo predlogi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm bolj zagret za kakšno skupinsko vožnjo kot pa za kakšen piknik ( za piknik bi se lohk zmenili za kdaj drugič )

Pomoje bi blo fino takole:

- dogovorimo se kje se dobimo ( točen kraj in čas ) kjer spijemo kašno kavico

- lahko bi že prej določili okvirno ruto ( pot ) vožnje ( lahko že prej zbiramo predloge ali pa se kdo javi, da

prevzame " vodstvo " in se sam odloči kam nas bo peljal )

- nekje naredimo postanek ali več za kakšen prigrizek ( kakšna fina gostilna, po možnosti predhodni dogovor za skupinski popust )

- pol se pa sproti menimo kako in kaj

:blush::whistle: :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm bolj zagret za kakšno skupinsko vožnjo kot pa za kakšen piknik ( za piknik bi se lohk zmenili za kdaj drugič )

Pomoje bi blo fino takole:

- dogovorimo se kje se dobimo ( točen kraj in čas ) kjer spijemo kašno kavico

- lahko bi že prej določili okvirno ruto ( pot ) vožnje ( lahko že prej zbiramo predloge ali pa se kdo javi, da

prevzame " vodstvo " in se sam odloči kam nas bo peljal )

- nekje naredimo postanek ali več za kakšen prigrizek ( kakšna fina gostilna, po možnosti predhodni dogovor za skupinski popust )

- pol se pa sproti menimo kako in kaj

:blush::whistle: :naughty: :yea1:

tudi s tabo se strinjam. če naredimo piknik se ne bomo velik vozili, se pravi da zgubimo point srečanja. tako kot je že Andro82 napisal bi bilo najboljše nekje na obrobju ljubljane. tisti, ki ste od tam nekje izberite eno lokacijo (najboljše, da potrdimo kr taprvo, ker ni tako pomembna-važn je kam gremo) uro sem že predlagal: 11.00. kar se pa ture tiče je moj predlog: lj. škofljica, velike lašče, ribnica, kočevje,:naughty::naughty: dvor, straža, novo mesto, šentjernej, krško, kozje, šentjur, celje in potem vsak po svoje. nekje na pol poti lahko nekaj pojemo in :beer1::kava::alko: itd. če kdo pozna kakšno dobro oštarijo na tej poti naj pove in se tam ustavimo.

kakšno je vaše mnenje prijatelji:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi s tabo se strinjam. če naredimo piknik se ne bomo velik vozili, se pravi da zgubimo point srečanja. tako kot je že Andro82 napisal bi bilo najboljše nekje na obrobju ljubljane. tisti, ki ste od tam nekje izberite eno lokacijo (najboljše, da potrdimo kr taprvo, ker ni tako pomembna-važn je kam gremo) uro sem že predlagal: 11.00. kar se pa ture tiče je moj predlog: lj. škofljica, velike lašče, ribnica, kočevje,:naughty::naughty: dvor, straža, novo mesto, šentjernej, krško, kozje, šentjur, celje in potem vsak po svoje. nekje na pol poti lahko nekaj pojemo in :beer1::kava::alko: itd. če kdo pozna kakšno dobro oštarijo na tej poti naj pove in se tam ustavimo.

kakšno je vaše mnenje prijatelji:OK:

Tole je men čist ušeč....ura, sam še lokacija srečanja...glede gostilne....takoj ko prideš v naselje Dvor, je na desni strani ena gostilna...enkrat sem tam jedu, pa mi je blo hudičevo dobro :worship: Imena gostilne se ne spomnim, če pa se kdo spomni da je že kdaj bil tam, naj pa pove...glede meeting pointa...kdo ve za kak soliden lokal v ind. coni Rudnik? mislim da glede na destinacijo bi bilo tam kar primerno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je men čist ušeč....ura, sam še lokacija srečanja...glede gostilne....takoj ko prideš v naselje Dvor, je na desni strani ena gostilna...enkrat sem tam jedu, pa mi je blo hudičevo dobro :worship: Imena gostilne se ne spomnim, če pa se kdo spomni da je že kdaj bil tam, naj pa pove...glede meeting pointa...kdo ve za kak soliden lokal v ind. coni Rudnik? mislim da glede na destinacijo bi bilo tam kar primerno :grim

res je, v dvoru je dobra oštarija, se vsako leto tam ustavmo. rudni pa tudi ni slaba ideja:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, v dvoru je dobra oštarija, se vsako leto tam ustavmo. rudni pa tudi ni slaba ideja:worship:

No, pol rabmo samo še zbirno točko določit nekje na Rudniku....:worship:

Pol pa samo še na veliko napisat kje, kdaj, kako, zakaj...da vsi vidjo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, berem, berem, zbirno mesto OK, pot je proti domu , samo še frei bo treba bit 8.5. pa mogoče prideva pogledat na zbirno mesto in potem počasi za vami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, berem, berem, zbirno mesto OK, pot je proti domu , samo še frei bo treba bit 8.5. pa mogoče prideva pogledat na zbirno mesto in potem počasi za vami

odlično !!!:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!