Skoči na vsebino

Fazer in FZS srečanje: če to delajo vsi, zakaj ne bi še mi?


lukabogo

Priporočene objave

Mausi....ob kakih 11 bi lahko z Laro uletela..pa pol pičmo dalje. Seveda,če bo vreme.

11h sounds fine with me...samo se z bagio-tom se zmenim. Se lahko kje vmes dobim in skupaj prikruzamo do zbirnega mesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plizzz naj mi ker od poznatih jutri zjutraj javi (tam do 9 ure) na sms kako je stanje z vremenom, pa če se kje prej dobimo.

Sem v Zg, pa da ne bom bzv letel domov po motor in v dež.

Najlepša vam dala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od prvega trenutka, ko sem začel spravljati skupaj voznike najboljših (fazerk) motorjev sem se veselil, da se srečamo. bil sem prepričan, da me nič ne ustavi. IN SEM ZBOLEL SEVEDA!!! naj gre vse skupaj u p.... ma.....! upam da se boste imeli dobro in da mi kdo pošlje kakšno fotko. se vidimo kdaj drugič. :headbang::cry::wallbash: kah kah kah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bi bilo okrog 11-ih ravno prav,ker tudi temperature niso napovedane nevem kako visoke

tak da bo okrog 11-ih ravno prav.

Če mislite drugače povejte :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od prvega trenutka, ko sem začel spravljati skupaj voznike najboljših (fazerk) motorjev sem se veselil, da se srečamo. bil sem prepričan, da me nič ne ustavi. IN SEM ZBOLEL SEVEDA!!! naj gre vse skupaj u p.... ma.....! upam da se boste imeli dobro in da mi kdo pošlje kakšno fotko. se vidimo kdaj drugič. :headbang::cry::wallbash: kah kah kah

Ojoj :unsure: strela, tole pa ni dobro :wacko:

Menda bo kakšna fotka ratala in jo objavimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bi bilo okrog 11-ih ravno prav,ker tudi temperature niso napovedane nevem kako visoke

tak da bo okrog 11-ih ravno prav.

Če mislite drugače povejte :whistle:

Prav, potem pa ob 11 v Vačah, no kakšno minutko prej :naughty:

Naša četica pride :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, a prav pri središču GEOSS ali v Vačah? :hmm: Priznam, nismo še bili tam, samo to sem ugotovila, da je GEOSS malo stran iz Vač. In da moraš prav do njega peš :slap: Tako piše. Če ne bomo pa v Vačah čakali, da pripelje kakšna fazerka mimo in ji sledili :OK: upam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dotty.gif Kako do Geossa

Preko Moravč Z glavne ceste Ljubljana - Maribor zapustimo avtocesto pri Krtini, in se skozi Moravče peljemo do Kandrš. Tam zavijemo desno proti Vačam in na Klancu zavijemo desno proti Spodnji Slivni.

Iz smeri Maribora proti Ljubljani pa avtocesto zapustimo na Trojanah. Peljemo se do Izlak, kjer zavijemo v desno do že omenjenih Kandrš. Od tam je naprej pot enaka kot smo jo že opisali. Preko Hotiča Na Geoss je možen dostop po regionalni cesti, ki vodi ob Savi iz Ljubljane v Litijo. V Spodnjem Hotiču zavojemo levo na Vače. Zapeljati se moramo skozi Vače in naprej do križišča na Klancu, kjer zavijemo levo proti Spodnji Slivni, kjer moramo vozilo parkirati. Od tam je le še kakih 200 metrov do Geossa. Z vlakom se lahko po železnici iz Ljubljane, Maribora in vmesnih postaj, zapeljemo do Kresnic, kjer izstopimo.

Na Geoss se po lokalnih poteh in (ali) stezah podamo lahko tudi peš. Pot je dolga blizu 4 km in se v glavnem vzpenja, premagati moramo skoraj 400 m višinske razlike. <a name="block-1443"> Opozorilo Vse opisane ceste, vključno stranske, vse do Geossa, so asfaltirane.

Hm, a prav pri središču GEOSS ali v Vačah? :hmm: Priznam, nismo še bili tam, samo to sem ugotovila, da je GEOSS malo stran iz Vač. In da moraš prav do njega peš :slap: Tako piše. Če ne bomo pa v Vačah čakali, da pripelje kakšna fazerka mimo in ji sledili :OK: upam :D
Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, a prav pri središču GEOSS ali v Vačah? :hmm: Priznam, nismo še bili tam, samo to sem ugotovila, da je GEOSS malo stran iz Vač. In da moraš prav do njega peš :slap: Tako piše. Če ne bomo pa v Vačah čakali, da pripelje kakšna fazerka mimo in ji sledili :OK: upam :D

Mi se dobimo malo pred enajsto na OMW v Litiji,pa potem skupaj poiščemo GEOSS :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi se dobimo malo pred enajsto na OMW v Litiji,pa potem skupaj poiščemo GEOSS :naughty:

Malo pred enajsto ? bo naša četica tudi na OMW v Litiji. Kako vas bomo pa prepoznali :whistle::kva2:

Juj, kako lepo sije sonček :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pred enajsto ? bo naša četica tudi na OMW v Litiji. Kako vas bomo pa prepoznali :whistle::kva2:

Juj, kako lepo sije sonček :OK:

Če boste res tam,bomo pač poiskali tiste čoperiste :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama je peljala družinico na izlet :naughty: . Na bencinski v Litiji smo se zbrali in jo mahnili proti GEOSSU, da vidimo, če je še kdo tam. Ni bilo nikogar več :?

p1010681.jpg

p1010683.jpg

Mahnili smo jo proti Marijareki in tam so eni užili zasluženo papico.

p1010686.jpg

p1010687.jpg

Vmes nam je veselje naredil dežek :cry: , ki je sicer hitro ponehal. Od tam pa vsak na svojo stran.

Hvala za prijetno družbo :yes: in kot smo dejali, smo na vezi, za še kakšno furco. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se jaz prpopam par slikc ;)

Jp, res je bilo zelo fajn, izredno prijetna druzba :worship: , za kaksno nadaljno furco (malo v jodlarske visave) pa se komot zmenimo.

post-5882-1240126367_thumb.jpg

post-5882-1240126379_thumb.jpg

post-5882-1240126392_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dokaz,da smo res bli pri GEOSSu. :whistle:

Saj se že iz najinih prvih fotk dokazano vidi, zastave strumno vihrajo . Upam, da je lukabogo zadovoljen s fotografskim gradivom. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se že iz najinih prvih fotk dokazano vidi, zastave strumno vihrajo . Upam, da je lukabogo zadovoljen s fotografskim gradivom. :rolleyes:

vsekakor, najlepša hvala. sem jezen kot ris, ker nisem šel zraven :headbang: . upam, da še to kdaj ponovimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Da se jaz prpopam par slikc trance_44_wink5.gif

Jp, res je bilo zelo fajn, izredno prijetna druzba worship.gif , za kaksno nadaljno furco (malo v jodlarske visave) pa se komot zmenimo.

HAHA, kaj pa letos a bo sledilo kakšno takšno štart strčanje??kgo pa je ta stric z Nakedom bi ga rad nekaj uprašal glede predje sipce!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Alooo, fazeraši, a bomo kakšno srečanje nardil :? Da si ga en drugmu mal ogledamo :P:OK: Najboljš da predlagamo par datumov, in se potem odločimo še za traso...nek je treba začet :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm za konc tedna, soboto al pa nedeljo, če bo lepo vreme....( 10,11.05.2010 )

Je še kateri kandidat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha!

ta vikend je napovedano bolj grdo in hladno vreme..je pa naslednje vikedne že bolj toplo in sonček je prikazanwhistle.giftrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!