Skoči na vsebino

O odgovornosti na blogih, morda tudi forumih?


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Kdo ali kaj točno je tale Dajana? enkat sm prebral eno opazko, da je zapela že z nevem kolk uredniki, mislim da jo je MC enkat celo povabu na neko tiskovko, kot neko pionirko bloganja, čez pol leta pa ozmerjal za, nevem, zlato primašalko al nemško ovčarko. men se zdi de je blogerska podobnica Alme iz bigbraderja al pa Andreja iz bara. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ali kaj točno je tale Dajana? enkat sm prebral eno opazko, da je zapela že z nevem kolk uredniki, mislim da jo je MC enkat celo povabu na neko tiskovko, kot neko pionirko bloganja, čez pol leta pa ozmerjal za, nevem, zlato primašalko al nemško ovčarko. men se zdi de je blogerska podobnica Alme iz bigbraderja al pa Andreja iz bara. . .

Ta kura je neka baba bolj papeska od papeza. Tudi jaz sem se ze na blogu zapel z njo... Je pa zabavna, ce jo jemljes kot mentalnega omejenca, kar tudi je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta kura je neka baba bolj papeska od papeza. Tudi jaz sem se ze na blogu zapel z njo... Je pa zabavna, ce jo jemljes kot mentalnega omejenca, kar tudi je.

nekajkrat sem bral tudi njene izpade na večerovem blogu ko je vse obtoževala vdiranja v blog in podobno. zabavno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!