Skoči na vsebino

Pogrešam


Pravokotar

Priporočene objave

eh.... sej vam ni pomoči........ :huh:

Pupca,

jest sm razumela, še preden si zapisala .) ... samo, saj veš, bi bilo neresno, če ne že malo vulgarno za osebo take starosti, kot sem jaz, če bi to na glas povedala in takoj potrdila.

:wub: Ti kar pogrešaj, bo pa, ko pride nazaj, slajše in ...no ja...khm... O:-) :blush:

In zdaj bo pirrulz spet napisal, da tudi on rad je fajn zapečene in malo sladke krvavice.... :slap: ;) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zdaj bo pirrulz spet napisal, da tudi on rad je fajn zapečene in malo sladke krvavice.... :slap: ;) :grim

Ne pa ne bo. :grrr (Čeprav jih ma rad :grim :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu in kaj je s tvojo starostjo narobe PROSIM !!!

Ti kar napiš

Horny reader

@ pupa: narobe si me razumela. Glede na to, da si me oni dan zavrnila, poskušam z nadomestilom.

Torej: Bo dovolj ??

Popravljeno . Popravil Leon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno ne.

Lahko si pomagava, ti imaš nekaj zame in jaz nekaj zate. In še obljubim, da te bom razumel (v globino).

nope.... no go...... globinsko razumevanje pripada samo enemu človeku in to nisi ti :P

asemneumnane?heheheooonenenisem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogrešam staro pupo - ostro, na trenutke zagrenjeno in provokatorsko. ta nova zaljubljena in nepotešena enostavno ni več ista :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske so čudne.

Pravijo:

Če nimaš rednega sexa, potem je bolje da spolno abstiniraš, ker potem slo zamre, se umiri (skrinjica se zapre - zimsko stanje).

Ko se pa enkrat odpre, spolno slo živi in se mora "verker" odvijati, sicer nastopi tečnost, nesposobnost mirnega sedenja, koncentracija pada, pogled s sogovornikovih oči uhaja na njegovo moškost,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vožnjo z motorjem,Grobnik,...poletne dni... :blush: ....ah jaa....jebeš to zimo,čimprej naj mine :angry: :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kranjske oz. gorenjske klepce...k jih ni nič na obalo... :( ... :cry: ...

...cagiva...a ti verige pošljem... :lol1: ... :004...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!