Skoči na vsebino

Dobro jutro, SharpNinja


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Cajt je zmer....za cukr :rolleyes: ....no sm d je prva pomoč pr rok, d nau kakih trupel :grim ....body torta je body ne, je tale slavljenec kr prov naštelan tk d bo ženski nad in podprsni del, z vsem vmes itaq :naughty: ....brez jezika, baje nimajo radi takih k preveč opletajo, nj mu bo vsaj za rojstni dan prizanešeno, če že drgač ne :grim , lohk pa za model prideš haha, k se ne morm skoz v špegu gledat :lol1:

:lol1: model je rekla.... hahahaha

kaj bi rada mela pajka namest babe na tort? :whistle:

s rdečim hrbtom :P

veš kuga .... sej ni važn kak bo zgledal, glavn da je cukr :wub: pa za pojest

če pa bo kej ostau, tud če zgorn deu :xx: sam da je, pa jau, uletim.... ;) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro SharpNinja. :D

Se opravičujem, ker ti ga včeraj nisem želel. :( Konc koncev pa morda celo bolje! Bi morda celo pomislila, da se hecam... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:

:lol1: model je rekla.... hahahaha

kaj bi rada mela pajka namest babe na tort? :whistle:

s rdečim hrbtom :P

veš kuga .... sej ni važn kak bo zgledal, glavn da je cukr :wub: pa za pojest

če pa bo kej ostau, tud če zgorn deu :xx: sam da je, pa jau, uletim.... ;) :OK:

Ma sj je vseen, itak majo radi koščene pa mal pretegnene :whistle: ....sj kr zgleda no, sm upam ji nau kj odpadl pr transportu, silikon je občutljiv haha :lol1:

Dobro jutro SharpNinja. :D

Se opravičujem, ker ti ga včeraj nisem želel. :( Konc koncev pa morda celo bolje! Bi morda celo pomislila, da se hecam... :D

Jp, sm že mal besnela, kje je moj kufe :unsure: , pol sm pa kr en čaj si zvarila pa je blo :grim ....ja maš prov za včer drugač, k sm se že zjutri zatrdn odločla, d benmu čist tud eno piko ne vrjamem :grrr , ampk dns smo pa back to normal, tk d dobro jutro nazaj....sred dneva :rolleyes:

Dobro jutro, SharpNinja! :worship:

Kot Vapotkov butler te vabim za mizo. Vapotek pride takoj.

dinner.jpg

Ooooo, čedalje lepše tole razvajanje..... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kdor zna, pač zna. :blush:

Ja, Fury je res best butler in town, pa i šire :-)

Mimogrede, spoštovana Ninja, si že kaj shujšala? Samo vprašam, da vidim, če ti lahko kako čokolado pošljem po e-pošti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, spoštovana Ninja, si že kaj shujšala? Samo vprašam, da vidim, če ti lahko kako čokolado pošljem po e-pošti ...

Hm....nj se pogledam mal.....na-a :grrr , še zmer pujsek.....kk pa nj, lj kok me pedenajo fantje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, SharpNinja.

Vapotek je žal že zarana moral na delo. Bo pa zato popoldan hitro doma in se ti bo lahko v celoti posvetil. Tukaj majhna pozornost:

SuperStock_1532R-8323.jpg

in še jabolko, da prežene zdravnike...

zlati_d.gif

...in nikar si ne pozabi zob umit.

start_pflege.jpg

Butler

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, SharpNinja.

Vapotek je žal že zarana moral na delo. Bo pa zato popoldan hitro doma in se ti bo lahko v celoti posvetil. Tukaj majhna pozornost:

SuperStock_1532R-8323.jpg

in še jabolko, da prežene zdravnike...

zlati_d.gif

...in nikar si ne pozabi zob umit.

start_pflege.jpg

Butler

kako že pravjo (z mal priredbe :whistle: )....če je nekdo "slab gospodar", rešuje ga dober butler hihi :rolleyes: ....hvalaaa :004 , sploh k tud za moje zobke skrbiš, ne sm špehec hehe :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo SharpNinja, sem "mlad" na tem forumu, pa prebiram in prebiram te članke, ko te vsi tako hvalijo, kako dobro pečeš in oh in sploh :naughty: ...samo en puzzle mi manjka ;) ma ti imaš dejansko kako slaščičarno, ali je slaščičarna tvoja kuhinja? :rolleyes: Samo tko me zanima, informativno...če imaš kako slaščičarno, da znamo kje se ustavit... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo SharpNinja, sem "mlad" na tem forumu, pa prebiram in prebiram te članke, ko te vsi tako hvalijo, kako dobro pečeš in oh in sploh :naughty: ...samo en puzzle mi manjka ;) ma ti imaš dejansko kako slaščičarno, ali je slaščičarna tvoja kuhinja? :rolleyes: Samo tko me zanima, informativno...če imaš kako slaščičarno, da znamo kje se ustavit... :yes:

Žal mam zaenkrat sm kt jz rečem "butično slaščičarno" :grim v kuhni (upam pa d bo kdj res uspel met slaščičarno slaščičarno :rolleyes: )....ustavš se pa lohk vseen, se za lačne na dveh kolesih k jim je cukr padu zmer kj najde :yes: , če me pa na cest srečaš mam pa ponavad tud zmer kj v škatli v ruzaku....prva pomoč baje mora bit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Hvala za ponudbo, bom počakal da boš mela svojo slaščičarno, pa prišu pol obiskat! :yes: Če pa bo "prva pomoč" prisotna, se pa ziher ne bom mogu branit :grrr ...bom pa še malo domačega likerja skuhal, ko paše k sladicam, pa s sabo fural, kot dodatek prvi pomoči :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Hvala za ponudbo, bom počakal da boš mela svojo slaščičarno, pa prišu pol obiskat! :yes: Če pa bo "prva pomoč" prisotna, se pa ziher ne bom mogu branit :grrr ...bom pa še malo domačega likerja skuhal, ko paše k sladicam, pa s sabo fural, kot dodatek prvi pomoči :naughty:

Ja, "razkužilo" pa mora bit :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, končno je vikend mimo, da lahko nadaljujem s tradicionalnim:

Dobro jutro Sharp Ninja :D

Svež jagodni džus morda? :D

post-1920-1239005012_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, končno je vikend mimo, da lahko nadaljujem s tradicionalnim:

Dobro jutro Sharp Ninja :D

Svež jagodni džus morda? :D

Oooo Vapo, pa ti si cukr :004 , kok si vedu d so mi jagode dns zadišale :rolleyes: ....se treba mal v formo spravt do srede tk d takale light varianta zjutri sede, bo treba kopalke na plano zvlečt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo Vapo, pa ti si cukr :004 , kok si vedu d so mi jagode dns zadišale :rolleyes: ....se treba mal v formo spravt do srede tk d takale light varianta zjutri sede, bo treba kopalke na plano zvlečt :whistle:

Saj veš da se trudim... :004

Če ti lahko pri izbiri kopalk kako pomagam, svetujem, karkoli pač.....samo povej. :blush: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj veš da se trudim... :004

Če ti lahko pri izbiri kopalk kako pomagam, svetujem, karkoli pač.....samo povej. :blush: :D

A tud modno svetovanje obvladaš.....hudoooo...no kwa je letos moderno pr kopalni modi, naum čist za cajtom....mam ene tigraste....ene tatooo verzija....bikini....brazilke....kwa pravš, al morm še tadvanajste nabavt :whistle: .....ampk mora bit tko kokr tolk spodobno, neb rada d kako cipreso v toplicah kap rukne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te neo razgnalo od cukra vapo....... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tud modno svetovanje obvladaš.....hudoooo...no kwa je letos moderno pr kopalni modi, naum čist za cajtom....mam ene tigraste....ene tatooo verzija....bikini....brazilke....kwa pravš, al morm še tadvanajste nabavt :whistle: .....ampk mora bit tko kokr tolk spodobno, neb rada d kako cipreso v toplicah kap rukne :lol1:

al pa kšnga pofarbanga ata :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa kšnga pofarbanga ata :-)

haha, good one :OK: :evilgrin: , ja pa d pol not v bazen pade, pa mu klor barvo dol spere....rjavooranžno haha :lol1: , bomo vsi tigrasti pol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sfija si mashina, ker si me izdal.... :unsure:

Et tu, mi Mashinus? ....pa nojšč v hrbet :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tud modno svetovanje obvladaš....

Ja, med ostalim tut to. ;)

no kwa je letos moderno pr kopalni modi, naum čist za cajtom....mam ene tigraste....ene tatooo verzija....bikini....brazilke....

Hja, težko na pamet rečem. Bi moral v živo pogledat. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te neo razgnalo od cukra vapo....... :evilgrin:

Ne bo, ne bo stari......mam še ogromno zaloge. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!