Skoči na vsebino

Dobro jutro, SharpNinja


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

a so petelini tud že pokonc :kva2:

Dns sm jih spet prehitela :yea1: (z mikserjem Snoopy, ob 4ih zjutri :whistle: ), k so začel zjat sm že tatret čaj vase zlivala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns sm jih spet prehitela :yea1: (z mikserjem Snoopy, ob 4ih zjutri :whistle: ), k so začel zjat sm že tatret čaj vase zlivala :rolleyes:

Ob 4:00AM :blink: mora bit pa res dobr jutr, da bi se vstal. A delaš sam na pocen tok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4:00AM :blink: mora bit pa res dobr jutr, da bi se vstal. A delaš sam na pocen tok :)

Hja res je mal pozn ob 4ih zjutri šele ustat, sm mela mal slab dan pa se mi je šele takrat ratal skobact iz postle :whistle: ....mamo na plin :rolleyes: , sm ja, pr sveči je težko delat pa mam rajš luč...recesija pa to pa se vsak evro pozna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja res je mal pozn ob 4ih zjutri šele ustat, sm mela mal slab dan pa se mi je šele takrat ratal skobact iz postle :whistle: ....mamo na plin :rolleyes: , sm ja, pr sveči je težko delat pa mam rajš luč...recesija pa to pa se vsak evro pozna :whistle:

Mislim, da bolj kot dobro jutro, bi tebi pasal prijeten spanec :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bolj kot dobro jutro, bi tebi pasal prijeten spanec :unsure:

Hja če človk ni zmatran, ker se cele dneve izležava, pol pa res ne more spat 8 ur + še ponoč :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja če človk ni zmatran, ker se cele dneve izležava, pol pa res ne more spat 8 ur + še ponoč :rolleyes:

Se pardoniram. Pa mal tajmer naštelaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pardoniram. Pa mal tajmer naštelaj :)

Tajmer je crknu in ne bo delal dok nau začel kakih krogov štopat :whistle: .....do takrat bodo pa pač naši trpel k blaznim z mikserjem ob 4ih zjutri haha :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tajmer je crknu in ne bo delal dok nau začel kakih krogov štopat :whistle: .....do takrat bodo pa pač naši trpel k blaznim z mikserjem ob 4ih zjutri haha :evilgrin:

Jaz že vem kak se mikser onesposobi, da ne bi štartal ob 4:00 zjtraj. Mal bi počlo ... ma ne smem vsega napisat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz že vem kak se mikser onesposobi, da ne bi štartal ob 4:00 zjtraj. Mal bi počlo ... ma ne smem vsega napisat :)

ne smeš no.. :unsure: ko ni en teden ko je že enga skurla... :surrender: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne smeš no.. :unsure: ko ni en teden ko je že enga skurla... :surrender: :D

A ne d ne sme, kwa bom pa pol :xx: .....sosedovga si šla sposodt, k zihr je še bolš k nš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne d ne sme, kwa bom pa pol :xx: .....sosedovga si šla sposodt, k zihr je še bolš k nš :evilgrin:

Na roke mogoče? :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharpi pa riderka, mal vama dogaja :winkiss:

Ne midve mava tlele čist gospodinjsko temo :grim ....ti maš pa mal lepljive misli a, a, a :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne midve mava tlele čist gospodinjsko temo :grim ....ti maš pa mal lepljive misli a, a, a :whistle: :evilgrin:

Nikol nouš vedla :P , pa dobro jutro SharpNinja, zame pa sweet dreams yes,yes :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikol nouš vedla :P , pa dobro jutro SharpNinja, zame pa sweet dreams yes,yes :P .

Ti si kr misl d naum.....berem misli, sm d mi rata signal ujet d se prkonektam :evilgrin: :whistle: ......ma ni še dobro jutro, čak mal, bom tud jz še šla mal spat, za urco, dve hehe :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si kr misl d naum.....berem misli, sm d mi rata signal ujet d se prkonektam :evilgrin: :whistle: ......ma ni še dobro jutro, čak mal, bom tud jz še šla mal spat, za urco, dve hehe :rolleyes: .

A nouš ne :grrr , mam radar jam vklopljen + menjam frekvence :). Zdej pa res moram it, me čaka naporen teden. Adje, pol pa lahko noč tudi tebi .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . . Kle pr teb so se kr razpisal :naughty:

ni ravno tapravi čas . . . sam vseen

LN :zzz: :zzz: :zzz:

Da pa ti nisi nkol zadovoljna, pa pobrskaj malo po tvoji notranji zgodovini . . . :whistle:

. . . sej res :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . . Kle pr teb so se kr razpisal :naughty:

ni ravno tapravi čas . . . sam vseen

LN :zzz: :zzz: :zzz:

Da pa ti nisi nkol zadovoljna, pa pobrskaj malo po tvoji notranji zgodovini . . . :whistle:

. . . sej res :topic:

Tud teb PF, lahko noč (če ne bo slučajn težka za kakim kompom :whistle: , al so te noči že mim....) pa dobro jutro k pride ko pride, pa čeprov pondelkovo :yes:

Hja moja letvica pr tistem na kar ti meriš je pač visoko, ampk sm pač navajena, d če si rečem d morm skočt ne vprašam zakaj ampak sm kok visok, če treba pa tud letim, grizem, praskam se mečem na trepalnce....no matter what sm d dobim.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne d ne sme, kwa bom pa pol :xx: .....sosedovga si šla sposodt, k zihr je še bolš k nš :evilgrin:

NA roke začni mutit jaja, da na se uš mau zmatruwa :naughty:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bonjour mademoiselle SharpNinja :D

daj ne delaj se nekiga francoza se vsi vemo da si tam iz predmestja počehove doma :)

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj ne delaj se nekiga francoza se vsi vemo da si tam iz predmestja počehove doma :)

möchtest du eine "bombaokaflek" kriegen? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!