Skoči na vsebino

Dobro jutro, SharpNinja


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

ja ti s pa čist divja,..no dobro jutro ;)

sam marcipan pa fujjjj,...pr nas je najbl smeha kdr se odpre merci škatla in pol vse na hitr zgine okusi marcipana pa se potem še dolgo valjajo po omar in jih vedno probam kom uturit pa ne ratuje najbolš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti s pa čist divja,..no dobro jutro ;)

sam marcipan pa fujjjj,...pr nas je najbl smeha kdr se odpre merci škatla in pol vse na hitr zgine okusi marcipana pa se potem še dolgo valjajo po omar in jih vedno probam kom uturit pa ne ratuje najbolš...

So pogruntal d je hiperaktivnost čist preblaga beseda za tole moje blaznenje :grim .......morš ga zakamuflirat, v tehle medenjačkih nben ne pogrunta d je not, poznam enga k res ne mara marcipana sm pr tehle ga pa ne morš ustavt :grrr ....tk d pršparej une merci marcipančke pa jih bom reciklirala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutrooooo :yea1: ....dns je blo pa res dobro :OK: , lepo je prit po dolgem času šele zjutri domov, k se dan dela (k pošteni ljudje hodjo podnev domov :grim ).....ja Sanda kdo bi si mislu, d vseen že diši, treba mal zalogo pojačat, k je skor pošla, so bli neki lačni člani nočne odprave pr kofetu :rolleyes: ....ene medenjačke polnjene z marcipanom, čokolado in kandiranim ananasom sm stlačla not :naughty: ...fuuuul diši :evilgrin: :naughty: .....

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cry:

cukr biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cry:

cukr biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :kva1:

Ja pot pod vseh 8 nog a ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro SharpNinja in lep dan. :D

Izvoli še kavico...

post-1920-1238392595_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro SharpNinja in lep dan. :D

Izvoli še kavico...

Dobro jutro in dan Vapo :P , pa tnx za kofi, dns nism še nč poživil vzela.....še dobr, k če ne bi mi zihr čez strop ruknl, k čakanje pr dohtarju skor do nezavesti te res naspidira :headbang:

Jutro ... :-)

Dan nazaj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: :lol1:

ej vap mašina da si ne bosta kaj naredila !

SharpNinja ve za tisto inštruktažo -kako vaspitati muškarca da od njega napraviš pitomu životinju ! daješ mu da jede i da jebe ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro SharpNinja. :D

Najprej najina že klasika.....kavica, nato pa še ena ornk budnica :D

http://www.youtube.com/watch?v=W2-VF9u24F4

Sicer sm mal vrstni red zamenala, k pred kofetom zjutri je zmer mal bildanja mišic in pr takmle komadu utežke kr frčijo po luftu :kva2: , pol pa relax, take your time pa kofi :kava: ......ti pa un piškotek k je zravn prepustim :yes:

:xx: :lol1:

ej vap mašina da si ne bosta kaj naredila !

SharpNinja ve za tisto inštruktažo -kako vaspitati muškarca da od njega napraviš pitomu životinju ! daješ mu da jede i da jebe ! :evilgrin:

Šušššš no, boš vse pokvaru :krneki: :evilgrin:

Ustaaaaan, lenoba! :-)

Mislm d ne bo šlo :grrr .....k sm že :grim , dvakrat se mi pa ne lup haha :lol1:

dan bejba, maš kej viška dons :( ..........

rabm za depro zdraut mal cukra :xx:

Mam "arcnij" kokr češ, teb bi dns predpisala ene črno-bele minjončke z lšnikovo kremo in rumom.....4x dnevno po 3( če nau prjel pa dozo povečaš).... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam "arcnij" kokr češ, teb bi dns predpisala ene črno-bele minjončke z lšnikovo kremo in rumom.....4x dnevno po 3( če nau prjel pa dozo povečaš).... :whistle:

:cry: :cry: :cry: mam prazno škatlo z arcnijam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa un piškotek k je zravn prepustim :yes:

Saj sem vedel. :D Kak si pa ti fajn... :004

Šušššš no, boš vse pokvaru :krneki: :evilgrin:

Ne me no strašit... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem vedel. :D Kak si pa ti fajn... :004

Ne me no strašit... :unsure:

Ja veš d ne morm vsega sama pospravt, je lepo delita :yes: ......sj jz nč ne strašim, on te je neki :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde ustat bo treba :worship:

pečico zalaufat....

pa še neki zate :rolleyes:

117.jpg

Vsak dan bl zamujam tlele :whistle: , ampk sm tle z nabijanjem......pečica laufa pajka nč bat, skor non stop :OK: ......ej tele čoko kocke so mi pa tko prov pršle, sm dobila eno ful dobro idejo pajki, tnx ;) , sm ti dolžna ene piškotke, spomn če pozabm .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan bl zamujam tlele :whistle: , ampk sm tle z nabijanjem......pečica laufa pajka nč bat, skor non stop :OK: ......ej tele čoko kocke so mi pa tko prov pršle, sm dobila eno ful dobro idejo pajki, tnx ;) , sm ti dolžna ene piškotke, spomn če pozabm .)

spomnm :P k jaz noum pozabla :whistle:

tele kockice bom jaz čez vikend delala :blush: se mi tok sanja cukr, da ni variante da neb spet kej pekla O:-)

ubogi šporheti :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spomnm :P k jaz noum pozabla :whistle:

tele kockice bom jaz čez vikend delala :blush: se mi tok sanja cukr, da ni variante da neb spet kej pekla O:-)

ubogi šporheti :xx:

Prov, sm glej d boš res, d bom mela izgovor za pečt, k mi jih počas zmankuje :whistle: .....a šele za vikend, veš kje je še to, tacajt te lohk še hipoglikemija rukne :grim , kr eno štihprobo pejd koj nardit....naš se je že navadu, ma maratonsko kondicijo že čeprov je v letih, se vid d je slovenski pa iz unih cajtov k so ornk mašine delal še :OK: ....hehe nauš vrjela s čim se pa jz ukvarjam dns pa jutr :naughty: ...torta a la body :naughty: .....sm ideja je dobra, upam d tud rata tko k treba čeprov je prvič, d bo slavljenec vesel k radio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov, sm glej d boš res, d bom mela izgovor za pečt, k mi jih počas zmankuje :whistle: .....a šele za vikend, veš kje je še to, tacajt te lohk še hipoglikemija rukne :grim , kr eno štihprobo pejd koj nardit....naš se je že navadu, ma maratonsko kondicijo že čeprov je v letih, se vid d je slovenski pa iz unih cajtov k so ornk mašine delal še :OK: ....hehe nauš vrjela s čim se pa jz ukvarjam dns pa jutr :naughty: ...torta a la body :naughty: .....sm ideja je dobra, upam d tud rata tko k treba čeprov je prvič, d bo slavljenec vesel k radio

:blush: ni cajta prej ..... bemti.... ne mi lušte delat :kva2:

sej se ga zadevam z bajadero, nč bat :wacko: upam da bom zdržala do zjutri :P nekam hit se prazne tale škatla :hmm:

kva je to body torta.... :eek: ker deu pa boš mogla uporabt :naughty: jaz ti loh jezk posodm, ampak sam za lizat cukr s torte :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: ni cajta prej ..... bemti.... ne mi lušte delat :kva2:

sej se ga zadevam z bajadero, nč bat :wacko: upam da bom zdržala do zjutri :P nekam hit se prazne tale škatla :hmm:

kva je to body torta.... :eek: ker deu pa boš mogla uporabt :naughty: jaz ti loh jezk posodm, ampak sam za lizat cukr s torte :blush:

Cajt je zmer....za cukr :rolleyes: ....no sm d je prva pomoč pr rok, d nau kakih trupel :grim ....body torta je body ne, je tale slavljenec kr prov naštelan tk d bo ženski nad in podprsni del, z vsem vmes itaq :naughty: ....brez jezika, baje nimajo radi takih k preveč opletajo, nj mu bo vsaj za rojstni dan prizanešeno, če že drgač ne :grim , lohk pa za model prideš haha, k se ne morm skoz v špegu gledat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!