Skoči na vsebino

Zmaji, izkoriščevalci and stuff...


Lena

Priporočene objave

Srbijo me prsti :!: 8)

Ne morem se zadržati, da ne bi malce povprašala kako kaj razmišljate o svojih ex (in pri tem ne mislim na ex mortorje).

Ali razumno oditete, vas muči maščevanje :twisted:, si zmišljujete zgodbice :evil: ali pustite vse tako kot je :roll: ?

No, da vidimo :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lena.......kot mi je uspelo razbrati iz tvojega prispevka,te nekaj hudo muči.Jeza,sovraštvo,maščevanje..........nak.....vse to so slabe lastnosti,ki jih človek goji v svojem srcu.

Zakaj bi nekoga sovražil,pa neglede na to,koliko hudega ti je povzročil.Se morda vprašaš,ali je bilo tudi kaj lepega????????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno vlada tukaj napačno mnenje o meni. :wink: Le zakaj je temu tako?!? Hmmm...

Ne nikakor nisem tip človeka, ki bi se maščeval, sploh pa ne pri takšnih stvareh. Ponavadi si z nekom skupaj, ker uživaš v njegovi družbi, ker ti nekaj pomeni... :!: in ko se razideta to ne pomeni, da ga sedaj sovražiš, temveč, da bosta pač od tod naprej korakala vsak po svoji življenski poti :!:

Me pa vseeno zanima kako ravnate v takšnih situacijah ostali :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno vlada tukaj napačno mnenje o meni. Le zakaj je temu tako?!? Hmmm...

Ne nikakor nisem tip človeka, ki bi se maščeval, sploh pa ne pri takšnih stvareh. Ponavadi si z nekom skupaj, ker uživaš v njegovi družbi, ker ti nekaj pomeni... :!: in ko se razideta to ne pomeni, da ga sedaj sovražiš, temveč, da bosta pač od tod naprej korakala vsak po svoji življenski poti :!:

Me pa vseeno zanima kako ravnate v takšnih situacijah ostali :?:

Oprosti....nisem mislil dobesedno,da si ti takšna.......

Poznam veliko primerov,ko se ponovno najdejo in je njihovo življnje še lepše in pestrejše.

Jaz pač nimam izkušenj,kako bi ravnal v takem primeru,saj z nečim podobnim nisem bil soočen.Sem pač morda eden tistih,ki so imeli srečo.........in bodo doživeli to,kar se reče pri cerkveni poroki.......V DOBREM IN SLABEM,DOKLER VAJU SMRT NE LOČI!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sta dva skupaj, ampak zares skupaj, pac kar sodi k partnerstvu, je enako, kot ce bi zlepil dva kartona skupaj, zelo mocno...

in ves kaj se zgodi ce hoces tista dva kartona dati spet narazen?

na vsakem ostane delcek

razmislite...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, naj vam bo, iz moje bogate zgodovine: popolna korektnost, razumevanje, pomoč, kadar je potrebno, zelo zaupni pogovori, kaj naj še rečem, da ne bo slišati kot bajka? Skratka, imam se za srečnega človeka, kar se tega tiče. Tok-tok na les (parjena bukev, bo dovolj?)

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na vsakem ostane delcek...

Ja tale misel mi je všeč in resnično je tako. Vse ima svoj vzrok in v vsem slabem je nekaj dobraga ter v vsem dobrem tudi kanček slabega, vse pa ostane "shranjeno"nekje v naših srcih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce pride do konca zveze, potem zelim ohraniti dobre odnose, seveda na cisto drugacni osnovi. Prijateljski... ce si lahko potem se vedno prijatelj.

Dva razumna cloveka sta lahko naprej se vedno prijatelja, cim pa eden misli, da mu je bila prizadejana krivica (kaj to sploh je?! Krivice ni.), potem pa ni tako lahko. Vsekakor tudi "prizadeti" s koncem zveze pridobi, saj ne bi zveza imela nobenega smisla, ce je en prisoten s celim srcem, drugi pa samo napol. Tisti s celim srcem bi samo brez koristi trpel... tako pa trpi samo ob koncu, potem pa gre samo na bolje... na bolje... na bolje... dokler ne najde cloveka, ki je na istem nivoju, ki misli isto, ki ima poslihtano, kdo sploh je, in ki je s celotnim telesom in duso v zvezi... takrat gotovo dojames, zakaj si sel narazen v vseh prejsnjih zvezah...

Problem nastane le takrat, ko nekdo na tej poti izgubi upanje in zaupanje vase, da je to mozno... takrat se lahko tak clovek utopi sam v sebi... in ne izkoristi svojega zivljenja.... ter vegetira....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvezo prekinem takrat ki v njej več ne uživam, ko ne občutim varnosti in pripadnosti, kar pa še zdaleč ne pomeni da osebno sovražim. Nikol ampak res nikol ne čakam da se situacija zaplete, pa tud nikol se ne trudim zveze reševat. Izkušnje mi pravijo da je to proč vržena energija, ki se ti nikol ne povrne ampak kvečjemu maščuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri takih stvareh je, vsaj jest tko mislm, najboljš da stvari pustiš take kot so!

Zakaj bi se mazal z kakšnim maščevanjemali drugimi fintami! :?

Najbolš je da ostaneš prijatelj, če se le da!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš je da ostaneš prijatelj, če se le da! :)

Tocno tako! 8) 8)

Stvari v zivljenju se hitro spreminjajo, nesreca nioli ne pociva in takrat ko ti je najhuje ga ni slabsega da imas se vec sovraznikov.

Pa se za tolazbo se lahko kdaj nanje obrnes, saj ona (oz. on) ve za stvari, ki jih drugi ponavadi ne poznajo. :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sama mislim, da je najboljs, da ostaneta prijatelja, kajti le on/ona te zelo dobro pozna, brezveze je vrzt stran prijateljstvo, ceprav nista vec v bolj intimnih odnosih.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej se ocitno vsi strinjamo...

Sam sem se ze skregal s "frendi", ki so mi po tem, ko sem s kako zensko nehal hoteli pomagati, z besedami, da je neumna, grda, brezveze,...

Resnica pa je, ce je neka zenska bila z mano, in se bolj jaz z njo, potem je to posebna oseba, ki sem jo spustil dovolj blizu in to jo naredi posebno.

Zal vcasih res pride do tega, da se dva razideta, jaz osebno nimam tezav s tem, lahko sem se naprej prijatelj do te osebe, ponavadi pa nisem cisto preprican, kako je z drugo osebo...

npr. moja ex zena se nikakor ni mogla odlocit, ali sva se prijatelja, ali sem ji unicil zivljenje - zato sem prekinil stike z njo. Zal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi moja bivša je mislila tako, pa sva pretrgala stike, ampak tu so še otroci in zaradi njih sva in se še vedno pokličeva in pogovoriva. če že ne zaradi česa drugega vsaj zaradi otrok. drugače pa sedaj živiva čisto na drugih bregovih, vsaj tak občutek imam. v teh 10 letih sva se toliko spremenila, da se sprašujem, kako sva sploh imela iste interese in podobne hobije pa te stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi fino, ce ze gresta dva narazen da gresta narazen se pravi cas, da sta potem se vedno lahko prijatelja, ne pa najhujsa sovraznika.

Res pa je, da če nisem 100% takoj na začetku, potem rajši takoj zbežim ... in tako se ne dogaja, da bi bila jaz tisti "zmaj" ali da ne omenim kakšne hujše besede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno vlada tukaj napačno mnenje o meni.  

In to si ugotovila po enem samem postu... cool, joj, ko bi jaz to znala... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Za jezo, mascevanje, ignoranco, grdo obnasanje po razhodu dveh obstajajo razlicni vzroki, ponavadi grdi (razen, ce ugotovita, da nista za skupaj in receta, da tako ne bo slo in gresta prijateljsko narazen)... in cisto logicno je, da potrebujes cas, da vse skupaj prebolis. V tem casu je pa vsega veliko, najprej jeza, potem sovrastvo in zelja po mascevanju, potem se ti pa ze zacne gladko je*** za ex (pardon grdemo *izrazu, samo se tako dobro slisi :wink: ) in zacnes iz ex veze "vleci" same pozitivne stvari. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se 100000000% strinjam z Vragico.

Tudi jaz sem se naučila, da probam po vezi ostati še vedno v prijateljskih stikih.. seveda se zavedam, da prijateljstvo nikoli ne bo prav intenzivno, mogoče sem na začetku še jezna, žalostna, obupana... ampak si dam čas, tudi njemu........ in pridem do tega, da do njega nič več ne čutim, lahko grem z njim na kavo, klepetam po telefonu.. z nekaterimi celo ohranim intimne stike..... ampak predvsem se pa probam naučiti najbolje potegniti od ex. Vedno pogledam, kaj me je motilo, česa nočem več, kaj mi je bilo všeč... in vse si nekako strnem v podzavest in to tudi gledam pri naslednjih partnerjih....

Lena.... tebe nima nihče za nekaj grdega, kaj si imela in česa nisi imela, kaj si naredila in česa nisi se nas ne briga..... še vedno si tu, še vedno obstaja ta nick na forumu, katerega lahko zapolniš samo ti. Kako ga boš in kako boš zastopala ta nick na forumu je pa čisto tvoja odločitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kakorkoli, nekateri ste to temo precej navezali na mene osebno, razloge za to poznate sami... :shock:

Pupa ne skrbi, ni me potrebno tolažiti. Pa vseeno hvala. Vem kdo sem in vem kaj sem, zivim po svojih načelih in tem sem tudi zvesta. :wink: Sama nikoli ne sodim ljudi kar po prvem srečanju, še manj pa po govoricah drugih, zato sklepam, da me po mojih besedah na forumu še nihče ni imel prav dosti časa in možnosti spoznati, da bi me sodil, zato se s takšnimi stvarmi ne obremenjujem.

Žal ugotavljam, da ja prijateljstvo z EX- zelo zaheteven podjem. Verjetno je moj brat eden zelo redkih, ki mu je to uspelo. Ponavadi je temu vzrok jeza,ki se nabira, ki je nekakšna obramba, ventil za izpuščanje svojih čustev.

Gregs in mnogim ni jasno to kar si ti napisal in sicer, da nima smisla biti skupaj, če je eden zraven 100 % drugi pa samo 50%!!! Nima smisla vztrajati pri stvareh, ki so brez prihodnosti.

In da se ponovim, vseeno me zanima kakšne so vaše ozkušnje, pa na zaradi tega, ker potrebujem nasveta, ampak iz čiste radovednosti. :?: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kakorkoli, nekateri ste to temo precej navezali na mene osebno, razloge za to poznate sami... :shock:

:shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!: ne štekam... ampak, ce ti tako mislis, pa naj bo tako :? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm zanimivo vprasanje. sam sem z vecino bivsih v dobrih stikih in se dobro razumem z njimi, je pa res da je za to bilo potrebno nekaj casa ker sem bil navadno jaz tisti ki sem prekinil vezo. potem so se deklice pocutile uzaljene, jezne, mascevalne :? , itd... no po nekaj mesecih ali letih so prebolele svoje ranjene egote in se zacele pogovarjati z mano tako da se danes lahko spominjamo lepih trenutkov v vezi in ne slabih. sicer pa je predvsem odvisno od tega kako je bil izpeljan "razdor" in kaj je bil razlog. ce ni bilo vec v vezi "kemije" je lazje kot ce se pac nekdo enostransko odloci, da bo pac "malo" zamenjal ali ce je vmes kako varanje. takrat so zamere hude in jeza velika :roll: .

drugace pa se nikoli z ex ne trudim kaj prevec ce hocejo biti prijateljice so lahko ali pa ne, to je njihova stvar. edino v primeru da bi me katera grdo zajeb... potem nevem kako bi reagiral. verjetno bi bila res delezna kakega psiho-teror mascevanja, pac toliko da sprostim negativno energijo :twisted: .

jebi ga don't mess with a pervert :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se nas neka konkretna zadeva ne dotakne, lahko zelo distancirano in predvsem zelo racionalno zagovarjamo zvezo po razvezi ZA prijateljstvo, dobre odnose...Vendar vsi vemo, da so emocije zelo močan pogajalski element, ko dajemo priložnost prihodnosti oz. izbiramo smer prihodnjih odnosov z bivšim oz. bivšo. Ko je vse lepo in vse slabo nekega preteklega obdobja na tehtnici, je to znak, da je preteklo nekaj razumnega časa in se je mogoče objektivno odločat za prihodnost. Žal nam čustva včasih ne pustijo trezne presoje in na tem mestu je zlata vreden pregovor: "BOJ SE SOVRAŽNIKA ENKRAT, A PRIJATELJA 1000 KRAT!" Partner je bil nekoč prijatelj in je zato "vojna", kjer nasprotnika poznata vse šibke točke drugega, lahko zelo boleča in dooooolgotrajna. Skratka, nima smisla! :) :) :) :) :) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdej sem se se z vsakim prijateljsko razsla, ker se mi zdi, da je tko se najmanj komplikacij; noben te ne opravlja (bognedej, de bi komu govoru o tvojih spolnih navadah,...), se ti mascuje itd. Pa se fajn je, ce ga kdaj rabis - ali on tebe - navsezadnje se dobr poznata, vesta kako drugi razmislja... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!