Skoči na vsebino

Zmaji, izkoriščevalci and stuff...


Lena

Priporočene objave

kak zakon?? morija u PM, ce nisi bil do takrat zamorjen te to pripelje preko zamorjenosti direkt do samomora...

:D :D :D :D :D predvsem muha :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si pa jezen pa seveda: Cradle of Filth, Children of Bodom, ...

Zakaj pa jezen? Jaz rabm kaj takega da se zjutraj zbudim in sem potem cel dan dobre volje :lol: Sosedi pa malo manj :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si pa jezen pa seveda: Cradle of Filth, Children of Bodom, ...

Zakaj pa jezen? Jaz rabm kaj takega da se zjutraj zbudim in sem potem cel dan dobre volje :lol: Sosedi pa malo manj :wink:

probal sem dat nasvet za "normalne", kamor ocitno midva ne spadava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak zakon?? morija u PM, ce nisi bil do takrat zamorjen te to pripelje preko zamorjenosti direkt do samomora...

odvisno kako reagiraš na zamorjenost, jaz takrat začnem preklinjat celi svet in iskat krivca za pizdarijo od stanja v katerem sem, ko se najde krivec pa se sproži bes in takrat pač ne misliš na to da bi škodil sebi ampak predvsem drugim :twisted: :wink: . no potem pa je že tudi čas da preklopiš na kaj bolj hard, v principu niti ni važno kaj, samo da je glasno, hitro in seveda da ima kitaro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to zato, da rataš še mal bl zamorjen?

ni nujno laho postaneš prav vesel in se z veliko vnemo vržeš na načrtovanje maševanja ali pa ga preprosto zvežeš, pretepeš, zabodeš in vržeš v vodnjak. :twisted:

Če se hočeš maščevat po mojem bolj pomaga kak Sebastjan, Power Dancers, Vili Črevesnik, Jan Prstenjak, ipd. :twisted:

:D :D

Al pa katerakoli pleh muska.

Recimo vevška pleh banda.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to zato, da rataš še mal bl zamorjen?

ni nujno laho postaneš prav vesel in se z veliko vnemo vržeš na načrtovanje maševanja ali pa ga preprosto zvežeš, pretepeš, zabodeš in vržeš v vodnjak. :twisted:

Če se hočeš maščevat po mojem bolj pomaga kak Sebastjan, Power Dancers, Vili Črevesnik, Jan Prstenjak, ipd. :twisted:

:D :D

Al pa katerakoli pleh muska.

Recimo vevška pleh banda.

:wink:

Ste pozabli Helgo Blagne Zaman (zaman) :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!