Skoči na vsebino

Zmaji, izkoriščevalci and stuff...


Lena

Priporočene objave

metlo v roke in brezkompromisno pomest nesnago....lahko pa počakamo do prvega dežja..ta bo tud popucal smeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srbijo me prsti :!: 8)

Ne morem se zadržati, da ne bi malce povprašala kako kaj razmišljate o svojih ex (in pri tem ne mislim na ex mortorje).

Ali razumno oditete, vas muči maščevanje :twisted:, si zmišljujete zgodbice :evil: ali pustite vse tako kot je :roll: ?

No, da vidimo :shock:

Odidem razumno......najboljše maščevanje je moj osebni uspeh.....zgodbic si ne izmišljam......pustim pa tud ne tko k je....ker pozabim vse...in grem naprej;).....au dost?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pogovoirmo, povemo kaj ne štima in probamo potiho odit....

..pol pa malo pri sebi analaiziramo kaj je slo narobe in ce mamo sreco se lahko s kako skupno prijateljico, ki ni stopila na nobeno stran, OBJEKTIVNO pogovorimo kako in kaj....mogoce clo pogrunatamo na ni nobenmu nic hudega.

..maščevanje je za užaljene dušice...izmišljevanje zgodbic pa prihaja iz subjektivnega videnja dogodka zaradi čustvenega naboja...pomoje :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me on pusti, najprej malo žalujem, potem pa se spravim k ugotovitvi, zakaj moram biti vesela, da sva šla narazen. Ko najdem ogromno razlogov, zakaj je dobro, da nisva več skupaj, grem naprej. Probam ostati neke vrste kolegica (kar tipom nikakor ne ratuje navadno) in si ne izmišljujem zgodbice, navadno drugim ljudem samo povem, da je čisto ok, ampak da itak nisva šla skupaj zaradi teh in drugih (seveda njegovih) napak :wink: :wink: :wink:

Malo pretiravam... ampak vseeno.... grem naprej, ne vlačim ga po zobeh, naj ima svoje življenje in vsakemu privoščim, da si najde kako, ki mu bo ustrezala.

Pa nobenega ne gledam postrani, nikoli!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me on pusti, najprej malo žalujem, potem pa se spravim k ugotovitvi, zakaj moram biti vesela, da sva šla narazen. Ko najdem ogromno razlogov, zakaj je dobro, da nisva več skupaj, grem naprej. Probam ostati neke vrste kolegica (kar tipom nikakor ne ratuje navadno) in si ne izmišljujem zgodbice, navadno drugim ljudem samo povem, da je čisto ok, ampak da itak nisva šla skupaj zaradi teh in drugih (seveda njegovih) napak :wink: :wink: :wink:

Malo pretiravam... ampak vseeno.... grem naprej, ne vlačim ga po zobeh, naj ima svoje življenje in vsakemu privoščim, da si najde kako, ki mu bo ustrezala.

Pa nobenega ne gledam postrani, nikoli!!

Ma midve sva si vedno bolj podobni ...

Jaz sem tudi takšna ... v vsaki slabi stvari se najde tudi kaj dobrega :wink:

Če je šel je šel ... če ne gre ne gre ... če smo na koncu vsi srečni ... OK :wink: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me on pusti, najprej malo žalujem, potem pa se spravim k ugotovitvi, zakaj moram biti vesela, da sva šla narazen. Ko najdem ogromno razlogov, zakaj je dobro, da nisva več skupaj, grem naprej. Probam ostati neke vrste kolegica (kar tipom nikakor ne ratuje navadno) in si ne izmišljujem zgodbice, navadno drugim ljudem samo povem, da je čisto ok, ampak da itak nisva šla skupaj zaradi teh in drugih (seveda njegovih) napak :wink: :wink: :wink:

Malo pretiravam... ampak vseeno.... grem naprej, ne vlačim ga po zobeh, naj ima svoje življenje in vsakemu privoščim, da si najde kako, ki mu bo ustrezala.

Pa nobenega ne gledam postrani, nikoli!!

Pupa zgeda da midva kar isto razmisljava. Ko je konec zveze vedno iscem nek pozitiven razlog da je boljse tako kot pa da bi se se naprej mantrala.Za ljubezen sta vedno potrebna dva, eden je premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je zelo pomembno da se v primeru, ko je bila zveza pretirano negativna, da je pustila za seboj veliko neprijetnih spominov (recimo da je bilo veliko psihocnega nasilja v njej) :x , za določen cas umaknemo stran in resnično morda popolnoma prekinemo vse stike z bivšim partnerjem...

..

..ker si tako vzamemo dovolj časa da intenzivno premeljemo kaj se je dogajalo in zakaj, kaj smo se naučili in kako sedaj gledamo nase.......

..ker sem prepričana da to težko počnemo če smo uejti v nek emocionalni vrtinec.....v nasprotnem primeru po prekinitvi takšne zveze zaradi kopičenja negativnih čustev ven buta maščevalnost. :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSEM, KI PO RAZPADLI VEZI NIHATE V ČUSTVIH PRIPOROČAM ALBUME:

Nick Cave - Murder Ballads,

Eminem - Marshall Mathers,

Frank Zappa - WakaJawaka ali album Them or Us,

KORN - Untouchables,

Nirvana - In Utero,

Pink Floyd - Stranger Than Fiction (pogojno velja tudi istoimenski album od Bad Religion),

Pink Floyd - Ummagumma :lol: ,

System of a Down - Steal This Album,

katerikoli album Od Cypres Hill.

če si ob tej muziki ne boste na jasnem S svojimi čustvi vam ni pomoči. ob dokazani resnično boleči izkušnji vam na naročilo priznam 10% popust.

PS: ZA MOREBITNE POŠKODBE VAS ALI KOGA DRUGEGA, KI LAHKO IZVIRAJO IZ POSLUŠANJA TE GLASBE NE ODGOVARJAM :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to zato, da rataš še mal bl zamorjen?

ni nujno laho postaneš prav vesel in se z veliko vnemo vržeš na načrtovanje maševanja ali pa ga preprosto zvežeš, pretepeš, zabodeš in vržeš v vodnjak. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSEM, KI PO RAZPADLI VEZI NIHATE V ČUSTVIH PRIPOROČAM ALBUME:

Nick Cave - Murder Ballads,

Eminem - Marshall Mathers,

Frank Zappa - WakaJawaka ali album Them or Us,

KORN - Untouchables,

Nirvana - In Utero,

Pink Floyd - Stranger Than Fiction (pogojno velja tudi istoimenski album od Bad Religion),

Pink Floyd - Ummagumma :lol: ,

System of a Down - Steal This Album,

katerikoli album Od Cypres Hill.

če si ob tej muziki ne boste na jasnem S svojimi čustvi vam ni pomoči. ob dokazani resnično boleči izkušnji vam na naročilo priznam 10% popust.

PS: ZA MOREBITNE POŠKODBE VAS ALI KOGA DRUGEGA, KI LAHKO IZVIRAJO IZ POSLUŠANJA TE GLASBE NE ODGOVARJAM :twisted:

Pervy boy, pozabil si Leonarda Cohena. :shock: :? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSEM, KI PO RAZPADLI VEZI NIHATE V ČUSTVIH PRIPOROČAM ALBUME:

Nick Cave - Murder Ballads,

Eminem - Marshall Mathers,

Frank Zappa - WakaJawaka ali album Them or Us,

KORN - Untouchables,

Nirvana - In Utero,

Pink Floyd - Stranger Than Fiction (pogojno velja tudi istoimenski album od Bad Religion),

Pink Floyd - Ummagumma :lol: ,

System of a Down - Steal This Album,

katerikoli album Od Cypres Hill.

če si ob tej muziki ne boste na jasnem S svojimi čustvi vam ni pomoči. ob dokazani resnično boleči izkušnji vam na naročilo priznam 10% popust.

PS: ZA MOREBITNE POŠKODBE VAS ALI KOGA DRUGEGA, KI LAHKO IZVIRAJO IZ POSLUŠANJA TE GLASBE NE ODGOVARJAM :twisted:

Ob poslusanju Nick Caveja bo kaka melanhonicna dusa se samomor delala, tak da ne pretiravat.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy boy, pozabil si Leonarda Cohena. :shock: :? :wink:

jap, ampak pri leonardu bi si človek res kaj sam naredil, pri našteti muziki pa predvsem poškoduješ druge.

tudi nick cave ma par dobrih metod:

"where the wild roses grow" - raje z kamnom razbije ženski glavo dokler se še imata rada kot da bi ga kdaj pustila :lol:

Kylie Minogue:

On the third day he took me to the river

He showed me the roses and we kissed

And the last thing I heard was a muttered word

As he knelt (stood smiling) above me with a rock in his fist

Nick Cave:

On the last day I took her where the wild roses grow

And she lay on the bank, the wind light as a thief

And I kissed her goodbye, said, "All beauty must die"

And lent down and planted a rose between her teeth

"henry lee" - ženska ubije tipa ker je noče z njo prevarat svoje punce:

She leaned herself against a fence

Just for a kiss or two

And with a little pen-knife held in her hand

She plugged him through and through

And the wind did roar and the wind did moan

La la la la la

La la la la lee

A little bird lit down on Henry Lee

Come take him by his lilly-white hands

Come take him by his feet

And throw him in this deep deep well

Which is more than one hundred feet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to zato, da rataš še mal bl zamorjen?

ni nujno laho postaneš prav vesel in se z veliko vnemo vržeš na načrtovanje maševanja ali pa ga preprosto zvežeš, pretepeš, zabodeš in vržeš v vodnjak. :twisted:

Če se hočeš maščevat po mojem bolj pomaga kak Sebastjan, Power Dancers, Vili Črevesnik, Jan Prstenjak, ipd. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne vi men jana plestenjaka :lol: :lol: :wink: ...fantu se vidi da uziva v tem kar pocne...cesar za ostale ne mormo trdit :x

eniuej ..jest mam pa par variant za emocionalno pomoč:

-Grieg --> Morning

-Vivaldi -->Primavera

- GNR--> I used 2 love her, back of bitch

-Metallica --> unforgiven, fuel , whiskey in the jar....metallica je v zadnjem stadiju :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napalm Death - suffer the children (da je nekdo odgovoren)

V resnici pa kaki power-melodiki : Blind guardian, Edguy,...

Ce si pa jezen pa seveda: Cradle of Filth, Children of Bodom, Amon Amarth ali Dimmu Borgir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velvet Underground - Metal Machine Music - seveda unmu direkt pred bajto :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko si že skoraj 'čez' ali pa že tam - priporočam za ego ta komad (za poslušat je absolutno najboljša priredba od CAKE-ov, album Fashion Nugget) - I WILL SURVIVE... :D :wink: 8)

Pa še en video... :lol: :lol:

http://www.hash.com/users/navone/HTML/Alie...ongDownload.htm

I WILL SURVIVE

At first I was afraid.

I was petrified.

I kept thinking I could never live

Without you by my side.

But then I spent so many nights

Just thinking how you'd done me wrong.

I grew strong.

I learned how to get along.

And so you're back from outer space.

I just walked in to find you here

Without that look upon your face.

I should have changed my fucking lock.

I would have made you leave your key

If I'd have known for just one second

You'd be back to bother me.

Oh now go.

Walk out the door.

Just turn around now.

You're not welcome anymore.

Weren't you the one

Who tried to break me with desire?

Did you think I'd crumble?

Did you think I'd lay down and die?

Oh not I.

I will survive.

As long as I know how to love

I know I'll be alive.

I've got all my life to live.

I've got all my love to give.

I will survive.

I will survive.

It took all the strength I had

Just not to fall apart.

I'm trying hard to mend

The pieces of my broken heart.

And I spent oh so many nights

Just feeling sorry for myself.

I used to cry.

But now I hold my head up high.

And you'll see me with somebody new.

I'm not that stupid little person

Still in love with you.

And so you thought you'd just drop by,

And you expect me to be free.

But now I'm saving all my lovin'

For someone who's lovin' me.

Oh now go.

Walk out the door.

Just turn around now.

You're not welcome anymore.

Weren't you the one

Who tried to break me with desire?

Did you think I'd crumble?

Did you think I'd lay down and die?

Oh not I.

I will survive.

As long as I know how to love

I know I'll be alive.

I've got all my life to live.

I've got all my love to give.

I will survive.

I will survive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!