Skoči na vsebino

Ukinitev polletnih vinjet


Insallah

Priporočene objave

Buče. Na avtu pa na levo zgoraj :)

BTW: Nalepka za registracijo pa je morala biti v desnem spodnjem kotu. To je po mojem tak, da si en kr zmišljuje kje bo kaj. Samo čakam še žig v sred čela, da bom štemplan.

:lol1: prav maš...ta je dobra...

moja bo kr na šipci po moje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm jo dau tlelepost-20134-1214828701_thumb.jpg

1.je na vidnem ma ni na vidnem :rolleyes:

2.ni na rezervarju ma je :rolleyes:

3.slika je tko narisana na vinjeti da ni točno definirano če more bit na rezervarju, tko da jim bom reku da sm dau kamor prikazuje slika k itak ni fizično narisan rezervar in sm dau u smeri puščice :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede ljubljanske obvoznice pa imam eno vprašanje... bodo vinjete obvezne tudi za cesto Domžale-Trzin-Ljubljana do krožišča Tomačevo? če bodo, kako za vraga pa potem brez vinjete priti v Lj s štajerske smeri po stari cesti? :?

čez domžale-dragomelj-šentjakob-ljubljana...

Jst sm jo dau tlelepost-20134-1214828701_thumb.jpg

1.je na vidnem ma ni na vidnem :rolleyes:

2.ni na rezervarju ma je :rolleyes:

3.slika je tko narisana na vinjeti da ni točno definirano če more bit na rezervarju, tko da jim bom reku da sm dau kamor prikazuje slika k itak ni fizično narisan rezervar in sm dau u smeri puščice :naughty:

tud jst sm jo dau tja hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tukaj se pogovarjat kam dati vinjeto, da bo po predpisih nameščena......

kam dati 'po predpisih' 3 vinjete (recimo CH, AUT in SLO), da bo zadoščeno navodilom, ki so na hrbtni strani vsake od njih?

alo mojstri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tukaj se pogovarjat kam dati vinjeto, da bo po predpisih nameščena......

kam dati 'po predpisih' 3 vinjete (recimo CH, AUT in SLO), da bo zadoščeno navodilom, ki so na hrbtni strani vsake od njih?

alo mojstri....

nimaš šans ! lahko jih edino tožiš da ti zmanjšujejo vidno polje in je možnost nesreče toliko večja !

drugače pa se izogibaj avtocest, avta & motorja, pa si zmagal ! :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelodo si bomo poflikali s temi vinjetami da bo mir, če bo pa premajhna bomo pa večjo glavo namontirali in si pol kupli malo večjo čelado da bo več prostora :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo bom verjetno nalepil kar na bok prednjega blatnika, saj vilice niso iz popolnoma gladkega materiala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Janša in njegovi ministri so čisto fuknjeni.

- kdor želi prečkati Slovenijo ali gre za 2-3 dni v hribe ali k umazanemu morju, mora kupiti 1/2 letno vinjeto (zakaj ne uvesti mesečnih ali 10-dnevnih vinjet; zagotovo bi jih več tujcev kupilo, tako pa bodo raje reskirali in ne kupili vinjete). Pomislite jezo, da ste vi tujci ob vstopu v državo s tako jebeno politiko. Jst bi se protestno uscal za vsakim voglom in nasvinjal vsako ulico v katero bi stopila moja noga.

- v prodaji so sprva samo 1/2 letne vinjete, kot da gre za ne vem kakšne logistične probleme, če bi gor natiskali, da gre za letno vinjeto. Zakaj moram najprej kupit 1/2 letno, nato pa še letno. Halooo !!

Ne vem zakaj sprenevedanje, naj enostavno sprejmejo v tistem smrdljivem "hramu demokracije" zakon, da naj vsak državljan plača dodaten davek k banana republiki državi, pa bo problem napolnitve proračunske malhe rešen. Ali pa naj dajo glavarino za državljane - ovce, ki volijo take gnile politike na oblast.

P.S Ravno danes me je skoraj vrglo s ceste na Rebrnicah. Seveda sem čisto sam kriv, ker sem šel prehitevat z avtom kombi in nisem prilagodil hitrosti razmeram na cestišču (beri: skrajno sfukani luknjasti cesti), ki je že par let iz meseca v mesec hujša. Mi ne bo noben rekel, da je denar za kurčev posvetovalni referendum o IMENU pokrajin in ni denarja, da potegnejo 100m novega asfalta ali pa vsaj zakrpajo tiste štiri postojnske jame - luknje, kjer dnevno cijazi tisoče kamijonov iz vse Evrope. In pol ko bo avtocesta čez Rebrnice konačana, bo pa itak izgovor, da ni keša zaradi avtoceste, za obnove regionalke. Sam takrat si bom lahko že traktor nabavu za prehod v Vipavsko dolino. Še dobro, da Janšo in druge smrdljive nizkointeligenčne parlamentarce prevažajo osebni vozniki v avtomobilih visokega kakovostnega razreda, kjer jim sproti praznijo cesto.

In še te vinjete naj s nekam vtaknejo, meni se itak ne bodo izplačale. Čez nekaj let bodo pa itak uvedli satelitski sistem cestninjenja, tako da še pljunit ne boš mogel več skozi okno brez, da te ne bi posneli. Adijo človekova svoboda. Vmes bodo pa povprečno hitrost izračunavali na avtocestah. Banda skorumpirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Janša in njegovi ministri so čisto fuknjeni.

- kdor želi prečkati Slovenijo ali gre za 2-3 dni v hribe ali k umazanemu morju, mora kupiti 1/2 letno vinjeto (zakaj ne uvesti mesečnih ali 10-dnevnih vinjet; zagotovo bi jih več tujcev kupilo, tako pa bodo raje reskirali in ne kupili vinjete). Pomislite jezo, da ste vi tujci ob vstopu v državo s tako jebeno politiko. Jst bi se protestno uscal za vsakim voglom in nasvinjal vsako ulico v katero bi stopila moja noga.

Ko boš malo večji in boš lahko šel tudi v tujino, boš videl, da je zadeva ZELO poceni, glede na kilometre, ki jih lahko narediš.

- v prodaji so sprva samo 1/2 letne vinjete, kot da gre za ne vem kakšne logistične probleme, če bi gor natiskali, da gre za letno vinjeto. Zakaj moram najprej kupit 1/2 letno, nato pa še letno. Halooo !!

Mogoče zato, ker je do konca leta samo še 6 mesecev? Naslednje leto pa ti bo vinjeta veljala celo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tvojem razumevanju boš lahko kupil letno vinjeto samo prvi mesec ker ti bo veljala samo do novega leta. Malo razmisli da je problem samo v času ker ga izdelovalec nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče zato, ker je do konca leta samo še 6 mesecev? Naslednje leto pa ti bo vinjeta veljala celo leto.

A potem, če jo kupim čez 2 meseca, mi bo pa samo še 4 mesece veljala, plačal bom pa isto ceno ... V bistvu se sliši še slabše kot prej, ha ha. Če bi jih sprejeli na podlagi vseh izračunov in po ustaljenih praksah, kot jih poznajo v svetu, bi še razumel, tako pa so vinjete uvedli izključno zaradi političnega nabiranja točk, podobno se dogaja z gradbenimi tajkuni, kjer mediji na vsake toliko bombastično oznanijo, da so v priporu, nato pa ni niti toliko zakonske osnove, da bi jih obdržali v priporu. Če zraven seštejem še novi ZVCP z novimi kaznimi, mi postane jasno, da se v tej državi sprejema zakone, da se pokriva proračunske luknje, vse skupaj se pa zavije v celofan večje prometne varnosti in mobilnosti. Pa kaj še, temu naj naseda kdo drug in zato tudi ne mislim zagovarjat vinjet, ko pa niti še ni urejeno, kje se bodo v tujini prodajale, že jutri pa lahko oglobijo turista v višini 800€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo razmisli da je problem samo v času ker ga izdelovalec nima.

Z glavo skozi zid.

Če ni časa, se pa prestavi uvedbo vinjet, ane ...

Aja, pardon, septembra bodo pa že nove volitve :headbang: :headbang: :headbang:

Prosto po Janši press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- kdor želi prečkati Slovenijo ali gre za 2-3 dni v hribe ali k umazanemu morju, mora kupiti 1/2 letno vinjeto (zakaj ne uvesti mesečnih ali 10-dnevnih vinjet; zagotovo bi jih več tujcev kupilo, tako pa bodo raje reskirali in ne kupili vinjete). Pomislite jezo, da ste vi tujci ob vstopu v državo s tako jebeno politiko. Jst bi se protestno uscal za vsakim voglom in nasvinjal vsako ulico v katero bi stopila moja noga.

na index.hr sem včeraj prebral komentar na članek o tem, da bo uvedba vinjet v slo povzročila upad gostov v hr. veš kaj je bilo v komentarju?

"jebeš turista, ki nima 35€ za cesto. kaj bo pustil pri nas?" (poudarek je na turistu in mišljeno je v hr)

in druga stvar: prejšni teden sem bil z avtom v južni dalmaciji. bosiljevo1 - šestanovac - bosiljevo1 = 288kun alias skoraj 40€. pa po vsej verjetnosti ne zadnjič v tem letu. pa preden me kdo napade o dolžini avtoceste: velika kapela in sv.rok se še kar bašeta tako, da omejitve 80km/h kakih 20km pred vsakim predorom niso nobena redkost.

in še enkrat: če turist ob vseh potnih stroških, ki jih ima, da pride nekje iz severa evrope preko slo nekam na jug nima zraven 35€ za slo avtoceste, naj zapelje okrog. avstrija mi zaračuna vinjeto in potem še tunel. pa grem tudi samo preko, v nemčijo. pa se ne bunim, ker se mi čez visoke ture in obertaueren z avtomobilom ne da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Janša in njegovi ministri so čisto fuknjeni.

-- v prodaji so sprva samo 1/2 letne vinjete, kot da gre za ne vem kakšne logistične probleme, če bi gor natiskali, da gre za letno vinjeto. Zakaj moram najprej kupit 1/2 letno, nato pa še letno. Halooo !!

ker jo bodo čez pol leta podražili !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kaj vam ne gre matematika?!!?

zato , da nas okradejo že v štartu... :D

z letno vinjeto za avto "prišparaš" 15€ za motor pa 7,5€ ...

22,5€ je kr nekaj bencina :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tukaj se pogovarjat kam dati vinjeto, da bo po predpisih nameščena......

kam dati 'po predpisih' 3 vinjete (recimo CH, AUT in SLO), da bo zadoščeno navodilom, ki so na hrbtni strani vsake od njih?

alo mojstri....

pod avstrijsko, ki je nad slovensko. :whistle: :P

obe sta na levem kraku sprednjih vilic pod zgornjim krizem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vinjeto nalepil kar na zadnjo nihajko na desni strani. Je bilo to še najbolj ravno mesto na mojem motorju in tudi vidna je dobro. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja bo najverjetneje na vilci :whistle: ... čeprav najraj z rokam jem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak bo vsakic drugacna barva,naprimer letna za drugo leto bo mislim da oranzna,al neki tacga..

mogoce bo tud rdeca enkrat.

ceprav bi jst sivo rabil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes probal kupiiti vinjeto za motor na 5. petrolovih benciskih črpalkah in je nikjer niso imeli :unsure: odgovor: smo jih naročili sam jih niso dostavili, očitno jih je že zmanjkalo, geniji na DARS da ne znajo pogledat v register koliko motorjev je prijavljenih v Sloveniji :headbang:

Popravljeno . Popravil vojak25
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!