Skoči na vsebino

Ukinitev polletnih vinjet


Insallah

Priporočene objave

Predlagam enima, na moje presenečenje jih ni niti tako malo, naj mamico al pa vzgojiteljico vprašajo kam naj nelepkico nalepijo

:rolleyes:

bougi fantki

problemi so problemi

in ni jih zanemarjat za

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za take primere je 14 dni časa za reklamacijo. Đabe :yes: . Se mi zdi pa da je tako nalepljena neveljavna.

Sem zdaj klical na Dars, pa je rekel, da nekega velikega problema ni. Znajo zatežit, da ni na pravem mestu, kazni pa baje ne bodo dajali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zdaj klical na Dars, pa je rekel, da nekega velikega problema ni. Znajo zatežit, da ni na pravem mestu, kazni pa baje ne bodo dajali.

Tud jst tko slišu.

Drugo leto pa bo treba met pravilno nalepljeno drgač bo kazn.

Jst na avtu jo mam spodi desno na motorju pa tud ni na rezervarju :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še ena " cvetka" ki smo se ji od srca nasmejali.

ATV-ji, Quadi, oz štirikolesniki so dvosledna motorna vozila, zato sem moral kupiti avtomobilsko vinjeto, ki pa je narejena le tako, da se lepi na steklo, ki ga ATV-ji nimajo.

Problem je na "državnem nivoju" rešen tako, da ob nakupu vinjete sedaj dobimo potrdilo, ki ga moramo voziti s seboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še ena " cvetka" ki smo se ji od srca nasmejali.

ATV-ji, Quadi, oz štirikolesniki so dvosledna motorna vozila, zato sem moral kupiti avtomobilsko vinjeto, ki pa je narejena le tako, da se lepi na steklo, ki ga ATV-ji nimajo.

Problem je na "državnem nivoju" rešen tako, da ob nakupu vinjete sedaj dobimo potrdilo, ki ga moramo voziti s seboj.

sem lih danes pisala za to potrdilo...čakam odgovor...

kaj si moral prinest?kake papirje?

in kako to ,da si ti vinjeto kupil???al se voziš po hitri cesti? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj :headbang: Bo treba it v nabavo po vetrobransko steklo :D Drugače pa sem že navajen, da je pri vsakem sprejetem zakonu vse napol narejeno... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja..pa tisti ko mate vinjeto za avstrijo...kaj oni pravijo?kje more bit na motorju?

na "delu motorja , ki ga je zelo tezko ali nemogoce odstraniti".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes jo mam tud na okvirju pod kestlon nalimano...se krasno vidi :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo pa kar na prvo feltno med krake nalimal :evilgrin:

:worship:

ZDAJ BODO MORAL PA ŠE STROBOSKOP MET DA TI JO BODO LAHKO MED VOŽNJO ČEKIRAL :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se vozil po Gorenjski in sem imel težave priti iz Radovljice do Jesenic brez vinjete. Nato sem našel pot preko Bleda, Gorij in Mežakle. No v Jesenicah je prečrtana tabla za Ljubljano. Kaj to pomeni, da brez vinjete sploh ne moreš do Ljubljane? Videti je, da je avtocesta edna možnost (ali pa ovinki čez hribe). Med Šentiljem in Koprom je dokaj dobra stara cesta, avtocesta pa poteka po čisto drugi trasi. Tukaj pa so očitno avtocesto potegnili preko stare trase in s tem onemogočili normalen brezplaen dostop do gorenjskih mest. Je to sploh dovoljeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Tukaj pa so očitno avtocesto potegnili preko stare trase in s tem onemogočili normalen brezplaen dostop do gorenjskih mest. Je to sploh dovoljeno?

Današnji Tiči si vse dovolijo. Bi jih bilo treba v kanu posaditi! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako to ,da si ti vinjeto kupil???al se voziš po hitri cesti? :wacko:

Včasih je treba kam pohiteti, pa je hitra cesta ravno pravšnja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se vozil po Gorenjski in sem imel težave priti iz Radovljice do Jesenic brez vinjete.

Radovljica-Begunje-Žirovnica-Jesenice.

Radovljica-Lesce-Hraše-Smokuč-Žirovnica-Jesenice.

Če prihajaš iz Kranja, lahko že v Podvinu zaviješ proti Begunjam in se izogneš Radovljici.

Popravljeno . Popravil jakATV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na "delu motorja , ki ga je zelo tezko ali nemogoce odstraniti".

to pomeni ,da so naši sam kopirali...no ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem čul... ustavljajo na veliko in pregledujejo za vinjete...da ja ne kakih 50 eurotov mimo zapelje... :whistle:

ta država je vsaki dan bol blazna...

da je policija samo bedno politično orodje in inkasantska služba se potrjuje iz dneva v dan.

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, da je treba ornk kontrolirati, ker bi bilo drugače pri balkanski mentaliteti mnogo freeriderjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji Tiči si vse dovolijo. Bi jih bilo treba v kanu posaditi! :evilgrin:

:nono:

med Glinaste golobe vpisat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da je policija samo bedno politično orodje in inkasantska služba se potrjuje iz dneva v dan.

Prav tako se dnevno potrjuje izigravanje zakonov, spoštovanje nekih osnovnih norn, bontona, strpnosti v prometu in življenju itd...aja brez političnega orodja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj bila kontorla vinjet na koncu avtoceste (smer Trebnje).

Aja, policjoti imeli laser na cestninskah hiškah na Drnovem (smer Brežice), lepo SKRITI za cestninsko hiško in merijo.

BANDA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vidu kako delajo kontrolo, leteči šponajo po AC od 160-180km/h in se pristavijo pri vsakem avtu, da pogleda če maš gor nalimano. Sem piču čez 150 za njim pa ga nisem uspel ulovit, potem pa sem ga srečal pri izvozu za logatec, ko je eno babo vn potegnu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj bila kontorla vinjet na koncu avtoceste (smer Trebnje).

Aja, policjoti imeli laser na cestninskah hiškah na Drnovem (smer Brežice), lepo SKRITI za cestninsko hiško in merijo.

BANDA

ja, se kr pridno držijo tile darsovci na našem koncu... se vsak dan mimo vozm, pa ni da ni - vsak dan :eek: :eek: :eek:

kr se pa radarja tiče... uuuhhhh, sama sreča da jih na Dobu še ni blo :OK: (vsaj da bi jih jst utrofu še ne :ninja: ) k bi bla pa mau kriza... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postavljam vprašanje za pametnjakoviče, ki tu razglabljajo kako draga da je in se raje vozijo kilometre in kilometre okrog, stojiho v zastojih itd...

Če se vsak dan vlačiš naokrog po stranskih cestah izgubiš v okolici Ljubljane vsaj 15 minut v eno smer, kar znese pol ure dnevno samo za pot v službo. Če rečemo da se tako peljemo vsaj 20 krat v mesecu, smo letno zapravili 120 UR SVOJEGA ŽIVLJNJA. Letna vinjeta za avtomobil stane nekih 50 EUR. Koliko je po vaše v evrih vredna ena ura preživeta na stranskih cestah, ko čakate, da se boste nekje priključili z ostalimi kreteni v vrsti pred vami, na eno od mestnih vpadnic za katero ne velja vinjeta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!