Skoči na vsebino

Ali kadite?


Ali kadite?  

4 članov je glasovalo

  1. 1.

    • DA, samo travo - redko
      5
    • DA, cigarete in travo - strastno
      0
    • DA, samo travo - pogosto
      1
    • Ne.
      49
    • DA, cigarete in travo - zmerno
      5
    • DA, samo cigarete, ve? kot 20 na dan
      9
    • DA, samo cigarete, manj kot 20 na dan
      17


Priporočene objave

Kje je Zarja, da pove, da so poljubi slajši :roll: :?:

:shock:

Ma ce bi blo to res bi se blo cist vredu poljubljat tut z DIMNIKOM :!: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

al´ pa z izpusnim rorom starga fapa.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je Zarja, da pove, da so poljubi slajši :roll: :?:

brez cigaretnega okusa :!:

A nista brala podobne teme pred mesecem dni?

Maksi, tebi oprostim, ampak Ajs..... ti bi se pa lahk spomnu kaj je Zarja napisala.... eh.... moški.... spomin pa bilobil.... :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No de ne bo Marijan sam tle gor k kadi. Marijan jst tut kadim, kaj češ je pač določen užitek ob tem a ne? Je pa res, de tist k kadi je ži ziher enkrat pomislu kako bi nehav, sam sej se ve a ne, tk pač je kaj čmo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da......in to absolutno preveč.Sem si pa prisegel,da bom v bližnji prihodnosti upošteval Gregsov nasvet in KONČAL RAZVADO ENKRAT ZA VSELEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!  če mi bo ratal :?  :?

Klimbra, dajva se skupaj odločit! V dvoje gre lažje :) :)

PEPE

Pa dajva....sam ne še takoj....mal počak,da se skuliram :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, daj ne seri, ravno so mi tvoje cigare všeč ratale, da ti kako "ukradem" a sedaj boš pa nehal??? :shock: :shock: :twisted:

S kom pa sedaj uživala v zimskem vrtu ob galoni kave, z dišečim svečkam in s cigaretom v ustih ter zakajenem prostoru??????

:evil: :evil: :cry: :( :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, daj ne seri, ravno so mi tvoje cigare všeč ratale, da ti kako "ukradem" a sedaj boš pa nehal??? :shock:  :shock:  :twisted:  

S kom pa sedaj uživala v zimskem vrtu ob galoni kave, z dišečim svečkam in s cigaretom v ustih ter zakajenem prostoru??????

:evil:  :evil:  :cry:  :(  :twisted:  :wink:

Pupi, ni blema, bom pa tebi kupuval cigare. Cekine je itaq treba potrošit :D :D

PEPECITO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima in leti predvsem na kadilce:

Ali se ti zdi tvoja pravica kadilca, da kadarkoli in kjerkoli prižge cigaret višja in bolj posvečena, kot moja pravica nekadilca do čistega zraka :?:

Vse prevečkrat dobim od kadilcev servirano: "če te kaj moti pa pojdi drugam" :shock: :? :evil:

Uvidevnim kadilcem, ki se v zgornjem odstavku NE prepoznajo se v naprej opravičujem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, se popolnoma strinjam s hočkotom! 8) :wink: Enkrat sn si reko da ne bom mel punce ki bo kadila....do zdaj še nisem mel take ki ne bi kadila. Je kdo opazo da kadi skoraj več žensk kot moških?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prenehal pred 7.leti in me tudi ne vleče več. Preden sem nehal ,sem pokadil po 3 škatle na dan, toda danes me ne moti, če kadijo okoli mene,celo moj hišni zmaj kadi in nisem tako ostro nastrojen proti kadilcem kot Hotscko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE

Že dost hudo,da moja sestra kadi,pa njen fant tud.OK,če kdo hoče,nej kadi zravn mene(sej me ne mot tok),sam če bi pa dobu raka zarad pasivnega kajenja,bi pa tisto osebo tko zmlatu,da zase ne bi vedla :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sn si reko da ne bom mel punce ki bo kadila....do zdaj še nisem mel take ki ne bi kadila. Je kdo opazo da kadi skoraj več žensk kot moških?

Me too. :shock: :cry:

Jaz sem si ze veckrat to reku in glej ga zlomka vedno morajo kadit pol pa zacnem tezit naj neha..... Pa sej jih je nekaj tudi takih ki ne kadijo :?: :? :shock: KJE STE, JAVITE SE :?: :?: :?: :?: NON SMOKING WANTED :!: :!: :!: :!: :idea: :arrow: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kadim, nisem, ne bom. Nisem niti "poskusil". Glede tega imava s Suzukijem enako mnenje .... :D Tko je ... ce gre za prijatelja potrpim za tisti cas, drugace se pa poskusam izognit pasivnemu kajenju :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... celo moj hišni zmaj kadi in nisem tako ostro nastrojen proti kadilcem kot Hotscko.

Tudi jaz sem nekadilec že celo svoje življenje in če si še enkrat prebereš Hotsckov post, boš mogoče razumel, da ni nastrojen proti kadilcem, ampak ga zanima, zakaj se kadilci počutijo tako gospodovalne in svojih neved ne morejo uskladiti z okolico ?

A je cigareta res pomembnejša od druženja ?

Hotscko sorry, če sem rekel kaj narobe.

Kadilke in kadilci ... pamet v glavo, pa tud zdravje je nekaj vredno ... sicer ste pa dovolj stari, da vete, kaj počnete !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se ti zdi tvoja pravica kadilca, da kadarkoli in kjerkoli prižge cigaret višja in bolj posvečena, kot moja pravica nekadilca do čistega zraka :?:

Tocno tako se je zgodilo lani na novoletnem forumskem srecanju pri Ratniku. Majhna sobica, notri ful Motosvetovcev lepo prednovoletno vzdusje..... In se predno so postregli s hrano, so morali nekateri strastno kaditi, da so posteno nasmradili naso sobico. Nemesto, da bi vohali dobrote, ki so se sibile na mizi, smo vohali smrdljiv cigaretni dim. FUJ! Pol kasneje je blo pa tko zakajeno, da me je kar peklo po grlu. Zato sva z Misho prej zapustila zabavo in odsla spat.

Tadej

PS Upam, da se bodo na letosnjem NFS kadilci vzdrzali vsaj toliko, da bomo pojedli vecerjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!