Skoči na vsebino

Ali kadite?


Ali kadite?  

4 članov je glasovalo

  1. 1.

    • DA, samo travo - redko
      5
    • DA, cigarete in travo - strastno
      0
    • DA, samo travo - pogosto
      1
    • Ne.
      49
    • DA, cigarete in travo - zmerno
      5
    • DA, samo cigarete, ve? kot 20 na dan
      9
    • DA, samo cigarete, manj kot 20 na dan
      17


Priporočene objave

S kom pa sedaj uživala v zimskem vrtu ob galoni kave, z dišečim svečkam in s cigaretom v ustih ter zakajenem prostoru??????

:evil: :evil: :cry: :( :twisted: :wink:

A ti uzivas v zakajenem prostoru?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima in leti predvsem na kadilce:

Ali se ti zdi tvoja pravica kadilca, da kadarkoli in kjerkoli prižge cigaret višja in bolj posvečena, kot moja pravica nekadilca do čistega zraka :?:

Vse prevečkrat dobim od kadilcev servirano: "če te kaj moti pa pojdi drugam" :shock: :? :evil:

Uvidevnim kadilcem, ki se v zgornjem odstavku NE prepoznajo se v naprej opravičujem. :)

1. kadim cca skatlo na dan, bi nehal pa ni prave volje, jebi ga nekam pa je treba dnar zagonit :evil:

2. ne kadim ce kdo v blizini je hrano in mi pase da je vecina restavracij zdaj nekadilskih.

3. moti me da vecina lokalov nima zrihtanega zracenja ker tudi mene moti ce je prevec zakajeno, ampak tisti ki kadimo in ki so kadili vejo da ob kavi ali drugi pijaci pac cigaret more bit in tu ni izjem.

4. vse je vprasanje tolerance, ce si v restavraciji in jes potem lahko pricakujes da so ljudje uvidevni in ne zadimijo celega prostora. ce pa v polni gostilni (pubu, diskoteki,...) ob sanku jamras da te moti cigaretni dim, POL IDI DRUGAM :wink: .

hotscho mnogi imajo pravico do mirnega okolja in tisine pa se ti nekje na lepi podezeljski cesti na "nedeljskem" izletu mimo pripeljes z "odprtimi" avspuhi, kaj pa njihova pravica do cistega zraka in tisine? :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. kadim cca skatlo na dan, bi nehal pa ni prave volje, jebi ga nekam pa je treba dnar zagonit :evil:

2. ne kadim ce kdo v blizini je hrano in mi pase da je vecina restavracij zdaj nekadilskih.

3. moti me da vecina lokalov nima zrihtanega zracenja ker tudi mene moti ce je prevec zakajeno, ampak tisti ki kadimo in ki so kadili vejo da ob kavi ali drugi pijaci pac cigaret more bit in tu ni izjem.

4. vse je vprasanje tolerance, ce si v restavraciji in jes potem lahko pricakujes da so ljudje uvidevni in ne zadimijo celega prostora. ce pa v polni gostilni (pubu, diskoteki,...) ob sanku jamras da te moti cigaretni dim, POL IDI DRUGAM :wink: .

hotscho mnogi imajo pravico do mirnega okolja in tisine pa se ti nekje na lepi podezeljski cesti na "nedeljskem" izletu mimo pripeljes z "odprtimi" avspuhi, kaj pa njihova pravica do cistega zraka in tisine? :twisted: :wink:

To, Pervy, to!!!!!!!!!!!! :D :D :D

A sem lahko tvoja prijateljica? :D :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je Zarja, da pove, da so poljubi slajši :roll: :?:

Vsaj zame je poljubljanje s punco, ki kadi, isto, kakor ce bi se lizal s pepelnikom polnim cikov. FUJ!

Tadej

No ja, Tadej, če kadi, se menda tako ali tako ne moreš simultano še poljubljati. Ali pač??

PEPE :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj zame je poljubljanje s punco, ki kadi, isto, kakor ce bi se lizal s pepelnikom polnim cikov. FUJ!

Tadej

No Tadej ne tako grobo!

Jaz kadim, nekje v bližnji prihodnosti bom enkrat nehala, ko dobim pravo željo po tem! Mene sicer ne moti, mi je pa bolj všeč med nekadilci, ker manj skadim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa vprašanje.....zakaj ste sploh začeli kadit? pa ne mi rečt da ste hotli probat nekaj novega...ker to je že zguljena fraza ki mi ne pove čisto nič :wink: rajši pol odgovor na vprašanje: zakaj ste hotli probat nekaj novega in zakaj ravno kajenje, zakaj ne kaka druga stvar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj zame je poljubljanje s punco, ki kadi, isto, kakor ce bi se lizal s pepelnikom polnim cikov. FUJ!

Tadej

Tadej, se strinjam, ceprav se ne poljubljam s puncami :wink: . Probala sem v srednji soli, ker me je pac zanimal kako je to. Doma pa itak fotr kadi ko turk in me to moti...

Drgac pa ne bi glih rekla, da nikol v zivljenju ne bi imela fanta, ki kadi; navsezadnje ti je lahko oseba ful vsec, ima dober karakter, podobno razmislja kot ti,..., pa da ne bi bila z njim samo zato, ker kadi??? Ce bosta skupaj, se bosta ze prilagajala drug drugemu... Ne bi mu pa rekla: zdej pa nehi kadit al pa...

LP,

Chris :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Non smoking area, non smoking gang. Prenehal - kdaj že?, skratka - prenehal mučit okolico in, predvsem, sebe že vrsto let nazaj. Pred tem bil, kar se kajenja tiče, precej egoističen in neuvideven, kot večina kadilcev, pa čeprav nisem kadil, ko so drugi še jedli.

KADILCI - imejte nas radi, ne nas j.... v glavo! Tud' mi smo za sranje, vendar v drugačni atmosferi. Je pa menda res, da smo nekdanji kadilci po ozdravitvi bolj ortodoksni od rojenih nekadilcev.

smoke, smoke, smoke that cigarette.

smoke, smoke, smoke - until you smoke yourself to death...

:fadein:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS Upam, da se bodo na letosnjem NFS kadilci vzdrzali vsaj toliko, da bomo pojedli vecerjo.

Po anketi sodec smo v vecini NEKADILCI in nam ni treba skrbet da bodo sli kadilci kadit kam drugam! :roll: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo samo nekaj primerjav:

By ICE: izpusnim rorom starga fapa (meni najbolj smesna primerjava :lol: )

By Tadej: lizal s pepelnikom polnim cikov

By Max: DIMNIKOM

Punce, berite to in opustite kajenje. 8) :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. kadim cca skatlo na dan, bi nehal pa ni prave volje, jebi ga nekam pa je treba dnar zagonit :evil:

2. ne kadim ce kdo v blizini je hrano in mi pase da je vecina restavracij zdaj nekadilskih.

3. moti me da vecina lokalov nima zrihtanega zracenja ker tudi mene moti ce je prevec zakajeno, ampak tisti ki kadimo in ki so kadili vejo da ob kavi ali drugi pijaci pac cigaret more bit in tu ni izjem.

4. vse je vprasanje tolerance, ce si v restavraciji in jes potem lahko pricakujes da so ljudje uvidevni in ne zadimijo celega prostora. ce pa v polni gostilni (pubu, diskoteki,...) ob sanku jamras da te moti cigaretni dim, POL IDI DRUGAM :wink: .

hotscho mnogi imajo pravico do mirnega okolja in tisine pa se ti nekje na lepi podezeljski cesti na "nedeljskem" izletu mimo pripeljes z "odprtimi" avspuhi, kaj pa njihova pravica do cistega zraka in tisine? :twisted: :wink:

1. Denar nameni za dobrodelne namene. To je nacin kako porabiti cekine, ki nikoli ne usahne. :wink:

2. Me prov zanima koliko je takih uvidevnih kadilcev? :evil:

3. In ce je prevec zakajeno kaj naredis???? Prizges si nasledjega…. :?

4. To pride in mine v trenutku in je celo priporocljivo za zdravje saj te vozniki, ki ne uporabljajo ogledal vsaj zaslisijo! :shock:

Cigaretni dim pa se ugnezdi v tvojih (nasih) pljucih za zeloooo dolgo casa in ni nikakor zdravju naklonjen! :!: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgac pa ne bi glih rekla, da nikol v zivljenju ne bi imela fanta; navsezadnje ti je lahko oseba ful vsec, ima dober karakter, podobno razmislja kot ti,..., pa da ne bi bila z njim samo zato, ker kadi??? Ce bosta skupaj, se bosta ze prilagajala drug drugemu... Chris :D

Zgodba mojga skromnega zivljenja. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kadilec se zavedam, da sem za nekadilce moteč in se poskušam temu primerno tudi obnašati (če bi lahko nehal, bi že zdavnaj...), dvomim pa, da se ekstremni nasprotniki kajenja zavedate, da imate tudi Vi razvade, ki so moteče za okolico :evil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kadilec se zavedam, da sem za nekadilce moteč in se poskušam temu primerno tudi obnašati (če bi lahko nehal, bi že zdavnaj...), dvomim pa, da se ekstremni nasprotniki kajenja zavedate, da imate tudi Vi razvade, ki so moteče za okolico :evil: .

Po tvoji izjavi sodeč nisi ne vem kakšno breme za nekadilce, si pa, v tem pogledu, pripadnik manjšine. Take care!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kadilec se zavedam, da sem za nekadilce moteč in se poskušam temu primerno tudi obnašati (če bi lahko nehal, bi že zdavnaj...), dvomim pa, da se ekstremni nasprotniki kajenja zavedate, da imate tudi Vi razvade, ki so moteče za okolico :evil: .

Ja, res je, da imamo vsi napake, ki so za okolico motece, sam, s kaksnimi napakami pa lahko tko skodujemo sebi in ostalim :?: :!: :roll:

Lp

Chris :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, se strinjam, ceprav se ne poljubljam s puncami :wink: . Probala sem v srednji soli, ker me je pac zanimal kako je to. Chris :D

in ti ni blo vsec? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da......in to absolutno preveč.Sem si pa prisegel,da bom v bližnji prihodnosti upošteval Gregsov nasvet in KONČAL RAZVADO ENKRAT ZA VSELEJ!!!!!!!!!!!!!!!!! če mi bo ratal :? :?

Klimbra, dajva se skupaj odločit! V dvoje gre lažje

Dajem vama takoj moralno podporo... ce pa se kaksno zensko povabita medse, da neha kaditi, vam dam pa se vecjo podporo... moralno... financno pac ne... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da......in to absolutno preveč.Sem si pa prisegel,da bom v bližnji prihodnosti upošteval Gregsov nasvet in KONČAL RAZVADO ENKRAT ZA VSELEJ!!!!!!!!!!!!!!!!! če mi bo ratal :? :?

Klimbra, dajva se skupaj odločit! V dvoje gre lažje

Dajem vama takoj moralno podporo... ce pa se kaksno zensko povabita medse, da neha kaditi, vam dam pa se vecjo podporo... moralno... financno pac ne... :wink: :D

Punce, hitro se javite za odvajanje od kajenja s Klimbro in Pepetom...... in osrečite še Gregsa......... :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kadim in nikoli nisem niti poskusila in tudi nikoli ne bom.....

kajenje je zame ena zelo grda razvada, ki ljudem sploh ne pristaja, če slučajno kdo misli da je as ko veselo puha okoli sebe kot kakšna stara lokomotiva, se moti in ko s svojimi neumnimi izjavami razlaga, da od nečesa je pa treba umret ...kar za bruhat. :roll: :cry:

vsem kadilcem polagam na srce , če ste se že odločili da se boste na obroke uničevali počnite to na takšnem prostoru kjer nikogar ne ogrožate.

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kadilec se zavedam, da sem za nekadilce moteč in se poskušam temu primerno tudi obnašati (če bi lahko nehal, bi že zdavnaj...), dvomim pa, da se ekstremni nasprotniki kajenja zavedate, da imate tudi Vi razvade, ki so moteče za okolico :evil: .

Se strinjam s tabo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!