Skoči na vsebino

Ali kadite?


Ali kadite?  

4 članov je glasovalo

  1. 1.

    • DA, samo travo - redko
      5
    • DA, cigarete in travo - strastno
      0
    • DA, samo travo - pogosto
      1
    • Ne.
      49
    • DA, cigarete in travo - zmerno
      5
    • DA, samo cigarete, ve? kot 20 na dan
      9
    • DA, samo cigarete, manj kot 20 na dan
      17


Priporočene objave

Tadej, se strinjam, ceprav se ne poljubljam s puncami :wink: . Probala sem v srednji soli, ker me je pac zanimal kako je to. Chris :D

in ti ni blo vsec? :twisted:

nikakor ne :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj zame je poljubljanje s punco, ki kadi, isto, kakor ce bi se lizal s pepelnikom polnim cikov. FUJ!

Tadej

Tadej, se strinjam, ceprav se ne poljubljam s puncami :wink: . Probala sem v srednji soli, ker me je pac zanimal kako je to. Doma pa itak fotr kadi ko turk in me to moti...

Drgac pa ne bi glih rekla, da nikol v zivljenju ne bi imela fanta, ki kadi; navsezadnje ti je lahko oseba ful vsec, ima dober karakter, podobno razmislja kot ti,..., pa da ne bi bila z njim samo zato, ker kadi??? Ce bosta skupaj, se bosta ze prilagajala drug drugemu... Ne bi mu pa rekla: zdej pa nehi kadit al pa...

LP,

Chris :D

Ja tud jest ne kadim, mi pac ne disijo cigarete, imam tud sreco da Chris ne kadi....., morm pa rect da me kadilci v zaprtih prostorih kar precej motijo sploh ce ti skor v face piha......se probam izogibat...ampak zmerej pa tud ne gre...

LP, Rok

P.S: Upam da tako tudi ostane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla se motim al si ponosna na to da kadiš? :wink:

Nope, nisem ponosna, sam na živce mi gre ker včesih nekadilci izvajate pritisk (teror) na kadilce.......

Odločitev kaditi ali ne je pač stvar vsakega posameznika....... in ne rabim soljenja pameti o tem......

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm tko ej kadilci "zatirajo" nekadilce mislim kadijo tam kjer je rpepovedano itd. res da ej to stvar posameznika sam nej ima spostovanje do drugih ce ker nekadilec hoce v miru kako trotico v slasticarni pojest brez dima ima to pravico... ce kadis ze kadi v prostoru za kadilce ali pa kje na samem ... na svojem vrtu npr...

Kr mene osebno cigaretni dim zadusuje sploh ne morm dihat... IN res tisti ki kadite imejte spostovanje do nekadilceu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4. To pride in mine v trenutku in je celo priporocljivo za zdravje saj te vozniki, ki ne uporabljajo ogledal vsaj zaslisijo! :shock:

Cigaretni dim pa se ugnezdi v tvojih (nasih) pljucih za zeloooo dolgo casa in ni nikakor zdravju naklonjen! :!: :idea:

Ne mislim pametovati, ker je to tema, kjer argumentov nikoli ne zmanjka. Ampak tale tvoj zvočni primer je pa kiks na kvadrat. Najbrž še nisi slišal, da je onesaževanje okolja s hrupom eden poglavitnih problemov civilizacije, ki nevede vpliva na zdravje milijonov ljudi. Zato se v večini držav zavzemajo za prepoved hrupnih izpuhov (in omejevanje drugih izvorov hrupa), pa čeprav prispevajo k naši varnosti. V slednje dvomim, saj v svoji kibli z radijem na zmerni glasnosti slišim motorista šele ko se pripelje mimo mene in je

že prepozno. Loud pipes save lives - velja za pešce, ki se imajo čas umakniti pred drvečim motoristom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdaj ko sem prebral, bom pa še pametoval:

Meni je pa všeč, da so motozbori na odprtem in se lahko družimo tako kadilci, kot nekadilci. Ko pa spijem kakšno pivce, zapaše pa še kak dimček. Ne mislim pa se vrniti v stare navade, ko sem dnevno skuril 2 do 3 škatle kadečih palčk.

V službi me pa kadilci blazno motijo in jih prav na hitro steram nekam. Če pa mi odgovarja družba, kjer so kadilci, se jim pa pridružim zaradi družbe in pozabim na dim. Torej, vsak ima pravico do svoje izbire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa par strani spustu.

Ko sem kadil nisem nikoli pluval in kašlal zdej pa pluvam nonstop.

Zredu sm se pa tud mal podobn za cca 10kg v zelo kratkem času.

Edina dobra stvar do (od kar ne kadim) zdej je ta da sm lohk naredu mal več kilometrov.

Sam ne mi spet od zdravja kej nakladat enkrat pride vsak na vrsto eni zarad tobaka drugi v nesreči kakšen srečnik pa lahko od sexa (KAP, preobremenjena pumpa) :lol: :lol: :lol:

Za kolk časa sm nehu pa sam bog ve ali pa še ta ne :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kadim. Sem pa en parkat poiskusu kakšen cigaret, vendar mi je pol zmeraj slabo, zato tega ne puskušam več. Zelo zelo zelo redko se še nardi, da kakšnga pokadim, če sem taprave volje za to. Pol se pa ponavad kesam, ko mi želodec okul obrne. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem obupal. Ne grem se vec. Vsi naj pocrkamo. Eni od palck, drugi od veselja, tretji od kamna, cetrti od blaznosti, peti od.... in tako dalje... Qrc gleda smrad, qrc gleda cike, qrc gleda mene, qrc gleda... spet izberite sami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem obupal. Ne grem se vec. Vsi naj pocrkamo. Eni od palck, drugi od veselja, tretji od kamna, cetrti od blaznosti, peti od.... in tako dalje... Qrc gleda smrad, qrc gleda cike, qrc gleda mene, qrc gleda... spet izberite sami...

Gregsi ne bit tak pesimist no! Zivljenje je lepo a zal kruto ... ljudje smo razlicni enim je to vsec drugim to... pac sprijaznit se mormo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 19 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!