Skoči na vsebino

grafična


Priporočene objave

Lej to so resolucije, poskusi tiste od wide. Za tvoj monitor je prevezeta 1680 × 1050, to bi moglo delat kot se spodobi.

1680x1050-----16:10 Tale resolucija bi morala odgovarjati pa ne saj so nekatere stvari tako majhne, da se ne da brati

Po vsej verjetnosti bom moral nabaviti novejšo grafično, da bo odgovarjala LCD monitorju s to resolucijo.

Popravljeno . Popravil daneb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1680x1050-----16:10 Tale resolucija bi morala odgovarjati pa ne saj so nekatere stvari tako majhne, da se ne da brati

Po vsej verjetnosti bom moral nabaviti novejšo grafično, da bo odgovarjala LCD monitorju s to resolucijo.

Emm, to se mi zdi kar nemogoče - če ti pravo resolucijo 'vklopi', bi moralo delati. Da nimaš slučajno kaj zbrkanih nastavitev za velikost pisave na namizju itd? Vsekakor pa - takole preko foruma bomo težko kaj rešili ... edino, če znaš screenshot naredit pa ga prilimat? V nasprotnem primeru pejt na ulico in poišči najbližjega 'sosedovega mulca', ki se vsaj spozna na čarunalnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garantiram ti ne, ker tud jast prvič za tak problem slišim, lahko jo prideš pa iskat če si kaj v LJ pa jo sprobej, pa če ne bo dober mi jo vrneš in jaz tebi denar :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si imel prej kakšen crt z 1024x768, se ti bo pisava in podobno na lcd-ju zdelo bolj mikroskopsko.

Nič se mi ne zdi res je mikroskopsko. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!