Skoči na vsebino

Raceland 2009


Jure

Priporočene objave

@Bagio

Se dobro da se nisi sesul pri takem tlaku! Prve dunlopke, gp racer, gp in kr s pumpa na od 1.8 do 2.0 hladne!! To pa zato ker Ntec prva guma ne obstaja!! So vse klasicne. Ampak folk, tudi dosti tisih ki vozijo po dirkaliscih tega ne vedo in kot ntec nazivajo tudi prednje. Ampak ntec je lahko vesno samo zadnja guma, tudi pri najbolj dirkalnem modelu KR.

Pri zadnjih je pa opitimalni tlak med 1.1 in 1.3 hladna. Vec ne

Govorim za zadnjo gumo,pri GP-jki je res tlak 1.3,pri GP racer je pa na panonniji in času 2.10 sigurno boljše 1.9 ter temperaturi zraka 27 stopinj,zmes pa medium.evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim za zadnjo gumo,pri GP-jki je res tlak 1.3,pri GP racer je pa na panonniji in času 2.10 sigurno boljše 1.9 ter temperaturi zraka 27 stopinj,zmes pa medium.evilgrin.gif

Živjo bagio, vidim in slišim, da si ratal hud biker, RC8, HRC..., pol si vrgel palice v kot :huh: ....sam tud busim škornje po racelandu s SMC-jem, se vidmo :beer2:

LP DJ, tvoj bivši sosed

Popravljeno . Popravil dj75
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo bagio, vidim in slišim, da si ratal hud biker, RC8, HRC..., pol si vrgel palice v kot :huh: ....sam tud busim škornje po racelandu s SMC-jem, se vidmo :beer2:

LP DJ, tvoj bivši sosed

Dušan zdravo,palice so res mal v pavziranju,zdaj malo preganjamo adrenalin boobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skozi Litijo zidani most v Krško trance_05_banana.gif Bil na stezi (Sobota) in preizkusil čist novo GP Racerko!! trance_41_w00t2.gif Prva liga!! trance_43_wavetowel2.gifEnkat je sicer spustila ampak to zaradi previsokega tlaka!slap.gifKo sem jo spustil na 2 bara(mal toplo) je pa držala k matr!! Obraba zanemarljiva trance_40_thumbup.gif

Končno sreču enga orek bajkerja na Racelandu. Miha trance_27_notworthy.gif Pa dozdej nisem vedu de gre moja freza tud u rikverc tongue.gif No ja vsaj zgledal je tako ninja.gif

ja res je blo fino v soboto. glede debate o gumah; spredaj imam gp 208 medium, zadaj ta staro quallifier. obe gume na 2.0 in je držalo odlično (hvala miha). enkrat proti koncu je sprednji konec malo odštempljal, tako da bodo naslednjič obe na 1.9.

če je kakšen interesent za kakšne res dobre fotke iz tal in iz ZRAKA, bo kolega verjetno 1.10. s svojim oktokopterjem na stezi, pa bo za drobiž naredil n fotk.

slike so seveda profi - v originalu 12mpix.

lp,

rok

post-21372-0-06370300-1316594919_thumb.jpg

post-21372-0-46904400-1316594931_thumb.jpg

post-21372-0-47510100-1316594983_thumb.jpg

post-21372-0-08722200-1316594990_thumb.jpg

post-21372-0-78510300-1316594999_thumb.jpg

post-21372-0-46258600-1316595006_thumb.jpg

post-21372-0-81975700-1316595013_thumb.jpg

post-21372-0-20113000-1316595022_thumb.jpg

post-21372-0-15327400-1316595381_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil rockson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ob prireditvah tud najde luft še za kak hitrejši krog??

Na tej prireditvi žal ne bo proste vožnje.

Začelo se bo z predstavitvijo varne vožnje z avtomobili.Nato bo skupina inštruktorjev z motorji.

Pride pa tudi nekaj avtov,ki bodo driftali in drugih avtomobilov(z konji :D ),ki bodo obiskovalce peljali kakšen krog in pa seveda karting in zabava ob 5 obletnici

post-18324-0-80045700-1316607426_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je blo fino v soboto. glede debate o gumah; spredaj imam gp 208 medium, zadaj ta staro quallifier. obe gume na 2.0 in je držalo odlično (hvala miha). enkrat proti koncu je sprednji konec malo odštempljal, tako da bodo naslednjič obe na 1.9.

če je kakšen interesent za kakšne res dobre fotke iz tal in iz ZRAKA, bo kolega verjetno 1.10. s svojim oktokopterjem na stezi, pa bo za drobiž naredil n fotk.

slike so seveda profi - v originalu 12mpix.

lp,

rok

Uh si samovšečen he he! surrender.gif Kaj pa še druge fotke.. je kej ratal??eek.gif Bo kaj objavljeno Al jih moram pridet iskat desetga?? trance_13_cry.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh si samovšečen he he! surrender.gif Kaj pa še druge fotke.. je kej ratal??eek.gif Bo kaj objavljeno Al jih moram pridet iskat desetga?? trance_13_cry.gif

kar 1.10. pridi...boš lahko še za pijačo dal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh si samovšečen he he! surrender.gif Kaj pa še druge fotke.. je kej ratal??eek.gif Bo kaj objavljeno Al jih moram pridet iskat desetga?? trance_13_cry.gif

Jz sem jih dobil na mail.Zelo zadovoljen!

post-18324-0-50904500-1316642296_thumb.jpg

post-18324-0-47976700-1316642971_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarres lepe slikce!! Ti si pa tud pozer boobies.gif taprav maneken za fotosešn trance_27_notworthy.gif

No tud mi smo neki dobil... naš poba sicer ni tako hitr je pa zato čist huda fotka whistle.gif

http://www.motosvet.com/album/admin_img.php?cid=2_2775

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da mal drugač probamslap.gif

hude slikce res, in od sesirja prav tako, izgleda kot da se bo zdaj zdaj ulegel na tla :notworthy:

...aja, a se samo meni zdi ali aprilii banca po tleh drgne, nekaj je videt po spredini preklana :rolleyes:

@sesir, sam ena luč ti gori :D.

...a si dobil policajski sindrom? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sesir, sam ena luč ti gori :D.

to je zato ker kawl leti in rabi dve ...eno za dolgo,drugo za kratko.Saj boš vidi,če bo kdaj s suzi zlezo :D

...a si dobil policajski sindrom? :lol:

Kolegi smo,mal zaj..

Žal vam je lahko tisti,ki vas danes ni bilo...Se je driftalo ko pri...obiskovalci pa eni nasmejani,drugi pa s komentarji"noro,noro še..."drugi spet skozi tiho in našpanane očke...Je pa noro zraven sedet,ko te državni prvak pelje poln drift...Sploh ko je drug avto meter za ali pred teboj...Zanimiva je bila vožnja z mustangom GT (457konj,avtomatik)sam gre pošrek,ko...sploh ko je Domen vozil.Karting,pijača,jedača komplet gratis...

Me je pa presenetilo,kako so bili ljudje navdušeni na "frizbi" in kako se potem ulovi avto...Sploh v drugo ali tretje,ko se je razložilo kako je pravilno in so videli kakšna je razlika...ali te obrne ali se uloviš...

Bom pa objavil neki slik,ko jih uredim.Žal pa sem aparat pozabil doma,tako,da so z gsm...

.

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je bilo pa narobe z Mitsubishi-jem? Glede na to da so neke kose po stezi pobiral je zgledlo kot da je kak jermen počil.

Drugače je bilo poa tiste pol ure koliko sem uspel pridet pofirbcat zako :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je bilo pa narobe z Mitsubishi-jem? Glede na to da so neke kose po stezi pobiral je zgledlo kot da je kak jermen počil.

Drugače je bilo poa tiste pol ure koliko sem uspel pridet pofirbcat zako :worship:

No ja...samo jz sem jih pobral,pa se to bolj zato,da ne bi kje pol po zraku v koga prileteli.Spusto je duso.Mogoce,ker bi se rad vrnil se mocnejsi :D

Sem pa jezen ko ris.Ker sem po nesreci zbrisal posnetek norenja z mustangom (on board) in to celo une kroge,ko naju je zasukalo.

post-18324-0-54025400-1316863629_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo načinin za undelete!! Samo ne smeš ponovno presnet!!eek.gif

Upam da je jutri frej....prpelem par mladičev drajsat trance_30_punk.gif

post-24798-0-80533000-1316888642_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zato ker kawl leti in rabi dve ...eno za dolgo,drugo za kratko.Saj boš vidi,če bo kdaj s suzi zlezo :D

Mah sem mel Yamaho tako nesimetrično, pa sem prodal :)

Drgač pa lepe slike :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo danes....Skorajšni padec pa je ujel od @roberjur sin na posnetek...Daj mi zasebno sporočilo,ker sem pozabil tvoj nick,da ti dam mail za slike...prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he dobr smo ga biksal dns!! tako pisane palete paše nisem videl na RLandu...od čist hudih ciao-v do grobih KTM- jev, cestakov in sevede moje freze trance_30_punk.gifSlikc je ku toče ampak glavne dobim jutri zvečer slap.gif Za danes pa bom pripravil enopar za vzorec trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še formula je manjkala, sokomentator je sicer bil :).

Hmm, mi je malo žal, da nisem prišel nazaj z motorjem. Sam kaj češ, me je med prenosom formule zdelal in sem zaspal. Zgleda, da me je noč, ki so jo imeli v Singaporju premamila :)

Do kdaj ste vozili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!