Skoči na vsebino

PREPOVEJMO SDS


klimbra

Priporočene objave

Malček sem si vzel časa......in poslušal razpravo iz državnega zbora.

Sem za parlamentarizem!

Sem za pravičnost!

Sem za.......vse, kar prinaša taka družbena ureditev!

Me pa močno moti............abotnost, sprenevedanje, pokvarjenost, cinizem, zahrbtnost, škodoželjnost, foušljivost, kalimerovstvo, izsiljevalsvo, nerganje, spreobračanje, fašističnost, koruptivnost..........stranke, ki jo z vsemi temi lastnostmi, predstavlja nekoč največji in najbolj zagrizen komujazer ( v slbšalnem smislu besede ) Janez Ivan Janša.

Kaj naj vsi tisti, ki nam obrača želodec ob omembi teh treh črk......sploh storimo......?????

Naj pričnemo zbirati podpise za prepoved......če že druge ne......odpiranja internetnih strani SDS????????.........besedičenja njihovih poslancev????????

Res ne vem.......samo take zaplankanosti od ljudi, ki naj bi imeli vsaj nekaj izobrazbe..........si pa nikakor nisem predstavljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo kakšno dobro idejo kaj nardit, sem vsekakor v prvi vrsti za :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malček sem si vzel časa......in poslušal razpravo iz državnega zbora.

Zakaj pa nisi raje šel na pir? Verjemi, neprimerno bolje izkoriščen čas bi bil...

sej so volitve..pa je..tko da ne pametujte zdej..

Z volitvami bomo karkoli, zelo težko prepovedali.

Si pa sodelavec postavlja škarpo, pa ma ful vlko luknjo zdaj.......kaj če jo napolnimo? :whistle:

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem.......

. . . lahko samo počakaš, da pridejo nove volitve in upaš, da izpadejo oz. da ne zaužijejo zadostne podpore . . .

. . . težko jih bo iz koreninit . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so volitve..pa je..tko da ne pametujte zdej..

Mislim, da je poleg volitev še veliko drugih načinov kako vplivat na slovensko politiko. Začenši z mediji, ki imajo btw. bistven vpliv tudi na same volitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo..........žebljico na glavico........kot vedno.

P.S....sem se trudil popiti vmes eno pivico.......pa se mi je ob vsem tem.....totalno priskutila.

In lej vraga........ko sem prestavil program........je ponovno stekla po grlu.......in sedla kot božja mana, sestradanemu in pregnanemu ljudstvu Izraelskem....sredi puščave!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa sodelavec postavlja škarpo, pa ma ful vlko luknjo zdaj.......kaj če jo napolnimo? :whistle:

Kako jih pa misliš tja pripeljat :? Kot rusi poveljnike/generale poljske v Kantinskem gozdu, pojdite ovčice za pastirjem . . . . vse bo OK :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preprosto.......ugrabiš, zvežeš njihovega božanskega in nadvse ljubljenega vodjo............pa bodo sami za njim hodili, se sami v luknjo metali......in .......joj, iz mojih vrstic v božja ušesa.......noter ostali za večno!!!!!!

Simpl k pasulj!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preprosto.......ugrabiš, zvežeš njihovega božanskega in nadvse ljubljenega vodjo............pa bodo sami za njim hodili, se sami v luknjo metali..

:grim

Je pomoje tole kar dober opis JJ vernikov :rolleyes: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preprosto.......ugrabiš, zvežeš njihovega božanskega in nadvse ljubljenega vodjo............pa bodo sami za njim hodili, se sami v luknjo metali......in .......joj, iz mojih vrstic v božja ušesa.......noter ostali za večno!!!!!!

Simpl k pasulj!!! :evilgrin:

jaz bom pa lastoročno jamo skopala, pa beton namešala.....sam povej kje :naughty: :naughty:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazite za take besede vas lahko JJ že ovadi, nebi bilo prvič :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazite za take besede vas lahko JJ že ovadi, nebi bilo prvič :whistle:

A tebe še ni?????????

Potem si pa res srečnež.....eden redkih v SLO........ki ga "glanzkopf" še ni tožil!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazite za take besede vas lahko JJ že ovadi, nebi bilo prvič :whistle:

se bom sklicevala na trenutno neprištevnost..... :rolleyes: :whistle: :naughty:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malček sem si vzel časa......in poslušal razpravo iz državnega zbora.

Sem za parlamentarizem!

Sem za pravičnost!

Sem za.......vse, kar prinaša taka družbena ureditev!

Me pa močno moti............abotnost, sprenevedanje, pokvarjenost, cinizem, zahrbtnost, škodoželjnost, foušljivost, kalimerovstvo, izsiljevalsvo, nerganje, spreobračanje, fašističnost, koruptivnost..........stranke, ki jo z vsemi temi lastnostmi, predstavlja nekoč največji in najbolj zagrizen komujazer ( v slbšalnem smislu besede ) Janez Ivan Janša.

Kaj naj vsi tisti, ki nam obrača želodec ob omembi teh treh črk......sploh storimo......?????

Naj pričnemo zbirati podpise za prepoved......če že druge ne......odpiranja internetnih strani SDS????????.........besedičenja njihovih poslancev????????

Res ne vem.......samo take zaplankanosti od ljudi, ki naj bi imeli vsaj nekaj izobrazbe..........si pa nikakor nisem predstavljal.

A ves, ce bi prepovedal stranko, potem se lahko kar poslovis od demokracije!!! Torej si za diktaturo, kjer je garantirana pravicnost!!! :evilgrin:

Tvoje besede so polne kontradikcije "prepoved - pravica", zato samo BLEFIRAS!!! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bodo tko nadaljeval, se bodo itak sami zabetoniral, sej bogi kalimeroti sploh ne vejo več, kaj bi še nakladal jim že zmankuje tem, :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ves, ce bi prepovedal stranko, potem se lahko kar poslovis od demokracije!!! Torej si za diktaturo, kjer je garantirana pravicnost!!! :evilgrin:

Tvoje besede so polne kontradikcije "prepoved - pravica", zato samo BLEFIRAS!!! :wacko:

ti si pa zjutraj sigurno eno kanglo brihtola spil...a ne... :naughty: :winkiss:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počasi bo zmanjkalo grobišč, lukenj in podobnih hujskaških zadevščin in bodo počasi utonili v sivino oportunistične opozicije, ki je itak apriori kontra vsega in vsaj upam da bodo svojemu sarkazmu primerno tam ostali vsaj naslednjih 20 let da bomo morda lahko popravili škodo, ki so jo povzročili nedotakljivi managerji postavljeni s strani njihovega ljubljenega vodje, na Obali so naredili toliko škode da bo 20 let morda premalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!