Skoči na vsebino

PREPOVEJMO SDS


klimbra

Priporočene objave

Rodeta ne maram prevec! Jankovic je sicer sposoben, vendar mi njegovo vladanje in obnasanje ni vsec. Dosti naredi, je pa tudi

zelo, zelo zadolzil Ljubljano! Tezko bi rekel, kdo iz desnice bi bil sposoben prevzeti njegovo mesto. Tale podmladek se mi zdi,

da malo pretirava, tudi v slogu Janse in njegovimi napovedanimi demonstracijami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem zasledil, da desnica na naslednjih županskih volitvah namerava angažirati G. Viranta. To bi bila pa verjetno dokaj izenačena tekma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj me moti, ker se tolčejo po prsih, da so naredili Slovenjo samostojno ... takrat SDS-sa spoh ni bilo ... ko jim bo enkrat jasno, da naj prenehajo s pogrevanjem stvari pred osamosvajanjem, ker osamosvojitev je naredila CELA Slovenija z plebiscitom in vsemi, ki so/smo prijeli za orožje oziroma drugače pripomogli novi slovenski državi. Če tega CELA Slovenija ne bi tega naredila, sedaj ne bi mogli udrihat za nazaj. 

NITI LEVI NITI DESNI NITI "SREDINA" NIMAJO PRAVICE GOVORITI KDO JE OSAMOSVOJIL SLOVENIJO.... MI SMO JO IN NOBENA STRANKA POSEBAJ.

:worship:   Bravo. Se strinjam popolnoma. Tega se tudi slovenci zavedamo, zato pa te fore na volitvah ne palijo kaj dosti (primer Peterle) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem zasledil, da desnica na naslednjih županskih volitvah namerava angažirati G. Viranta. To bi bila pa verjetno dokaj izenačena tekma.

dvomim ! so imeli Arharja v žepu pa je bila pušiona ! Virant pa mu niti do kolen ne seže !

lahko pa poskusijo z večnim Dimsijem ! o to bi bilo smeha !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rode je zdaj brez službe, verjetno bi ti bil za njega, a?

sej bo graščak Rode ... ko so mu tako lepo spedinali Dvorec Goričane pri Medvodah ... verjetno bi RHonda zagovarjal tako grabežljivost ... pa še s hudim aftom se vozi ta Francisco Y Rode ... idealni vzornik za mlade bencinske odvisneže ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto, kar so včeraj tisti omladinci, pri županu počeli ni vredno niti pljunka, poslal jih je pa JJ. To je jasno videti, da jim demokracija pove svobodo.... brez osnovne kulture komuniciranja ... take je treba dejansko poslat v demokratičen Guantanamo.

Ko sem tisto poslušal, sem ostal resnično brez besed in ... ja ... treba jih je prepovedat, zdaj sem zmeraj bolj prepričan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem tisto poslušal, sem ostal resnično brez besed...

se mi zdi (kakor sem videl na tv), da je tudi zoki ene parkrat težko požru

če so to zastopniki prihodnosti, bo jeba še večja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto, kar so včeraj tisti omladinci, pri županu počeli ni vredno niti pljunka, poslal jih je pa JJ. To je jasno videti, da jim demokracija pove svobodo.... brez osnovne kulture komuniciranja ... take je treba dejansko poslat v demokratičen Guantanamo.

Ko sem tisto poslušal, sem ostal resnično brez besed in ... ja ... treba jih je prepovedat, zdaj sem zmeraj bolj prepričan.

Res je.

Skupinica neotesanih mladcev, polnih napuha, samovšečnosti in arogance. Pri celi stvari sploh ni pomembno kateri stranki pripadajo. Ne poznajo osnovnih manir komuniciranja

Vse bi poslal na tekoči trak v MURO, za 400 Eur na mesec, po šihtu, pa na obvezne ure bontona. Malčki razvajeni. post-17098-126156691799_thumb.gif

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bi poslal na tekoči trak v MURO, za 400 Eur na mesec, po šihtu, pa na obvezne ure bontona. Malčki razvajeni. post-17098-126156691799_thumb.gif

ja pa jade... ni šans, ti mulčki za 400€/mesec ne vstanejo zjutraj... imajo zaledje, ki jim to omogoča...

pa tud, za kolk dnarja na uro je prpravljen delat študent... (poudarek je na 'delat') pa če tud ni bil tle zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

pa tud, za kolk dnarja na uro je prpravljen delat študent... (poudarek je na 'delat') pa če tud ni bil tle zraven?

posploševanja so se šli ravni tile ki so bili zraven ! ne posplošuj tudi ti !

študent naj bo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posploševanja so se šli ravni tile ki so bili zraven ! ne posplošuj tudi ti !

študent naj bo !

sam vprašow sm...

(pa nis odgovoru)

evo, kuj sm jo dobu po pički...

tko se dela in rešitev je enostavna, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim ! so imeli Arharja v žepu pa je bila pušiona ! Virant pa mu niti do kolen ne seže !

lahko pa poskusijo z večnim Dimsijem ! o to bi bilo smeha !

Moje mnenje je drugačno. Arhar glede politike ni Gregorju do kolen. Ljudje pač razmišljajo tudi o ozadjih.

Torej, le kaj bi bančnega strokovnjaka, ki ima v svojih krogih vpliv, ki ima znanje, ugled, in plačo cca 20.000 € mesečno napeljalo k temu, da gre na 6000€, v "neznano" sredino, se kregat z mestnimi svetniki tipa Jazbinšek, D. kovačič..ipd.

Misliš, da je bila res to njegova volja???

Mene ne morejo prepričat, da ni šlo za prisilno vračanje uslug...

In Žabarji so to zavohali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam vprašow sm...

(pa nis odgovoru)

evo, kuj sm jo dobu po pički...

tko se dela in rešitev je enostavna, a ne?

hja, zdaj pa takoj v jok in na drevo ! sem imel občutek da se ti je zapisalo da študentje naslpošno nočejo delat ! eni morajo, ker drugače ne preživijo !

Torej, le kaj bi bančnega strokovnjaka, ki ima v svojih krogih vpliv, ki ima znanje, ugled, in plačo cca 20.000 € mesečno napeljalo k temu, da gre na 6000€, v "neznano" sredino, se kregat z mestnimi svetniki tipa Jazbinšek, D. kovačič..ipd.

Misliš, da je bila res to njegova volja???

tudi Zokln je imel the best službo in plačo ! OK dokler ga JaJcpok ni "prodal"! pa mu dvoboji z Jazzbijem in Kovačičem gredo kot krog za ogrevanje ! :grim

razmišljam koga "boljšega" bi našel na desnem polu :hmm: pa mi ne gre....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmišljam koga "boljšega" bi našel na desnem polu :hmm: pa mi ne gre....

A se ni veliki manipulator pred prevzemom oblasti leta 2004 hvalil, da na prevzem vseh mogočih vodstvenih funkcij čaka nešteto vrhunskih strokovnjakov???.

No ja, če pogledaš in levi in desni pol...ene in iste face. Že dve desetletji. Kakšen svež veter, pa makar desni, bi bil že skorej nujen. Seveda pa ne Pacienti :headbang: včerajšnjega showa pri Zokiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tud, za kolk dnarja na uro je prpravljen delat študent... (poudarek je na 'delat') pa če tud ni bil tle zraven?

Za kolk pa ti? A greš delat za 400 na mesec (to je 20 na delovni dan, torej 2,5 na delovno uro ...) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tud, za kolk dnarja na uro je prpravljen delat študent... (poudarek je na 'delat') pa če tud ni bil tle zraven?

PS: a se ti ne zdi, da bi študent moral početi vse kaj drugega, kot delati? Recimo - študirat'?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: a se ti ne zdi, da bi študent moral početi vse kaj drugega, kot delati? Recimo - študirat'?

In denar za hrano stanovanje itd boš dal ti? Vsi starši tega ne zmorejo,če še tega ne veš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kolk pa ti? A greš delat za 400 na mesec (to je 20 na delovni dan, torej 2,5 na delovno uro ...) ...

mojstr, nisem jest pošiljal nikogar v muro... za 400€... pa če bi ti imel nekaj 'normalnih' delovnih izkušenj bi vedel, da

je tvoja kalkulacija (in meni brezplačne inštrukcije iz matematike) napačna.... noben povprečen mesec(govorim o obračunskem povprečnem) nima 20 dni... kar pomeni, tko na uč, k računat ne znam, še nekaj manj kot 2,5... če se ne motim...

jest... med 30 in 90€ na uro (bruto bruto), odvisno kaj rešujem... (če si že vprašow)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, zdaj pa takoj v jok in na drevo ! sem imel občutek da se ti je zapisalo da študentje naslpošno nočejo delat ! eni morajo, ker drugače ne preživijo !

zarad tebe in še kaj drugega ziher ne...

študenti delajo... za kaj? za to, da lahko študirajo? (tle se opravičujem vsem tistim v globoki manjšini) ja @rude, pa kwa še... brez motorja ne morem študirat, brez avta ne morem študirat zato k sm 300m deleč od faksa v študentskem domu, ki ga financira država + starši, ki so tak zajebani, da mi nočjo vsak let plačat nobl počitnc...

a sm že napisal, da se opravičujem vsem tistim, ki res rabijo dodaten denar za ŠTUDIJ... @rude, zihr veš kolk jih je takih... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: a se ti ne zdi, da bi študent moral početi vse kaj drugega, kot delati? Recimo - študirat'?

ja, kwa pa pol jamra, da s ne more kupt zadnjega modela superduper nečesa, ne more 'živet', vse ne more, študirat pa tud ne, k nima dnarja za pir... redkim izjemam sem se opravičil par postov višje..

pa kwa hudiča ne more počakat max. pridnih 5-7-9 let pa je dohtar znanosti... pa si potem privoščit vse, kar je zamudil, ker ni imel denarja za nadstandard? a,ja prestar bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!