Jump to content

Kupujem 50ccm

SpecialG

Recommended Posts

Guest Brumer
Dober dan!

Jaz se pa odločam med Gilero Runner in Peugeot Jet-force / C-tech. ( do 1300 € )

Sicer po izgledu mi je definitivno lepši peugeot, a nevem kateri je boljši po notranjosti ( mašina pa to ) ???

Kaj vi mislite kateri je bolši ? ima kdo kake izskušnje z Peugeoti ????

Lp, Dado

Kupi Hondo Zomer Ti nebo žal, doma imam dve zelo vredu motorček,majhna poraba,4-takna mašina 1X letno zamenjaš olje motor brez napak, če dokupiš Polinija cena ca 300€ gre točno 75 km/h sicer orig. gre ca 58 km/h.Ima pa vsa čuda tehnike;einšprizer, katalizator, lambda sondo-ogrevano,vodno hlajenje,4-ri ventilsko tehniko, dinamo-starter,izredne luči 2X kratka in dolga itd.

• Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• sharka

13

• Jernej125ccm

11

• Gasperr

14

• SpecialG

43

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bom kar v to temo napisal da nebom odpiral druge!

Kaj pravite na Sym Jet Sport X .... Ma kdo kake izkusnje? Se ga da predelat da gre okrog 80?..Hvala

• 3 weeks later...

hm malo sem gledal forum in videl motor leo pard longo. zanima me če kdo kaj več ve o tem motorju npr. koliko prestav ima, končna hitrost prez blokade, če je zanesljiv itd.

Bom kar v to temo napisal da nebom odpiral druge!

Kaj pravite na Sym Jet Sport X .... Ma kdo kake izkusnje? Se ga da predelat da gre okrog 80?..Hvala

Moj prijau ma pa ti lahk povem da je skuter dokaj soliden in gre brez blokad prb. 75-80 km/h

hm malo sem gledal forum in videl motor leo pard longo. zanima me če kdo kaj več ve o tem motorju npr. koliko prestav ima, končna hitrost prez blokade, če je zanesljiv itd.

Jst sm ga zdej pred parimi dnevi gledu pr Španu .... pa se mi zdi ful tak plastičn ceu :S .....

• 7 months later...
  • 1 month later...

Prodajam nekaj zate.

Yamaha DT 50 supermoto.

Cena: 1600- oziroma spustim največ do 1500

Če te zanima, oziroma si resen, me kontaktiraj

lp, gašper

Edited by gapi4

• 7 months later...

Drugač če koga zanima prodajam motor CPI SM. Letnik 2007. Brez prask. Potrjeni vsi uradni servisi pri A-cosmos. še LINK do motorja. Kontaktirajte me na zasebca al pa na telefonsko številko ki jo najdete na linku.

Edited by VERMA

• 3 years later...
  • 5 years later...
  • 1 year later...

Na koliko km se menjujejo valjčki pa jermen na 50 ccm skuterjih? Konkretno na SYM JET 14, čeprav verjetno vsi njihovi modeli imajo enak motor. Eni prodajajo z 7-9000 km, pa me zanima, ali je to zrelo za konkreten servis.

Edited by motofil