Skoči na vsebino

Višina sedeža, motorja


gregas

Priporočene objave

Pozdravljeni....

Zanima me ali ima kdo izkušnjo s spustom motocikla?

Problem je v tem, da na Yamaha FZ1S pri moji višini 171 cm imam malce težavo, ko stoji motor na mestu. Občutek imam, če bi bil malce nižji, bi bolj dosegel tal s celo nogo in ne le s prednjim delom stopala.

Se po takem posegu spremeni lega in vse ostalo? KAkšna naj bi bila cena in kaj vse je potrebno storiti?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motocikle se da prilagajati nižjemu vozniku na več načinov. Ker imaš FZ-1 spada to vprašanje v temo, ki je namenjena temu motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni....

Zanima me ali ima kdo izkušnjo s spustom motocikla?

Problem je v tem, da na Yamaha FZ1S pri moji višini 171 cm imam malce težavo, ko stoji motor na mestu. Občutek imam, če bi bil malce nižji, bi bolj dosegel tal s celo nogo in ne le s prednjim delom stopala.

Se po takem posegu spremeni lega in vse ostalo? KAkšna naj bi bila cena in kaj vse je potrebno storiti?

Lp

Takšno varijanto sem izbral jaz,nekaj bolje je-----link---- http://www.louis.de/...cmd.x=6&cmd.y=7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa je potem nižji in ali se je spustil spredaj in zadaj? Spustil bi ga enako spredaj in enako zadaj.

Kako pa je potem s stransko tačko - stojalom? Zna biti problem, saj bi bila tačka predolga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spustiti ga je enako treba tudi na prednjih vilicah. Se pa da pridobiti 2 cm tudi z znižanjem sedeža, če se pa bojiš da bo sedež pretrd, daš notri vgradit gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nižji je okrog 2 cm,spusti se samo zadaj,na tački se nekaj malega pozna,vendar je ni potrebno krajšat.Druga varijanta je nižanje sedeža,tukaj lahko tut pridobiš 2 cm,sedež neseš k tapetniku in ti uredi po želji,ni potrebno nabavljat novega sedeža.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nižji je okrog 2 cm,spusti se samo zadaj,na tački se nekaj malega pozna,vendar je ni potrebno krajšat.Druga varijanta je nižanje sedeža,tukaj lahko tut pridobiš 2 cm,sedež neseš k tapetniku in ti uredi po želji,ni potrebno nabavljat novega sedeža.

lp

Spustil si ga samo zadaj, spredaj pa ne? Tak motor se gotovo sedaj pelje kot šajtrga, ker si mu efektivno spremenil kot vilic in predtek in gre gotovo težko v ovinek. 2 cm je veliko.

Jaz ti priporočam da ga spustiš še spredaj v križih, bo sedež še kak milimeter nižji in motor se bo lepše peljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spustil si ga samo zadaj, spredaj pa ne? Tak motor se gotovo sedaj pelje kot šajtrga, ker si mu efektivno spremenil kot vilic in predtek in gre gotovo težko v ovinek. 2 cm je veliko.

Jaz ti priporočam da ga spustiš še spredaj v križih, bo sedež še kak milimeter nižji in motor se bo lepše peljal.

Nisem opazil,da bi šel slabše v ovinek,sicer pa to so mi naredili na servisu,bom pa še povprašal o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!